Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
3. okt 2011

tinika, drz sa! aspon skor porodis, ked mate tie nestastne schody. 🙂
vavenka, nestras, ze tretie kolo. momentalne sa na to fakt necitim! s dvoma chorymi detmi doma - to je aka antikoncepcia, neboj sa... uz tak dlho vanda spinkava sama! ste to super zvladli. ja mam romanka stale pri sebe, ma teda rok, ale budi sa dvakrat, v lepsom pripade raz za noc. no neviem neviem, kedy prespi celu noc. dovtedy ho do detskej davat nechcem... nechce sa mi za nim chodit, takto ho dojcim len z polospanku...
inak, obe deti dnes dostali u pediatricky antibiotika. :( prvykrat. :( veronika ma zapal prinosnych dutin a romanko ma chytene priedusky. takze kurirujeme sa. vecer sme ich na polhodinku zobrali vyvetrat sa, akoze cely den s nimi byt doma, to je ake psycho... na kontrolu ideme az v pondelok, takze tyzden bez skolky uz po mesiaci. 😒 co uz, ale podla toho co hovoria kamosky, je to dost bezny scenar zaciatku skolky.

mum_to_be
3. okt 2011

snaziva zuzi, ved 31 tt to je uz dost daleko... neboj, zbehne ti to. ja by som povedala, este si to uzivaj, bude to narocne s dvoma detmi... 😉

vavenka
autor
4. okt 2011

@lenocka84 no, hned druhe 🙂 aby som bola uprimna, my sme uz druhe dieta neplanovali a vanda mala byt jedinacik, takze to mam asi za to, ze takto planujem 😀 ale tak nestazujem sa, je ako ma byt, predychali sme, hlavne tatko a uz sa tesime 😉
@tinika tak ako? Dnes ides domov? 🙂
@snazivazuzi juuj moja, uz nemame vela 🙂 mne to celkom ide, mam pocit ze len vceera som bola na poradni a vo stvrtok uz idem po mesiaci zas 😀 ale tak mame teraz dost frmol, pomalicky balime, v sobotu by sme sa mali stahovat 😅 vcera sme boli na dome od rana, vanda tam prvykrat spala cez obed - sice jej trvalo, kym zaspala, ale potom dala 2,5 hodky 😉
@mum_to_be joooj tak sa skoro vyzdravte! My s vandou sme tiez soplave, ale zatial to len cmulacimi tabletkami a kvapkami sa snazime zo seba dostat, no.... Hadam to prejde coskoro. Inak okolo nas je tak isto vsetko chore 🙄

tinika
4. okt 2011

@snazivazuzi neboj dockas sa,mne sa to tiez vlecie,ja uz chcem mat porod za sebou 😉

tinika
4. okt 2011

@vavenka no mali by ma pustit,ale kym nemam papier,nic nie je iste

snazivazuzi
4. okt 2011

Mum, uzivat si? 😀 hihi, no uzivam si kazdu noc vstávanie z postele... furst si jednu stranu natiahnem a boliiii a bolii, a neviem uz ako, aku metodu vynájst aby som vstala bez problémov 😀 ale cikat proste musim 😀
Viem, ze to bude nárocné, mám s tym aku taku ˝skusenost˝, krstná má dvoch malch, s rozdielom 10 mes. a veru dá to zabrat... vela krát u nás vikenduju, bo byvaju dost daleko a po dvoch dni ma nie len ze hlava boli, ale normálne mám myslienky ako: no trebalo ti to zuzi? dalsie??? 😀
Vave, sak co uz... 😀 zadarilo sa, a co? 😀 My sme zatial tiez neplánovali, ale sak vies, muzi si VEDIA DÁVAT POZOR, 😀 😀 😀
Druhé sme v pláne ako tak mali, niekedy v bud.,................ mozno to takto bude lepsie, aspon verim, ze bude 🙂

lenocka84
4. okt 2011

@vavenka bude dobre, deti sa spolu vyhraju, moj muz ten ze az buduci rok najskor, dava si pozor chlapec 😀 😀 uvidim dokedy 😝 ale inak je to ok
teraz je toho dost aby bolo druhe babo. ja pracujem sice z domu, ale treba sa praci venovat.

tinika
4. okt 2011

Cafte,tak ideme domov,ale zacinam sa otvarat,na prijme v piatok na spicku prsta,dnes 1,5

ingulik
4. okt 2011

@tinika tak sa setri, hoci sa to pri Patovi asi moc neda a o chvilu uz bude aj Risko 🙂

vavenka
autor
4. okt 2011

@tinika tak super, ze idete domov.... Aspon si trocha oddychla od chlapov a domacnosti 😉

@ingulik servus, ako sa mas? Uz je lepsie?? 🙂

ingulik
4. okt 2011

@vavenka ajoj, ano uz je fajn, dokonca uz citim slabunke pohyby....ale nikto mi to neveriiii :( a navyse mi minuly tyzden vzali krv na tripple a potom dr zistila ze sa prepocitala a vzali mi ich skoro, takze teraz som bola zas a mozem znova cakat tyzden na vysledky....ale inak pohodicka pohoda....sa smejeme z Niky, lebo tvrdi ze ona ma babo v brusku 🙂

vavenka
autor
4. okt 2011

@ingulik a ved nech ti neveria, hadam ty najlepsie vies, co citis 🙂 ja som paradoxne teraz zacala citit neskor, ako pri vande, co je skor naopak 🙂

tinika
4. okt 2011

@vavenka hej ale spalo sa tam desne oni trubky uz topia ta vies jaky suchy a teply vzduch? včera som sa osprsila umyla haro a rano mokre vlasy akoby som zo sprchy vysla

zuzub
4. okt 2011

čaute, dnes som mala poradňu všetko ok, babo sa vrtelo o sto šesť :D inak aj u nás choroba, mm chorý úplne na ATB, a Miško tuším začína sopliť.... mne je už trochu lepšie už grckam lem tak 2-3 krát do týždna , ale zle mi etše býva teda statočne.
@vavenka to sťahovanie do domčeka v dobrom závidím 😉

tinika
4. okt 2011

@zuzub prajem skore uzdravenie rodinke a tebe aby presli nevolnosti, dufam, ze ten virus čo lieta vo vzduchu nechytim bo rodit s plnym nosom netuzim

@vavenka tak to uz je super, ze budete v domčeku a ani si neverila ze do vianoc sa podari :D

mum_to_be
4. okt 2011

vavenka, ze aka parada!!!! aj ja chcem ist uz do domceka!!!!!!!!

tinika
5. okt 2011

@mum_to_be aj ja chcem ist uz do domčeka :D zatial len pozemok riesimednes ma mm narodky tak snad nabehnu peniazky ako darček :D bo ked pred 3tt povedali ze nabehnu az 7,10 tak reku čo tak dlho chcu robit ved maju vsetky podklady a furt sa to presuva a stale nič .(

snazivazuzi
9. okt 2011

Tini, este si celá? 😀

tinika
9. okt 2011

@snazivazuzi jo :D a dufam, ze tyzden este budem :D

tinika
9. okt 2011

@mum_to_be a mne uslo niečo? aj vy stavate? či ste vo faze snivania ako my? :D

mum_to_be
9. okt 2011

tinika, my zatial ani neriesime pozemok, takze tak. 🙂 ale chceli by sme to tak, ze ked sa ja vratim do prace, zacali by sme stavat... uvidime. 😉 takze este tyzden planujes 2v1... no drzim palce. u mna by to bolo na 100 percent, hihi. a par dni k terminu, jasne... plus 11 u veroniky a plus 5 u romanka. 😀

mum_to_be
9. okt 2011

tinika, ale vy uz pozemok mate, ci?

tinika
9. okt 2011

@mum_to_be aj my riesime, čakame peniaze z banky a je to nekonečny pribeh a ako aj ty tak aj ja po navrate do prace, resp. ja budem musiet prv hladat snad začneme stavat :D no neviem kolko, ja by uz sla aj teraz rodit hihi strasne ma bolia krize, brucho uz je dost nizko a pri patovi vobec som krize necitilia, teraz kus prejdem a mam dost hihi ale po tom magnezku v nemocke + č oberiem teraz ktovie do kedy budme kinderko :D

mum_to_be
10. okt 2011

tinika, tak to sme na tom podobne. 🙂
tie neprijemnosti na konci tehotenstva ti veru nezavidim. mne zo vsetkeho najviac vadila ta kyselina. dovtedy som to vobec nepoznala a ku koncu tehotenstva to bolo denno denne... 😠
romanko nam beha po celom byte, strasne je zlaty! a veronika je este do stredy doma, az potom ide do skolky. 😖

tinika
10. okt 2011

@mum_to_be no mna viac palila zaha pri patovi, teaz len taky neprijemny pocit a pali ma aj bezne :D no baby tak dnes nabehli evriky, zajtra sa ide kupovat pozemok konečneeee :D tesiiim

tinika
10. okt 2011

@mum_to_be a ja pri patovim -11 dni hihi a teraz sa uvidi pri patovi som sla skor

mum_to_be
10. okt 2011

@tinika - paraaaaada!!!!!

vavenka
autor
11. okt 2011

Caute uz z noveho hniezda 🙂 sice masaker, vybalovat mechy budem asi az do vianoc, o poriadku sa radsej ani nevyjadrujem, ale aj tak super 🙂 🙂 skoda, ze uz tolko nevladzem, ale tak chodia nasi pomahat, kolko sa da, mamka este byt dava do kopy, takze aspon o hento sa nemusim starat....
Tini tak ako? Kupili ste?
Mum ja mam tiez fajnu kyselinu, aj pri vande som mala - ale kamoska mi poradila rennie cmulacky a su super! Takze mam ich na nocnom stoliku 😉 a gratulujem Romankovi k chodeniu, musis mat teraz veselo, co? 😉 😉

tinika
11. okt 2011

@vavenka no serusky :d moja ja som tiez toto zazila v 8m este na rebriku som detsku malovala a tak :D a na 3p. som stahovala vrecia s oblečkom cez vychadzku hihi
Kupili kupili, no dnes sme dali zalohu, podpisali nejaku rezervačnu zmluvu a zajtra sa ide na kataster a kupna sa podpise :D takze ano :D

vavenka
autor
12. okt 2011

@tinika taaak gratulujem 🙂 no hej, kym sme boli bezdetne s bruchami, tak to este slo, ja som tiez ked vandu cakala, tak som makala do posledneho dna 😉 teraz je to uz horsie, ked mam na starosti aj prcka ..... si predstav, ze by si teraz popri patovi a druhom tehotenstve mala absolvovat to, co prvykrat - myslim, ze by si to nedala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre