Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

shaarka
9. aug 2009

dyg vava. ze na laparku? 😀

tinika
9. aug 2009

shaarka 🙂
ta musi nejak postrasit aby aj ona bola tehu ne? ked to ma pomoct hihi

shaarka
9. aug 2009

no jasne. cokolvek, co pomoze 😉 😝

zuzub
9. aug 2009

ahojte babenky, sme sa práve vrátili z pobytu u svokrovcov, boli sme celý týždeň ta na výhode ne 😀 😀 😀 ja ništ nové zajtra si vás pekne prečítam...

zuzub
9. aug 2009

katka je tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja normálne že som happyyyy až mi slzy vybehli 🙂
vavenka tak my to už musíme spolu nejak dobojovať 😉

katka444
10. aug 2009

ahojte babenky, dakujem vam za gratulacie. az sa mi tiez tisli slzy do oci, ked som si vas citala.

vavenka, zuzub sup sup objednat na laparku 😀

ja tomu este stale neverim. http://www.fertilityfriend.com/home/katka444 a dnes uz nemam ani test.

zatial vie o tom len mm. mam strach, ze to nebude pravda a nechcem zatial strasit.

a ako som mu to povedala? no tak. v sobotu ma zacalo skrabat v hrdle. a 14 ni pred laparkou nesmie sa byt prechladnuta, alebo mat daky zapal. tak som si uvarila liter prieduskoveho caju s medom. ale skor ako som ho isla pit, rekuze urobim test, lebo na krabicke toho caju bolo napisane, ze neuzivat v tehu. bolo to pred obedom. tak som omocila ten test do mocu. test polozila, ze samozrejme tam zas bude len /. ani som s tym ze budu // vobec neratala. ale predsa som nan po par sekundach kukla ockom a zazila som sok, ked som videla ako sa objavuje druha /. skoro som na tom wcku skolabovala. mm prave vonku kosil travnik, tak som za nim vybehla, ze ci moze na chvilu dnu. a on samozrejme, ze co som zase vyviedla 😀. tak som vbehla do spalne a ukazala test. teda snazila som sa mu prstom ukazat, ze ci tiez vidi tu druhu ciarku. ale prsty sa mi chveli tak, ze prst ktorym som ciarku ukazolvala bol raz na tej tmavej, raz na tej slabsej. potom som sadla na postel a rozplakala sa od radosti.

vavenka
autor
10. aug 2009

Jeej Kati, ake dojimave 🙂
Tesim sa s Tebou, dufam ze dnes este kupis testiky a odfotis dialnicu 😉
Zuzub jasnee, ja cakam na Teba 😅 😅

katka444
10. aug 2009

ahoj vavenka. no dialnice to zatial niesu. az mam z toho strach https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... ale dufam, ze len pomaly rastie hcg.

drzim ti strasne palce. ved si pvedala, ze ta mozem o mesiac predbehnut, takze teraz ma uz musis nasledovat 😉

a aj zuzub. nech dame tu temu Lady tehulky 😉

shaarka
10. aug 2009

kati 😀 😀 😀 dik, si ma rozosmiala, s tym, ako sa ti triasli ruky a ze si nevedela ukazat na tu testovaciu ciarku, viem si to predstavit 😵 az mi slza vybehla 😵

katka444
10. aug 2009

shaarka tak ja som skoro skolabovala a tebe je to nasmiech 😠 😀

shaarka
10. aug 2009

katiiiii 😵 nie na smiech, ale sedim tu s kolegom a nedarilo sa mi udusit v sebe take slabe haha, ked som si to predstavila! muselo to byt strasne mile 😉 a hadam rovnako by to zamavalo aj so mnou 😀 MM by si asi pomyslel, ze nanho volam a jacim, lebo vidim pavuka 😀

tinika
10. aug 2009

kati zase si ma rozplakala 🙂 a co mm na to povedal???? neboj ja som najprv mala len /, potom // ale az po týždni zosilneli takze tiez slabo stupalo hcg, neboj ty si tehu a uz je to tak a ja som z toho happyy

adenka
10. aug 2009

ahojky...
kati kraaaaasa ja sa tak strasne tesim.... 😵 😵 tak uz len nch ta ciarocka silnie a silnie a za par dni uvidis svoju bublinu na utz 😵 😵

tak baby a ktora je dalsia?? augustovky sa rozrodili, tak uvolnuju miesto dalsiim babatkam 😉

vavenka
autor
10. aug 2009

Aden, sak Zuzub a ja preda, nie? 😉

adenka
10. aug 2009

dobre dobre, dnes rodia dalsie 2, takze vam rezervujem miesto?? 😵

vavenka
autor
10. aug 2009

Aden poprosim Ta, dufam ze nam to zas niektora nezhabe pred nosom 😀 😀

danka24
10. aug 2009

ahojte tak tak vavi dobre si pamatas aj ja som sa zlakla laparky 😀 ako sa mas??

adenka
10. aug 2009

vave neboj, este je nas dost co sme 2v1 a va najhorsom ti rezervujem miesto po svojom porode...dovtedy sa ale objednaj na laparku...dobre?? 😀

vavenka
autor
10. aug 2009

Danka ahooojjj, mam sa dobre 🙂 domcek pomaly rastie, leto v plnom prude, len keby ta mrcha nechodila furt 😠
Ale ja jej raz ukazem 🙂
A Ty sa mas ako moja zlata? Ze 27 tt ty kokso....A pozdravujem Janulu.k 🙂

vavenka
autor
10. aug 2009

Aden, v stredu idem za gyndoskou, tak sa objednam 😀

danka24
10. aug 2009

vavi ok odkazala som jej.. no mame sa dobre aj my pomaly rastieme len malo priberame co sa velmi tesiim .. aspon nebudem mat z coho chudnut 😀 no mala by si sa objednat na tu laparku nech sa zlaknes tak ako my.. 😀 akurat sme s jankou pisali ze cakame kedy tebe budu pekne pribudat tt pri mene.. 😵 😵

vavenka
autor
10. aug 2009

Dani neboj nic, o chvilku 🙂 Tak to mas super ze moc nepriberas, ja si ani neviem predstavit, ze raz budem o 20 kil tazsia ako teraz 🙂

adenka
10. aug 2009

vave ja mam momentalne +24...je to hroza a des ked nevladzes nosit vlastne telo, ale u nas su baby co pribrali 9-10 kil...to nechapem ale veeeelmi zavidim

danka24
10. aug 2009

no dobre ja som pribrala zatial len 2kg a vsetko mozne papam.. pravda je ze nemam ziadne take chute zvlastne ale vsetko v norme.. preco myslis ze o 20 kg tazsia.. nemusis tolko pribrat..
adenka ty brdo to je +24 dost to si neviem predstavit .. ale ved uz ochvilku rodis tak hned budes o nieco lahsia 😉

adenka
10. aug 2009

danka cakam na to ako na spasenie...ja som strasne naliata vodou, takze to robi vela na vahe...

vavenka
autor
10. aug 2009

Dani no mne je to jedno, nech priberiem aj 50 😀 ja sa pripravujem skor na tie horne cisla, vsetky zenske v nasej rodine priberali brutalne - mamka, tety, vsetky to tahali skoro k + 30 🙂 ja viem ze u mna to moze byt ine, ale zas na druhej strane sa poznam 🙂

Aden no jo, + 24 je uz pekne ciselko...Moja najlepsia kamoska caka 2 chlapcov, teraz je 31 tt a uz ma nejakych 25 navyse.....A to ma pred sebou este 2 mesiace 😕

adenka
10. aug 2009

vave ja myslim ze po porode to rychlo zhodim, takze si tym velmi nelamem hlavu...hlavne nech ma drobec vsetko co potrebuje...minuly tyzden mala 3 kilecka... 😅

tinika
10. aug 2009

ja mam zatial kilecko na vyse a to som čakala ze budem mat 20 ale zase este som len teraz začala, takze ktovie kolko to bude nakoniec

tinika
10. aug 2009

kocky aj vy mate strie??? sak ja uz mam viac nie len jednu a to som len 24tt 😠 a to sa kremujem rano, večer a pri sprchovani sa masirujem sisalovou hubkou ☹ ☹ ☹

evus
10. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee...

kati,velmi sa s tebou tesim...tak uz len vavenka a zuzub,to uz bude rychle 😉

tinika,eeeeeeeej,veru skoro na strie,ale mozes sa natierat akokolvek chces,nepomoze ti to,viem to podla seba,som sa natierala den co den,drahymi,lacnymi kremami,olivovym olejom a neviemcim a aj tak mi brusko popraskalo,jedina utecha je ze ti po porode strie trosku vyblednu,ale uz sa ich nikdy nezbavis ☹

adenka,24kg je dost,ale neboj,po porode to pojde dolu a este ak budes kojit,tak uvidis ze rucicka na vahe sa pohne smerom dolu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre