Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
1. okt 2009

Pekný večer,babenky.. 🙂

tinika
2. okt 2009

bre ranko, dnes posledny krat nosime veci z bytu, snad. A uz budeme dokoncovat v novom a čakat na linku lebo este nemame

vavenka
autor
2. okt 2009

Caute, vcera som bola v praci s novou kolegynkou, ach jaj, taka nostalgia zrazu, a to som furt nadavala na robotu...
Tak uz nam ten vyssi rodicovsky prispevok schvalili, ak som spravne pochopila vcerajsie spravy 🙂
Zuzub na Tvojom mieste idem na pohotovost.... Ale - ked sa logicky zamyslis - papas duphaston, pichas si injekcie, tak nieje dovod aby sa scenar opakoval - mna to tiez sem tam napadne, ale snazim sa nepripustat si to....Kati ty furt cachre machre robis v tom pase, som ti uz na zaciatku vravela ze to neries a daj si tam datum poslednej mrchy 😉

maxii
2. okt 2009

dobre ranko...

zuzi ako, lepsie uz?

aj ja stresujem ked ma boli v podbrusku obcas....lenze obcas su to creva, obcas len tak popicha...hadam je to OK...k lekarke idem az za 2 tyzdne...

konecne piatok ake mate plany na vikend?

tinika
2. okt 2009

ta de ste kočky?

vavenka
autor
2. okt 2009

ta de ty si? 😉
Ja nemam speci plany, rada by som sa este povenovat trochu praci a vegetit 🙂 Uz vo stvrtok uvidim fazuluuu 🙂

tinika
2. okt 2009

ja som skoro zaspala hihi o 2 mam vychadzku idem k babke, krstna mi tam nechala dve tasky detskeho oblečka ta idem na "nakupy" hih

maxii
2. okt 2009

no babule dnes to flakame 😀

zuziii, ozvi sa 😉

ja fazulu uvidim az o dva tyyyyyzdneeeeee 😀 😅

tinika
2. okt 2009

maxi neboj ubehne to , ja som nedavno bola 16tt, potom 26 a uz 32 zajtra začinam strasne to leti

ingulik
2. okt 2009

ahojky babulky 🙂
no fakt to leti...ja som nedavno tehu bola a mala ma uz tri mesiace a skoro dva tyzdne 🙂 a tini ty o chvilu aj porodis a kocikovat budeme spolu 😉

zuzub
2. okt 2009

ahojte,Vavenka, chcem sa spýtať sa mi teraz tieto dva dni začali po pichaní fraxíku začali robiť také hrčky alebo skôr ako štípance napr.ked ta poštípe komár alebo pod, nie je to červené len taká podkkožná hrča a trochu ma to svrbí, nevieš či je to ok? 😕

tinika
2. okt 2009

ingu veru veru, uz sa teism, len neviem v tej zime, ako to bude, ale tesim sa na leto

ingulik
2. okt 2009

no tini neviem aka bude zima, ale myslim ze uz to nie je co byvalo a ked bude nad nulou tak trosku vymrznut treba ist...aspon na hodku 😉 ale na jar to istia prechadzky aj v lete urcite

tinika
2. okt 2009

JO ja dufam ze nebude zrazu strasna zima, teraz to občas vyzera ako v jeseni tak sa dame prekvapit a určite treba aj pohyb a čerstvy vzduch, ved mamina moja s nami chodila von kazdy den a to boli ine zimy hihi

tinika
2. okt 2009

a ingulik uz ste zdravi?

ingulik
2. okt 2009

tini no myslim ze sme na dobrej ceste...ja som uz uplne oukej ale Nikca ma este stale rano zapchaty nostek, teraz ju na dialku vyhrievam so soluxom...my v byte mame nejaku kosu ci co...myslim ze o par dni bude uplne fit aj ona...na kardiologii nam povedala pani doktorka, ze selest sa lepsi a na kontrolu az ked budeme mat rok, takze super 🙂

tinika
2. okt 2009

my mame tiez kosu v byte a este nemám ani koberec a v obyvke je dlazba jooj toto mi bude chýbat, ze som si mohla v starom byte pritopit kedy som chcela a kolko som chcela

ingulik
2. okt 2009

no ste mali super...my v PO mame kosu jak na sibiri lebo su tam stare okna a male radiatory...majitelka okna neda vymenit lebo zgrlos je tak dufam ze tam znova nepochorieme...tu u nasi je kosa len preto ze nekuria, ale ked zacnu tak tu bude super a ked budeme v domceku byvat tak bude parada, lebo zakurime kolko bude treba 🙂

tinika
2. okt 2009

no ingu ti nezavidim, my mame eurače a na starom sme mali plastove a som zapla radiatory a su take letnee tak snad sa rozohreju

katka444
2. okt 2009

ahojte,

vavenka, no uz to mam v pase podla skutocnej mrchy.

ja som dnes ostala opat doma. trochu sa poliecit. zajtra menime okno v chodbe a na kupelke a na wcku. takze to je moj program na zajtra.

vavenka
autor
2. okt 2009

Jaj som si schrupla, malokedy sa mi to stane cez den 😅
Zuzub neviem ti povedat, skus sa opytat v teme trombofilie, mne sa ziadne pupence nerobia, ked tak modrina, ale pupence nie....
Ingu mate selestik? Som ani nevedela, neboj, aj ja som sa narodila so selestom, a kym som sla do skoly tak sa to uplne upravilo, a pozri aka je zo mna velka pekna baba 😀 😀 😀
Juj aj mym mame kosu, som uz vytiahla hruby paplon, brr.....Neznasam tento prechod, ked est nekuria, uz sa tesim na domcek 🙂

tinika
2. okt 2009

kocky ja sa tak tesim ako vam pribudaju tie ttcka

ingulik
2. okt 2009

vave no mame ale strasne slaby selestik, lebo ze ked o nom nevie dr. tak by so ani nepocula 🙂 a aj ja som mala...a tu sme krasne a zdrave 😀

ingulik
4. okt 2009

fiha to tu vcera nikto nebol?
no asi vyuzivate pekne pocasie....prajeme Vam s Nikcou krasnu nedelu 😎

tinika
4. okt 2009

bre ranko, dnes zase slniečko, ideme na prechadzku a poobede k našim huraaaa

slniecko4
4. okt 2009

peknú nedeľu všetkým.. 🙂 aj u nás svieti slniečko,ale zima je..
tini,kedy nastupuješ na materskú dovolenku? a chcela som sa ťa spýtať,keď mám ešte 12 dní dovolenky,to ju mám vyčerpať všetku do nástupu na materskú,alebo mi patrí len alikvotná časť?

tinika
4. okt 2009

Slni 26.10. mam napisane v preukaze
no narok na dovolenku ti bude vznikat este aj počas materskej, ale uz nie počas rodičovskej dovolenky takze neviem, ak ti ju nepreplatia, resp. si ju vies prenies a buduci rok vyčerpat, tak radsej si ju čerpaj teraz este pred nastupom na MD

my sme boli vonku, ale straaaasne fuka, sice slniečko svieti ale to je dobry pocit len cez okno

slniecko4
4. okt 2009

tini,dík.. fúha,to už len 3 týždne pracujeme? 😅 ale to zbehlo.. 🙂
my ideme o chvíľu k sesterke na narodky,dnes má 15 rokov.. 🙂 sa mi nechce do tej zimičky..

vavenka
autor
4. okt 2009

Cautee 🙂
Ja som sa vcera trochu vyvencila, tu na sidlisku mali chlapci futbalovy turnaj a potom sa varil gulas, tak som pridala, samozrejme len na gulas 🙂 vonku bolo vcera super 😉
Dnes som este nevyliezla z pyzama 😀 😀

adenka
4. okt 2009

cafte babule,
dlhsie som sa neozvala ale akosi nestihacka... mala niekedy cele dopoludnie nespi, poobede ideme von a vecer zacala mavat nejake nezmyselne place co trvaju aj 2 hodinky a nechce ani papat ani byt na ruckach, proste nic... tak dufam ze ju to skoro prejde...
ale od kedy som jej prestala davat umele mliecko tak prestali koliky a bolenie bruska tak sa tesim 😵
vidim ze nasim tehulkam krasne pribudaju tyzdne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre