Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
24. sep 2009

jeeej petulig. gratulujem, hlavne vela zdravicka 🙂

zuzub
24. sep 2009

vavenka, mne je stále tak ťažko, dnes ma len trošku naplo z nejakého zápachu 😖 hmm pizzu to ja ľúbim, minule som si aj ja obednala a zjedla som 3kúsky 😀
a ozaj doki mi ešte povedal, že mám nejak otočenú maternicu či čo, ale že by to nemalo vadiť, tak hádam to bude ok.
a ja tiež neviem čo je ten reflux 😕

katka444
24. sep 2009

reflux to je asi ze sa potrava vracia späť 😒

katka444
24. sep 2009

adenka mala je nadherna 🙂 🙂 🙂

vavenka
autor
24. sep 2009

Zuzi ja viem co je reflux, len kua co robi v Dominikinom brusku? Nech sa prace kade lahsie 🙂

ingulik
24. sep 2009

petulig blahozelam vela zdravicka a mliecka pre malu 😉

ingulik
24. sep 2009

adenka...vraj z toho deticky vyrastu, tak dufam, ze Dominika cim skor 😔
mna nejako zacalo boliet hrdlo, asi sme vsetci nejaki chori ci co 😒

adenka
24. sep 2009

vave snazim sa kojit co najviac, ale kazde druhe krmenie davam nutrilon, lebo ja nemam kazde 2-3 hodinky dost mlieka.
juuj tu pizzu vam zavidim ja by som si tak dala 😝 ...len pekne papajte, lebo ked budete kojit tak budete len o kuracich prsiach s ryzou a prdkacej polievke 😀 ....

ingulik
24. sep 2009

adenka a ja som jedla skoro vsetko okem korenenych jedal a takych co naduvaju 😕 dokonca aj pizzu som papala - havaj - sunka a ananas...

slniecko4
24. sep 2009

pekný večer,babenky..
Petulig,gratulujem,popíš všetko,ako prebehol pôrod,ako sa má malá,nech vieme,čo nás čaká.. 😀
adenka,aj 2mesačný syn mojej švagrinej má reflux.. Časom to zmizne,ale nezávidím ti..

tinika
24. sep 2009

Petulik Jeee vy ste uz na svete tak vela zdravička prajem
Zuzub krasna fazulka, nech sa drži

tinika
24. sep 2009

A dnes uz konecne spime na posteli huraaa

ingulik
25. sep 2009

dobre ranko 🙂
ja len na skok, dnes asi prespim cely den...v noci som vstavala na striedacku k malej a psovi, ktory mal hnacku tak sme behali vonku 😠

vavenka
autor
25. sep 2009

Dobre ranko 🙂
Jaaj ingu len si pekne oddychni, mas na to plne pravo...
Ja si dnes tiez urobim vylet, kedze mam na pozemku strecharov, na obed im idem zaniest rezne (ked ich vyprazim 🙂 )

zuzub
25. sep 2009

ahojte, ja som sa práve vrátila z obchodu,fuu ale už som rada že som doma 😝

petulig
25. sep 2009

ahojte..no zatial klop klop babika len buva kaka papa a dokola. Porod no bolo to celkom rychle. Do nemocky som sla lezat s tym ze prenasam.Dali mi nejaku injekciu na dozretie porodnych ciest . Rano mi okolo piatej praskla voda, od siestej kontrakcie po 6 min. celkom v pohode. Okolo osmej deviatej zacalo prituhovat po 4minutach. Nastastie uz sa to neskratilo a az do konca to boli tie 4 min aj ked poraidne prituhlo.Chcela som epi ale doki to tak dlho oddaloval az nakoniec nestihol. Uz ked bolo dooost zle tak som sla z anim ze koncim 😀 ze chcem tu epi bezpodmiencne. No a on ma kukol a ze osem prstov..tak sup na salu.
Tam to bola riadna fuska, poslednych 15 min do zily infuzka a kontrakcie riadne huste. Bohuzial mala bola zamotana do snury, kolo krku aj kolo nozky takze nakoniec ju museli vytiahnut vakuom. Potom uz len viem ze ma nastrihol a dva krat som potlacila a bola von. a taa ulava 😵
cize vlastne od piatej rana a narodila sa 12:24 . V priebehu kontrakcii som si hovorilanikdy viac, ale asi zmenim nazor 😀

zuzub
25. sep 2009

petulig, hlavne, že už tomáš za sebou 😉 mojej kamoške sa v pondelok na narodil syn a mal tiež šnuru na 3xotočenú okolo hlavičky tak ho nemohla vytlačiť 😒 a ešte jej ani epiduralka nezabrala, potom dávali druhú, ale tá zabrala až ku koncu pôrodu... tak hovorila,že aspon to šitie necítila... no máme to my ženy ťažké 🤐

ingulik
25. sep 2009

petulig, mas to za sebou malinka ti to vynahradi...nech ste zdravucke 🙂
ja idem spat konecne...som prala vsetky plienky co mam doma a vencila psa, takze konecne buva aj mala tak idem aj ja 😔

evus
25. sep 2009

krasny dnik prajem

petulig,gratulujem k malickej,nech ste obe zdrave a malinka nech rastie do krasy...

adenka,nedokrmuj,robis kravinu,takymto sposobom prides o svoje mliecko,mliecko sa tvori automaticky akonahle sa mala pricucne,takze sa ti nemoze stat,ze o 3hodinky nemas ziadne mlieko a do troch mesiacov sa tvorba mliecka upravuje,takze raz mas prsniky plne a raz sa ti zda,ze v nich nic nemas,ale prave naopak,mliecko tam mas,len netreba siahat po ziadnej nahrade mliecka a vydrzat,do tyzdna sa to rozbehne

tehulky,tie co ste na zaciatku,este ste nerozmyslali,ze si kupite test na zistenie pohlavia babatka?uz ho dostat kupit aj na SK a vyjde okolo 30eur a da sa robit od 10tt.

zuzub
25. sep 2009

ja som o tom teste neuvažovala, teším sa na moment prekvapenia na UTZ 😉

evus
25. sep 2009

zuzub,mne by to asi nedalo,a cakat do 20tt to je dlllllha doba a este ked sa ako naschval neotoci,tak zas cakat dalsich 10tt

evitkamalicka
25. sep 2009

ahoj kočky,
fíha evus uz aj to je mozne? no tak to ja pri druhom budem nad tym uvazovat

zuzub
25. sep 2009

no kebyže sa nechce ukázať, tak možno aj ja uvažujem 😅

evus
25. sep 2009

evit,veru,citala som o tom,akurat,ze ten test je este trochu drahy 😒 ,ale pri tretom si ho isto kupim 😀

zuzub
25. sep 2009

no evuš to už bude možno aj lacnejší 😉

evitkamalicka
25. sep 2009

evus a kedy planujete tretie?

evus
25. sep 2009

zuzub,vsak ja si na to pockam,kym zlacnie cca na 5euro a potom ideme na to 😀

zuzub
25. sep 2009

evus 😀 😀 😀

evus
25. sep 2009

evit,ja by som rada v 32-ojke,takze o 6rokov,to bude tak akurat 😉 ,ale ktovie co dovtedy bude 😕

zuzub sa nesmej 😀 ,pri dvoch detoch musis pozerat na kazdy cent 😀

evitkamalicka
25. sep 2009

ja by som tiez brala 3 deticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre