Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
15. sep 2009

vave fakt? tak to som o cosi zase mudrejsia 😀 jaze to je plny deviaty. lebo sa vlastne pise len do 8tt + 6 a potom je uz 9tt nie? a nie 8tt +7. ja uz mam z toho hokej 😅 ale hlavne ze je mimi v poriadku 🙂
ako sa citis?

evus
15. sep 2009

ahoj vavenka,ved ste mi aj chybali 😉 ...a ty ako?pozeram,ze mas predpisany kludovy rezim

katka444
15. sep 2009

evus no skoro som skolabovala, ked som na teste videla //. bol to riaden sok. a este to ze tesne pred tou laparkou. a mozno vdaka nej 😒 myslela som na nieco ine. mozno to pomohlo.
takze anglictina? aspon viem na koho sa obratit, ked budem potrebovat cosi prelozit 😀 lebo ja to pomaly a isto po troche zabudam. no ale co uz. ked nemam ziaden trening.

vavenka
autor
15. sep 2009

Kati no vzdy je aktualny tyzden o cislo viac ako tt, ked mas tvar rozpisany na tt+xx 🙂 Citim sa ok dnes, ale stale spinim... Som zvedava dokedy....A to lezanie mi lezie na nervy 😀

katka444
15. sep 2009

no len to lezanie radsej vydrz. a co povedala dr. ked tento hematon zmizne tak to uz bude ok? alebo je riziko, ze sa to znovu vytvori? dufam, ze uz nie.

evus
15. sep 2009

kati,tak nech tehotenstvo prebieha bedz problemov,vidis,tak predsa si sa dockala...a na ten preklad si este budes musiet pockat,som rada,ze uz viem vymenovat aspin clenov rodiny a dni v tyzdni 😅 😀

vavenka
autor
15. sep 2009

Evus hej, som zacala vcera krvacat, vraj hematom... Tak lezim 😖
Kati no to netusim - vcera som bola v takom strese, ze som sa nic nepytala... V pondelok sa popytam viac 😉

evus
15. sep 2009

vaven,to bude ok nemboj,hlavne nech je drobcek v poriadku

katka444
15. sep 2009

evus vdaka. zatial mi je len zle. mala som v 7 tt taky grckaci tyzden a odvtedy mi vsetko smrdi a musim dat pozor co zjem. a jest mi vobec nechuti, neviem si jedlo vobec vychutnat. jem len na silu. a musim casto, lebo ak ostanem hladna, tak mi je zase zle. ale co uz. vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime 🙂

vavenka
autor
15. sep 2009

Evus no ved hej, nic ine si ani nepripustam.. Sme sa so Zuzub a Shaarkou dohodli ze rodime spolu 😉

katka444
15. sep 2009

a mozno ja budem prenasat a vy porodite o nieco skor a budeme vsetky 4 rodit spolu 😀

evus
15. sep 2009

vaven aj sharka je tehu?????????tak to je uplne super,no a zuzub je bojovnicka,to je jasne a tentokrat to uz aj jej urcite v pohode vyjde

vavenka
autor
15. sep 2009

Evus no jo, vsetky rodime zaciatkom maja 😀
Kati hihi, ale radsej by som rodila v termine, ako predcasne 😉

tinika
15. sep 2009

Kati to je super ako to rastie, inac tu taka debata sa rozprudila a j som tu nebola????

tinika
15. sep 2009

Ja som to tiez furt nechapala, v sobotu som začala 29tt čiže to bolo 28+0? a dnes som 28+3 v albume to aj tak pocita nejak pozadu o tyzden
evus ze? ked uz vsetky tri su tehule, čo sa nedarilo a aj sharka ta to uz musi vyjst.

Inac kati viem si predstavit aky si mala sok z // kedze mne tiez spadla sanka a to som problemy v podstate nemala ale ten mesiac som to fakt nečakala a aj ja som počitala dni do konca 12tt takze sa všetky drzte

vavenka
autor
15. sep 2009

Zeny a preco pocitate do konca 12 tt? Ja som si myslela ze do konca prveho trimestra 😨 Ale ked len do konca 12tt, tak super 😉

tinika
15. sep 2009

Vavenka no v podstate 12tt je koniec 1 trimestra, teda 13tt v tabulke mam napisany, ale akosi sa vsade hovori ze 12tt

vavenka
autor
15. sep 2009

Tini no ja mam tabulku ze koniec prveho trimestra az 13+2tt...
A celkom mi to aj sedi, lebo ked si das 40 tyzdnov (akoze cele tehotenstvo) a vydelis to tromi, tak to je 13tt+ par dni.....

tinika
15. sep 2009

tak to asi zalezi ake tabulky no sak to jedno, hlavne ze budete ok ne?

mum_to_be
15. sep 2009

vavenka, tvoj vypocet je spravny. je to 40 tyzdnov deleno 3. 🙂 ale v podstate je to aj tak jedno...
a ako ste si vychutnali dnesny volny den? my super! vcera sme posedeli s manzelom a nasimi surodencami, dnes sme dospavali (teda okrem mna, kedze verca sa rozhodla vstat uz o pol osmej...) a nejako mi cely den strasne rychlo ubehol, asi preto ze mi s malickou pomahali a nebola som na nu sama. 😉

mum_to_be
15. sep 2009

ahoj evus, misko ma riadne licka!!! este sa kojite? vidim, ze mu ozaj chuti. nasa verca ma teraz 9 kil. (v presne 9 mesiacoch)

zuzub
15. sep 2009

ahojte 🙂 evus ahojky, no teda konečne si sa aj ukázala 😉

vavenka
autor
15. sep 2009

Ahoj mum 😉 jasne ze je to jedno, len som v tom aj ja mala trochu bordel 🙂
No ja som v posteli, sice nedobrovolne, ale som...

mum_to_be
15. sep 2009

hm :( ale snad tam pobudnes kratko. drzim palce.

tinika
16. sep 2009

bre ranko

katka444
16. sep 2009

ahojte 🙂

no vraj do toho 12 tt je najvacsie riziko potratu. to mi povedali, taky co robia v gynekologii. po 12 tt by si vraj uz mala byt "za vodou" aj ked hocico sa stava i v inych tt 😔

tinika
16. sep 2009

Kati neboj, zvladnete to vsetky, ja tomu naozaj verim, ze konečne dojde aj na vas 😉

katka444
16. sep 2009

tini ved aj ja verim 🙂 len nech uz prejde ten rizikovy 12tt 😖

a ty co nespis. ja byt PN tak ma skor ako o deviatej nikto s postele nedostane.

inak rano som si zase grcla 😝 ale uz sa napchavam desiatov-chlebikom 😵

tinika
16. sep 2009

Kati ja tiez spavam do 8,30 ale dnes porusujem vychadzky a idem pomalovat spalnu hihi
Tak bru chut

tinika
16. sep 2009

inac som akurat myslela ze ked tak vyspavam, ze či by som počula zvonček keby dosla kontrola 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre