Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
18. apr 2009

ahojte, tu uz nikoho net? No čo tak sem dojdem zajtra ak stihnem 🙂

zuzub
19. apr 2009

dobré ránko 🙂 ako sa dnes máte? asi sa chystáte niekam von, keď je tak pekne.ja dnes trčím do 18 hod. v robote 😝
ingu,pekný kočík ste vybrali 😉

tinika
19. apr 2009

Ahoj zuzi, konečne tu niekto je. Ja sa mam nedobre, som chorá, boli ma hlava, hrdlo a mam plný nos tak sa dopujem citronami, medom a horúcim čajom

zuzub
19. apr 2009

ochhh tini, to neni dobre, že si chorá 😲 tak pekne šup do postieľky a vyležať.inak ak máš plný nos tak super zaberá rozmixovaná cibuľa, už somto kedysi spomínla normálne nadrobno pokrájaš alebo rozmixuješ cibuľu zabalíž do gázy alebo papier.vreckovky a dáš si to na chvíľu do nosných dierok, je to brutál strašne to štípe, ale zaberá!!! 😀

vavenka
autor
19. apr 2009

Ahojte, ako vikendujete?
My sa poctivo venujeme stavenisku 🙂
Moj graf - zatial ok, test negativny 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

zuzub
19. apr 2009

vavenka, ty si už aj testovala??? nejak skoro, nie? 😉

vavenka
autor
19. apr 2009

Zuzub co ja viem ci skoro? MS by som podla grafu mala dostat v utorok, kebyze nemeriam a neviem kedy bola ovu tak uz mi meskaju 😉

zuzub
19. apr 2009

a kedy najblizsie testujes?

vavenka
autor
19. apr 2009

Zuzi ked stihnem zajtra tak testnem - teda ak nezaspim hihi 🙂
Ty sa ako mas? este stale beries HAK?

evus
19. apr 2009

tinika,len treba dat pozor,aby si neschytala horucky,to by bol potom trosku problem a este na zaciatku tehu

vavenka,fiiiiiiiiiha,krasne si sa vysvihla,uz len nech su na teste dve//.

ja uz mam navarene,robilasom masko s ryzou,poobede ideme so znamymi vonku na pivko,tak sa detiska vylietaju,Karin je uz ok a vonku je dnes super,tak sa tesim

ingu,kociar je supeeeeeeeeeeer 😉

zuzub
19. apr 2009

evus ahoj 🙂 vevanka briem ešte nejak do začiatku mája,a potom koniec huráááá 🙂 ešte počkám na výsledky z Martina z hemošky a potom môžeme začať snažilkovať 😉 myslím, že otehotnieť v mojom prípade by nemal byť problém, ale dotiahnuť to do konca, to by som už hlavne konečne chcela 😉

vavenka
autor
19. apr 2009

Zuzi tak budem drzat palce 🙂 kedy budu vysledky?

zuzub
19. apr 2009

4.6.vavenka, ešte je to ďaleko 😒

ingulik
19. apr 2009

ahojte kocky...
petulig kocik nas vysiel na cca 7400sk, je to trojkombinacia...cize sportova cast aj autosedacka v cene....tu stoji taky kocik v obchode 8500 bez autosedacky...takze sa oplatilo...este pojdem aj na dalsie vecicky, objavila som suprovu vanicku, ale uz nam vcera nevosla do auta tak sa po nu este vratim 😉
vave...drzim palce 😉
dam do albumu aj tie ostatne vecicky co som pofotila este minule...

tinika
19. apr 2009

zuzi dakujem za tip, lezim pod dekou a oddychujem

zuzub
19. apr 2009

tak, tak tini pekne oddychuj

ingulik
19. apr 2009

tini tak sa skoro uzdrav...
fotky uz su tam 😉

zuzub
19. apr 2009

ingu, vecičky sú náááááádherné 😵 aj ja už chcem také kupovať,šak vlastne kupovať môžem, ale načo by mi boli, že 😀 minule mali v Tescu výpredaj na detské, bože také nádherné babätkovské veci tam mali som sa normálne rozplývala....

ingulik
19. apr 2009

zuzub verim Ti...ja by som tiez pokupila snad vsetko co vidim, ale je mi jasne ze by to bolo zbytocne 🙂
vcera sme dostali este jedny ruzovucke saticky, tak odfotim aj tie ked prideme domov, lebo teraz sme u svokrovcov a este ideme k nasim a k bratovi blahozelat

tinika
19. apr 2009

ingu krasne vecicky budete mat nadhernu princeznu

vavenka
autor
19. apr 2009

Tini uz lepsie?

tinika
19. apr 2009

vavenka no hrdlo boli menej, bo furt med papam, hlava este boli, ale y nosa netecie, len trocha hlienz citim. tak sa kurirujem v posteli a papap vitaminy a dufam, ze to rychlo prejde bo ma caka narocny tyzden

a ty ako vikendujes

snazivazuzi
19. apr 2009

😕 😉 😕

vavenka
autor
19. apr 2009

Zuziiii ahoj maminaaaaa, zo srdca gratulujem ku krasnemu Danielkovi, ako sa mas? Ako sa citis? Pis pis pis 🙂

vavenka
autor
19. apr 2009

Tini my pohoda, vcera sme stavbarcili a dnes oddychujeme 🙂
To je dobre ze Ti to uz prechadza....

snazivazuzi
19. apr 2009

Cau vavenka 🙂

Dakujem pekne 🙂 Mám sa fajn, rana sice boli... ale co boli preboli a hlave ze je maly v poriadku a mohli sme prist domov takto skoro po 5 dnoch. /inak, som si vybrala uplnu anes. takze som spala cely cas, zobudila som sa okolo pol11. SC bola robená o 8,30 a maly bol na svete o 8,35 🙂/
Danielko mal 3700g a 51cm a dnes vázi 3500g, takze nas maly valibuk je krásny velky chlapcek. A konecne sme doma..... neopisatelná radost! Manzel sa tesi, je rád ze sme doma. Od kedy sme doma nic iné nerobi len malého pozoruje a pusinkuje.... 😵 😵 😵

vavenka
autor
19. apr 2009

Zuzi super, tesim ze vsetko ok...Mliecko mas? Ako s kojenim? V pohode? Aky bol personal? S nemocnicou si bola spokojna?

snazivazuzi
19. apr 2009

Mliecko uz mám, vcera sa to rozbehlo, takze uz kojim o 106 a maly papka ako o zivot 😀
Teraz uz musim ist, este sem nakuknem. Majte sa zatial, papa 😵

vavenka
autor
19. apr 2009

Zuzi aj ty sa nam drz, a budem sa tesit na dalsie fotky a info od Teba 🙂

zuzub
19. apr 2009

zuziii ahooooj 🙂 malý Danielko je náááádherný 😵 😵 😵 zo srdca vám gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre