Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
7. mar 2009

na kyslo? A to ako? A kolienka ja nie, vsetky cestoviny spapam ale kolienka a tie rurky rovne tiez nie

katka444
7. mar 2009

na smotane

katka444
7. mar 2009

alebo paprikas

uz vies?

katka444
7. mar 2009

kazdy to inak vola 😀

zuzub
7. mar 2009

ahojte, pozerám, že dnes tu bolo prázdno... my sme boli celý deň u starkej bola tam aj mamina segra a sesternica, prišli sme až teraz.zajtra ideme k mamine na parádny obed pečená kačka, červená sladká kapusta a zemiačky 😵

tinika
7. mar 2009

aha hej kati uz viem

zuzi prazdno len preto ze konik strajkoval 😀 😀 a my take tiez robime ale s knedlikom

katka444
7. mar 2009

mnam a teraz papam pudincek s marhulkami

ahoj zuzub 🙂

zuzub
7. mar 2009

kati hmmm taký puding by som si aj ja dala 😉

katka444
7. mar 2009

tak vam posielam 🙂

tinika
7. mar 2009

kati a aky? S mliekom? Hmm, ta sa mozem akurat olyzat hihi. a aka prichut? Kakao? vanilka?

tinika
7. mar 2009

mne dal svagor kinder pingiu tak som jeden spapala ze čo to urobi so mnou hihi

zuzub
7. mar 2009

diky 😉 ja by som si tiež niečo dala len sama neviem čo... od pondelka začínam takú jarnú očistnú kúru, kúpila som si aj knižku o detoxikácii orgabizmu, tal som zvedavá dokedy mi to nadšenie vydrží 😀

katka444
7. mar 2009

my lubime len kakaovy

inak ak nebudem tehu a mrchana dojde, idem aj ja dat detoxikaciu. tak zuzub potom daj nejake dobre rady z tej knihy. ja uz som cosi hladala na nete.

tinika
7. mar 2009

ja tiez kati

inac muz ma zase nasr... bo zase ze k lekarovi on nepojde, ze sa neciti byt chory, tak mu na to hovorim, ze nech rovno povie ze nechce deti. A on ze sak ked myslim. A ja ze sak nič tomu nenasvečuje, ani sexovat nechce posledne mesiace, ani nic.

ingulik
8. mar 2009

dobre ranko...
tini...tak to je ale...normalne aj mna nastval teraz...kopni ho niekam cim skor, nech sa chlapec bud spamata alebo ide kade lahsie...

zuzub
8. mar 2009

dobré ránko žienky, ešte spíte? 😕

zuzub
8. mar 2009

tini, tak ten mužík asi fakt nie je v pohode, ja by som mu asi normálne povedala na rovinu, že buď nech sa začne normálne správať alebo nech sa na to vykašle a ide si svojou cestou... 😒 viem, že to nie je také jednoduché, ale keď to má byť celý život takto ....................

zuzub
8. mar 2009

túto knižku som kúpila http://www.martinus.sk/?uItem=42725

tinika
8. mar 2009

ingu
zuzi sak ja uz si to tiez hovorim, taky zivot ja nechcem

tinika
8. mar 2009

baby čo znamena ze ma zle priechody tehotna zena?

tinika
8. mar 2009

Este spite? 😀 😀 tak nič, mi ideme k našim, bo oco a brat mali včera meniny tak papa

ingulik
8. mar 2009

inak baby.....vsetko najlepsie k nasmu sviatku 😀

ingulik
8. mar 2009

tini, no asi to suvisi s vyzivovanim babatka cez pupocnu snuru tie priechody... 😕

vavenka
autor
8. mar 2009

Ahojte, co je nove?

snazivazuzi
8. mar 2009

Cau vaven 😉

Uz napapkaná? Ste mali na obed franc. zemiaky vsak? A dala si si aj pifko k tomu? 😎

vavenka
autor
8. mar 2009

Zuzi ja nie, len drahy papal, teda od piatku vecera ich ma servirovane, este aj dnes na obed sa mu zvysilo 🙂
Ja som na ovoci 😀
Akurat som zhresila a dala si jednu mini tvarohovu tycinku dots, inak idem podla planu 🙂

snazivazuzi
8. mar 2009

My máme slep. vyvar a masko so zapek. zemiacikmi. Nooo priznávam sa... dnes som u rodicov takze som varit neusela 😉 . Keby dnesny obed závisel odo mna tak máme chleba s maslom... vobec nevládzem nic robit. cely den sa citim ako po nejakom maratone. V noci som spala 2 hod. a teraz ráno este taku pol hodku asi. som strasne unavená. tlak mám asi v ... 😖

vavenka
autor
8. mar 2009

Zuzi no ja mam chlapa ktory mi vie jest jedno jedlo aj 4 dni, takze vacsinou varim tak 1-2x do tyzdna a viac 🙂
No ved uz mas narok nevarit, 34tt, uz sa ti to krati....Len sa pekne setri....mohla by si dat fotku bruska aktualnu 🙂

vavenka
autor
8. mar 2009

Kati ty dnes nic? teplotku si nemerala? Kedy mas v plane testnut?

katka444
8. mar 2009

caute,
vaven dnes som nemerala ale vcera ma svrbeli dlane na testik, ked som v grafoch BT citala ze adajar je tehula. asi testnem klasika na 28 DC. som si zaviedla taku tradiciu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre