Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
12. okt 2011

@vavenka dakovam hihi no určite by som nezvladla malovanie hihi ale zase pred mesiacom mi bolo este v pohode az na tie divne pocity na zaludku, takze stahovanie by som este prezila

ingulik
14. okt 2011

ahojte babule, pozeram ze riesite stahovanie a malovky...no ja by som si na to netrufla ani nahodou. Inak vave, uz mate meno vybrate? U nas to bude zaujimave... 🙂 lebo uz teraz sa nevieme s mm dohodnut a to este ani nevieme co cakame...

tinika
14. okt 2011

@ingulik ani my sme sa nevedeli, vsetko je o komprmisoch :D

ingulik
15. okt 2011

@tinika no ale ked moj muz je presvdeceny o tom, ze to bude chlapec a o inom ani nepremysla 🙂

tinika
15. okt 2011

@ingulik tak ako ja ze bude baba a spadla som na hubu :D

ingulik
15. okt 2011

@tinika ta mozno padne aj on 🙂

tinika
15. okt 2011

@ingulik ty chces babu? či chalana? či ti jedno?

ingulik
15. okt 2011

@tinika mne je tu uplne jedno, len nech bude zdravucke....ale tusaka mam na babu uz dlho 🙂

vavenka
autor
16. okt 2011

@ingulik jeeej aku mas peknu fotku 🙂 nooo, meno este stale nemame, nejak teraz ani moc nieje cas vyberat, stale sa nieco okolo domceku este riesi, hadam nas prcek neprekvapi a nevypyta sa skor, lebo fakt nemam sajnu, co sa mena tyka 😀 a inak ja som tiez mala citaka na chalana teraz.. a pri vande na babu 😅
@tinika ty si podla mna bola hodne ovplyvnena tymi tabulkami vselijakymi a kadecim, mozno kebyze das len na svoj pocit, tak by tbol tusak spravny 😉 😉 len nech su deti zdrave.... Este nerodis? 😉

tinika
16. okt 2011

@vavenka praveze ja som neriesila tie tabulky az tak, ja som mala fakt pocit na babu nejaky čas :D pri patovi som od začiatku tusila, pri riskovi prv nie az neskor a aj to nespravne :D

ingulik
17. okt 2011

@vavenka dakujem...no ja som pri Nike od zaciatku si bola takmer ista ze to bude dievcatko, teraz som si od zaciatku nebola ista, ale uz asi mesiac ma premohol tusak na babu....sak nechame sa prekvapit....inak tripple testy nam dopadli dobre, hodnoty neviem len od sestricky viem ze su negativne 🙂

ingulik
17. okt 2011

@tinika hihi ne podla tej cinskej tabulky chlapec vychadza :D

tinika
17. okt 2011

@ingulik mne baba a vidis jaka bude :D

ingulik
17. okt 2011

@tinika s chvostikom :D

mum_to_be
17. okt 2011

caute, ja som tusaky nemala. ale pri veronike mi kazdy - okrem jednej kamosky - tvrdil, ze to bude chlapcek, no a vidite. 😀 a pri romankovi nas presviedcali, ze to zas bude baba, no nejaka som nestandardna alebo co. 😉 inak, aj ja som si zelala zdrave deticky, vobec som pohlavie neriesila. ale tak tajne som dufala, ze dcerku budem mat. asi kazda zena chce mat dievcatko, skratka tak nejako to bolo aj so mnou. 🙂 ale o nic menej nelubim romanka, niekedy asi aj viac ako vercu, ked mu robi zle a okrem lasky je mi ho aj luto, co si od nej vytrpi. 😒

mum_to_be
17. okt 2011

ingulik, aj mne sa tato tvoja prifilovka paci! 🙂

tinika
17. okt 2011

@mum_to_be no si to presne vystihla, tiez mi je prvorade zdravie, ale vnutorne som vzdy tuzila mat babu, ale nemenila by som patka a určite ani riska nevymenim :D

snazivazuzi
18. okt 2011

AHojte mamicky,

ked som bola tehotná s Dankom, snivalo sa mi o dievcatku, a nie raz... a vidis to, máme pipika 🙂, teraz to vyzera fakt na babu, ale uverim ked uvidim... v stredu mám poradnu tak som zvedavá, ci sa nám slecna ukáze v plnej paráde 😀
Inak ako zvládate toto pocasie, som zvedavá hlavne na tehulky, bo aj mna nieco chytilo, boli ma hlava, spoliky mám, hrdlo ma boli,... proste vsetko comu som sa chcela vyhnut.

tinika
18. okt 2011

@snazivazuzi ahoj, v tomto smere klop klop nemam vobec problem, ja mam problem s hybanim a tak :D uz ma vsetko boli, picha :D

tinika
18. okt 2011

inac ma napadlo ze netehulky su tu okrem majulienky aj slniečko a katka ze? este niekto?

snazivazuzi
18. okt 2011

este evus, ale ju som tu uz doooost dávno nevidela...

to pichanie poznám 😀 do zadku ma furt pichne 😀 a vstat z postele viem iba so vselijakymi manévrami 😀

tinika
18. okt 2011

@snazivazuzi ale evus uz ma dve deti, takze ona ked tak začne 3tie kolo :D

zuzub
18. okt 2011

ahojte, žienky, čítam že tu rozoberate pohlavie babätiek, tak ja k tomu len toľko, že robila som si teraz taký test kamoška mi dala mala dva a vyšlo, že dievča a včera som bola na morfo.utz a prepla mi to aj na 4D a povedala dokina, že to vyzera na chalana,ale nie je to ešte dobre vidieť, tak teraz neviem 😀 😀 😀 ale ja mám stále tušaka na dievča a aj pri Miškovi som od začiatku hovorila, že bude chlapec.
inak sa máme teraz už lepšie, ale bola som 3dni v nemocke uplne ma zlomili tie nevoľnosti už som aj čistu vodu vracala, bola som totalne dehydrovana a proste už KO tak si ma tam nechali a davali mi vyživu, mi to dosť pomohlo, zle mi je stale ale už hadam sa to bude zlepšovať.Miško bol s tatinom prvý krát sám tak dlhšie a zvladli to super potom bol zase u babky a tiež dobre.

tinika
18. okt 2011

@zuzub no vedj ja tiez od začiatku pri patkovi ze chalan a pri druhom ma instinkt sklamal, resp. sa to doplietlo s tym čo chcem :D
som rada ze si uz ok a v nemocke si bola pre tie nevolnosti hej? no tak si si aspon troska oddyhla a chlapom to tiez prospelo, aspon ked budes rodit, toto uz nebudes musiet riesit, lebo vies ze to zvladnu, tak ako aj ja viem o svojich chlapoch :D

slniecko4
18. okt 2011

babenky, tak ja som teda zvedavá, ktorá čo budete mať, či chlapcov, či dievčatká.. 😀

@tinika ty ešte nerodíš? 😅

@zuzub zuzi, tie nevoľnosti ti nezávidím, ja som ich mala len do konca 3. mesiaca a mi stačilo.. mne pomáhali čípky torecan a zázvorové keksy.. ale keď ty si až v takom štádiu, že aj čistú vodu zvraciaš, to musí byť hrozné.. nech to čím skôr prejde a užívaš si tehotenstvo.. 🙂

tinika
18. okt 2011

@slniecko4 ta vidis, zajtra mam ctg uvidime, termin od zajtra na tyzden tak uvidime, ale asi sc tak mozno skor

mum_to_be
18. okt 2011

cauteee, zuzub,, no hadam ti to prejde po prvom trimestri... mas to tazke... ale aspon ste si vyskusali, ako to chlapi bez teba zvladnu. super. 🙂 tinika, ze 39 tt, ja odpadnem!!!!
my sa mame fajn, ja tiez trosku citim hrdlo, ale ani si to nepripustam radsej. 😒 dnes sme boli s romankom po dvoch vynechanych tyzdnoch plavat, chudatko, aj popil vodu niekolkokrat... veronika je strasne teraz namotana na Spievankovo 2, tak vkuse spieva, tancuje, ukazuje, zlata je. 🙂

mum_to_be
18. okt 2011

vavenka asi vybaluje skatule. tiez ma toho dost, ze?

tinika
18. okt 2011

@mum_to_be kamoskyn tiez miluje to spievankovo, ja musim vyhrabat nase 1, či si to nerozmyslel :D

vavenka
autor
19. okt 2011

Caute zeny 🙂
Mum vybalujem vybalujem,uz ma to aj nebavi, popri tom domacnost - varit, zehlit kosele, pratat raz taky velky priestor, esteze o zahradu sa netreba starat, ale o rok ma caka aj to 😀
Ale inak super, len nemam uz tolko casu, od rana do vecera v jednom kole a vecer mrtva padam do postele....
Tinika no zvedava som, kedy pojdes 🙂 ideme tipovat? 😉 taky pondelok o tyzden beries? 😉

@zuzub juuuj moja zlata..... Tak sa nam drz, hadam coskoro prejdu nevolnosti 😉 a ze v 13tt pohlavie urcovat - to co za somarina? Sak az okolo 15tt zostupuju chlapcenske "veci" - ak je to chlapec - dovtedy sa to da taazko pretazko urcit, a az okolo 18tt to je vierohodne 😉 mne tiez asi v 14tt vravela dokina ze to vyzera na babu, ale neverila som 😀
@snazivazuzi no my sme s vandou 2 tyzdne nadchovali, mna do toho aj hrdlo bolelo - ale nabehla som do lekarne a nakupla strepsilsy, olynthy, vincentky a na hrdlo som hned aj bioparox striekala - takze hrdlo mi preslo za 12 hodin! Ale nadchu sme si poctivo vyzrali ☹ tak len teply cajik, kvapky do nosa a setrit sa, ak sa da 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre