Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
20. aug 2009

vavenka neboj sa, aj motyka vystreli

adenka
20. aug 2009

katka my sme s v tutu mutu nejak neobmedzovali..teda z mojej strany chut ziadna, ale tak mm na mna pozeral ako stepny capko tak som sa obcas zlutovala...my sme pouzivali kondom, lebo som niekde pocula ze spermie mozu vyvolat porod, ale nemam to overene...az teraz uz ficime bez neho ale evidentne porod neurychluju 😀
takze v pohodke fungujte ako doteraz 🙂

jaaaj mne je teplo...uz sa tesim na vikendove ochladenie 😵

ingulik
20. aug 2009

ahojky
tini...som kukla ten link a normalne placem ☹ tak mi prislo toho drobca luto
nasa mala je hrdina...vacsi ako jej mama...prepichovanie usiek zvladla, plakala len ked pichali a potom uz bola kludnucka....zato ja som plakala este ju len dnu zobrali a este aj skoro hodinu potom co som sa na nu pozrela 😨

aden...mne mamka pracuje v nemocnici, takze pozna stanicnu na novorodeneckom, takze sme to mali dohodnute...ja by som to tiez dala urobit uz v porodnici, ale nemali sme este nausnicky vtedy

tinika
20. aug 2009

ingu sak ja som tiez plakala

slniecko4
20. aug 2009

pekný večer,babenky.. 🙂

tinika
20. aug 2009

ahoj slni

vavenka
autor
21. aug 2009

Caute, konecne piatok, sa tesim, a to mam aj pol dna dovolenky, takze o 12:00 zacina vikeeend 😀 😀

adenka
21. aug 2009

ahojte,

vave super...idete niekam s drahym??

inak my mame o tyzden vyrocie, neviete poradit nejaky darcek??

vavenka
autor
21. aug 2009

Aden ano, ideme, na stavbu....
Zajtra mame objednany beton na deku, tak treba podokoncovat a pripravit veci...
Dufam ze tu na vychode nebude prsat

Darcek na vyrocie? hmm... ja som drahemu kupila squashovu raketu 🙂

katka444
21. aug 2009

ahojte, a mne dnes konci tyzdnova dovolenka ☹ . ale vobec mi to nevadi, lebo sa uz nenormalne tesim na pondelok k dr. trochu som sa pohrala s tt v pase. lebo ovu bola az na 20 DC. tak mi to tam zle ukazovala. ale oblafla som ho 😀

vavenka a uz mate vytiahnute mury? a strechu? v akom ste stadiu?

katka444
21. aug 2009

adenka, ja ti poradim. o tyzden porodis malinku, to bude tiez najkrajsi darcek.

ja si tiez chystam taky darcek na 4.5. 2010. to budeme mat 10te vyrocie od nasho prveho rande. sice mi termin vychadza na 20. aprila, ale vsak kludne sa da 2tt prenasat 😀

adenka
21. aug 2009

vave takze vikend na malte?? 😀 ale tisko vam ten domcek zavidim...aj my by sme chceli ale tu v okolo BA je to sci fi...strasne ceny.... ☹

ja som objednala jedlu fotografiu z nasej svadby, akurat pre to idem na postu a chcem mu upiect tortu s fotkou, ale inak ozaj neviem co....hlavne ak uz nahodou budem v porodnici tak torta sa nekona a nemam nic... alebo mu malinku obviazem maslou a dam do ruk?? 😀 len aby sa dovtedy narodila....

katka kasli na tt, vidis, ja uz som 40 a furt nic... cele je to strasne indivindi....

letim na postu, zatim pa...

vavenka
autor
21. aug 2009

Ahoj Kati - ty len nic neoblafuj, aj lekar ti bude ratat tt od dna poslednej ms...
Mame vytiahnute mury a robime deku (teda strop), potom krov a strecha 😉

katka444
21. aug 2009

aha a ja som rozmyslala, ze co to je ta deka 😀 teraz budem mudrejsia.

vsak uvidim co mi povie lekar. prave rozmyslam, ci mu hovorit, ze som robila ovu test a merala teplotu a ze podla toho bola ovu na 20 Dc 😒
ale je strasne divne, ze v podbrusku vobec nic necitim. tak mam strach, aby bolo vobec vsetko v poriadku. citim len bradavky na dotyk ma bolia

katka444
21. aug 2009

juj ale na vikend hlasia dazd, tak drzim palce nech to kosice obíde. a kedy predpokladate dokoncenie domceka?

tinika
21. aug 2009

ahojte kočky, ja od rana na nete a tu som len nakukla a vy to tu pekne rozbiehate dnes. HIhi
ja idem o 12,30 na 3d tak drzte palce aby maly sa uz tak nehniezdil nech aj dačo vidno.
vavenka hod link na album domceka ak mas 🙂 ja take rada kukam

vavenka
autor
21. aug 2009

Tini nemamm album na nete :-/
Kati dokoncenie bude zavisiet od financii, ale toho roku by sme chceli dokoncit strechu a snad aj okna a dvere..
Hej, na zajtra hlasia dazd, ale uz som si zvykla, ze predpoved zvykne platit len pre Bratisavu a okolie tak dufam ze k nam to dorazi az v nedelu 😀

zuzub
21. aug 2009

vaute kočky, ja som v robte a nefunguje nám systém tak až taká paráda 🙂
my zajtra ideme k starkej na oslavu a v nedeľu robím 😒

adenka
21. aug 2009

katka doky sa bude riadit podla merani v 11tt a podla toho ti potvrdia termin porodu...moju vobec nezaujimalo kedy by mohla byt ovulka...ten utz v 11tt je pre nic najdolezitejsi...

tinika
21. aug 2009

ahojte, tak dnes uz sme to 3d nejak dokopaly, maly sa stale hemzil ked sme ho chceli sfotit, najprv si utieral tvaričku, potom papal ručku a potom aj nožičku pomaly do pusy dal 😀

adenka
21. aug 2009

tini maleho akrobata mate 😀

vavenka
autor
21. aug 2009

Zeny sa vam musim pochvalit:
Ked som odchadzala zo stavby a prechadzala takym malym mostom cez riecku, stal pri ceste bocian. Co bocian - bocianisko - aspon 1,2 metra mal. Ja som spomalila - zastala autom - on kukol na mna a stal...potom urobil tri kroky dopredu - ja som sa tiez pohla - kukal na mna...Tak sa otocil a spravil 3 kroky spat - ja som cuvla 😀 a takto sme si posuvali dopredu a cuvali asi 2-3 min, som sa na neho nevedela vynadivat...Uz ked toto nieje znamenie tak potom neverim uz na nic 😀 😵 😵

tinika
21. aug 2009

vavenka no vidis, tak to uz musi dačo znamenat držim paluchy
adenka veru veru stale je v pohybe hihi

tinika
21. aug 2009

inač čitam po sebe, ze pekne píšem ze kopaly s y fuuuj ale som hrozna

vavenka
autor
21. aug 2009

Tini to niccc, v tehu sa mozu aj tvrdky 😉
A co 3D? Aj ste si to dali na DVD? Ja som taka unesena z toho bociana ze tu sedim pred vypnutou telkou a len cumim do blba 🙂

tinika
21. aug 2009

vave to som si vydýchla hihi
jo mame aj dvd ale zo 6 videi tak 2 su take normalnejsie, stale sa krutil hybal, takze rozmazane, najprv si pretierat tvaričku potom papal ručku potom zakýval a nakoniec si nozičku dal pomaly do pusy tam s nou pred tvaričkou machroval hihi

zuzub
23. aug 2009

kde ste fčeckýýýýýýýý??? 😕 😕 😕

vavenka
autor
23. aug 2009

Cau zuzubbb 🙂
Kedy testujemeee???

katka444
23. aug 2009

caute, ja idem zajtra k dr., tak drzte palce, lebo mam normalne strach 😖.

vavenka
autor
23. aug 2009

Kati klideeek,
vsetko bude ok, uvidis svoju bublinko, a uz aj srdiecko 🙂
Ako sa citis? Uz si viac netestila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre