Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
23. aug 2009

testiky mam v albume. ja sa len bojim toho, ze sa asi moc nedozviem u dr., lebo ma isto posle na sono inde. a tam zas kym ma objednaju 😝.
a priznaky stale nic moc. brusko skoro vobec a uz aj prsia prestavaju nejako boliet. ale dnes mi mm nameral tlak 95/60 tak snad je to priznak 😀
a co pobetonovali ste?

zuzub
23. aug 2009

neboj Kati všetko bude ok 😉
vavenka, aj ja som sa ta chcela spýtať, že kedy testneme? 😀 ja som dnes 23DC a ty?

katka444
23. aug 2009

ahoj zuzub 🙂

babenky strasne vam drzim palce aby ste nasli // 🙂

zuzub
23. aug 2009

kati ty si vlastne ma koľký deň testovala?

vavenka
autor
23. aug 2009

Kati ten na 23 DPO som videla, myslela som ze teraz v tychto dnoch, ci si este netestila....
Neboj sa, vsetko bude v poriadku....No skoda ze Tvoj doktor nema sono, si sa mala preventivne uz objednat 🙂
Zuzub ja v stredu vecer odchadzam sluzobne do CR a pridem az v piatok v noci, takze:
bud testnem v stredu rano - co je ale estelen 9DPO
alebo az v sobotu rano - ked ma mrcha nepredbehne.
Dnes som 20 DC...

katka444
23. aug 2009

vavenka, ved to ze neviem. lebo posledne ked som tam chodila, tak tam mal taky pristroj ako sono, ale mne ho nikdy u neho nerobil. a ani ho nikdy nemal zapete. 😒 aaale vsak uvidime. ved on by mal aj palpacne zistit ci som tehu nie?

uz som od toho 23 DPO netestila. nejak nebola ani prilezitost na kupu testu. ale ani sa nechcem stresovat, ze ciarka je furt slabsia ako ta kontrolna.

zuzub
23. aug 2009

ja som doteraz vždy testla až keď mi meškala mrcha, ale teraz neviem či vydržím....

vavenka
autor
23. aug 2009

Kati tehotna si, to je jasne 🙂 na to nepotrebujes palpacne vysetrenie....
Potrebujes ultrazvuk 😉 aby si vedela ze babo je v poriadku....

katka444
23. aug 2009

zuzb tak uz zacinas byt zavisla? 😀 je to adrenalin. ale ja ked som nasla len / tak som sa aspon dopredu zmierila stym, ze to zase nevyslo. ale ty najdes // 😉

vavenka
autor
23. aug 2009

Kati to je preto, ze tento mesiac aj Zuzub aj ja sme pre to urobili maximum 😀 😀

katka444
23. aug 2009

tak to teda musi byt // 😵

katka444
23. aug 2009

aaaaaaaa ja sa do zajtra zblaznim

vavenka
autor
23. aug 2009

Kati a kedy ides?

tinika
23. aug 2009

kocky by bolo super, keby aj vavenka aj zuzub nasli // a by boli tri tehulky

vavenka
autor
23. aug 2009

Jooj Tini bodaj by si mala pravdu 🙂
To uz 26TT? juj juj, to ale leti 🙂 Kedy mas poradnu?

tinika
23. aug 2009

vavenka v piatok som bola na 3d a poradnu mam 21.9., v stredu idem na glukozove testy a potom opat na interne takze sa to rozbieha s behaním po vysetreniach 🙂

adenka
23. aug 2009

ahojteee
odfotila som bruch...dufam ze posledna 😉

vavenka
autor
23. aug 2009

Aden moja zlata, tak tomu sa uz hovori bruch 🙂
Ja tipujem 26.8.2009 - moja maminka ma vtedy narodeniny, moze byt? 😅
Tini tak uz to pomaly zacina, este 12 tt a budes pripravena rodit, to ale bezi 🙂
Ja som tento mesiac veeelmi nedockava, uz nech je vikend 😀 😀

adenka
23. aug 2009

vave no veru...a ten moj potvor muz stiahol brucho tak vyzera jak podvyziveny pri mne 😀 😀
nooo moooze, ale kedze moj porodnik sa vrati z dovolenky az 31. tak radsej by som pockala nanho... a kedze zatial nemam ani ziadnych poslickov, vidim to az na september...
juuuj moja, velmi velmi drzim palce...ako dlho berie mm profertil?

vavenka
autor
23. aug 2009

Aden druhy mesiac tusim....
Ty co chces? v 42tt rodit???
No ono niekedy poslickovia su a niekedy ti rovno odtecie voda a ides na to, takze na poslickov by som sa nespoliehala 😉

adenka
23. aug 2009

tak dufam ze uz zabral...nam maca zabrala hned prvy cyklus, prave ked som to najmenej cakala...takze ani ty necakaaaaaj 😅 ... ja viem ako lahko sa mi hovori.... 😅
no 42tt zas nie je take hrozne, vsak uvidime...zatial nestrsujem, vsak som aj rada ze mam este chvilu pokojny spanok 😀

vavenka
autor
23. aug 2009

No dufam aj ja....
Vy ste mali zo spg aku diagnozu? Bolo to hodne zle?
A macu ste papali obaja, ci len mangel?

adenka
23. aug 2009

uz sa presne nepamatam, ale tusim mal len 3 mil. spermii a aj z tych bola vacsina bez pohybu alebo mrtve... ale mm mal aj zapal, ktory liecil atb, a potom sme zacali brat macu obaja po 1 tbl. denne..
vy to mate ako??

tinika
23. aug 2009

vavenka veru veru, uleti to strasne, uz začinam stresovat či sa stihneme prestahovat hihi čo sa to stale pretahuje a na druhej strane sa uz neviem dočkať, teraz čakame, kedy príde na svet mm synovec, oni idu na cisarsky, ale zatiaľ ešte vyčkavaju

zuzub
23. aug 2009

adenka, mohla by si rodiť 29.8.to mám narodky 😉 😀 a ja by som si mohla nájsť // tak to by bol pre mňa najkrajší darček v živote 😵 😵 😵

adenka
23. aug 2009

zuzu taky mam termin...no uvidime...ja by som rada pockala na mojho dr. a bolo by to do roka a do dna od svadby 😵

tinika
23. aug 2009

adenka tak to som zvedava kedy sa mala narodi mohla by az 9.9. alebo 13.9. hihi tom am meniny a narodky zhahaha ale srandujem ,nechcem aby si sa do vtedy trapila. Inač ale kamoska mala termin na moje narodky, ale akosi isla o tyzden skor bo doky robil ta dal vyvolavacku

adenka
23. aug 2009

tini no datum 090909 by bol celkom fajn 😀

tinika
23. aug 2009

no to hej adenka, tak potom musis vydržať ešte do 9.9. hihi a ja to musim trafit na 6,12 hihi zase nam to rpesunuli na 7,12

adenka
23. aug 2009

tini no neviem ci to dovtedy vydrzim hlavne psychicky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre