Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
5. okt 2009

a kde (ake mesto) sa to chodi?

zuzub
5. okt 2009

mňa tiež odrádzajú tie kolieska ja by som chcela také väčšie a nafukovacie, no veď uvidíme, ešte to má čas,ale my pôjdeme určite po Poľska pokúpiť viacero vecí do výbavičky

katka444
5. okt 2009

zuzub ved vy to mate zo ziliny blizko. a kam sa to teda chodi?

katka444
5. okt 2009

nam by bolo kupit aj postielku. len tiez neviem aku, aby sa hned nevyhegala 😒

zuzub
5. okt 2009

my chodievame do Polského Tešína,chodí sa aj do Noveho Targu a tuším aj do Jablonky

katka444
5. okt 2009

a tam vsade su take obchody s kocikmi? lebo ja som bola vzdy len na klasickom trhu.

zuzub
5. okt 2009

neviem, ale určite sa nejaké nájdu.... 😉

tinika
5. okt 2009

hura uz som doma, mam dost, tak ma nasrala klientka, dufam ze uz tam nebudem musiet ist

tinika
5. okt 2009

evus maly bude fesačisko

katka444
5. okt 2009

ahoj tini, no len sa moc nenasieraj. mysli na maleho.

vy uz mate kocik? ten co mas v albume sa mi tiez celkom pozdava. tak ak ho mate, vyskusas a podas info 😉

tinika
5. okt 2009

sak som bola dnes nech uz to mam z krku ale tava, este rano volala ze kedy asi dojdem aby tam bola, dosla som a volam jej ze uz som tam a ona ze je banke a dojde o polhodinu, takze ostavala polhodina kedy budeme spolu a nedosla, ja som uz ju stretla az po ceste preč, tka nech si robi čo chce, ked ma pocit ze este dačo chce, ja tam uz nepojdem, mam dnes dost toho, maly teraz strasne kope
kocik este nemame, ale uz pomaly objedname a taky styl ma moja svagrina a je veeeelmi fajn, si ho pochvalovala, takze tak

evus
5. okt 2009

Kati,oni ho kupovali v Novom Targu v klasickom obchode,ale aj v Jablonke je obchod s kociarmi a inymi vecami pre babo.Ja som kupovala postielku v Polsku a nelutujem,dala som za nu 1150Sk aj s matracom a mame ju doteraz,tu sa mi postielky zdaju dost drahe a tam je veeeeelky vyber a mas ich aj vselijako vyzdobene tymi baldachynmi,hniezdami,kolotocmi a naozaj za skvele ceny a so zarukou.

inak ten kociar co ma tinika v albume,tak ja som s nim bola nespokojna(mala som ho pri Karin),lebo je nenormalne tazky a zle sa s nim naraba a teda neviem si predstavit,ze keby sa nam pokazil vytah,ako by som ho zlozila a trepala na dvanastku,ani do maleho vytahu sa nezmesti,ale vsak kazdemu vyhovuje nieco ine.

katka444
5. okt 2009

evus tiez by som radsej laksi. ale my byvame v dome, takze mi nehrozi trepat ho na 12cte 😀

a ta baba, co kupovala JANE v polsku, to uz bol kombinovany hlboky+sportak za 14 tis.?

evus
5. okt 2009

kati,ano bol kombinovany a vanicka sa dala priputat do auta,takze vajicko vobec nepotrebovali,uz len potom ze kupia normalnu sedacku a kociar bol uplne lahucky s jednou ruckou bola pri tom aj taska nanoznik a plastenka do dazda,no podla mna super cena za Jane

adenka
5. okt 2009

ahojte,
vave kojenie ide super, aj ked niekedy mam pochyby ze uz tam nic nie je, a ta krpata furt nieco vytiahne. chcela som si zacat robit zasobu do mrazaku, lebo vsak uz by som aj ku kadernicke chcela zajst, ale po kojeni uz zo mna vyjde len par kvapiek, takze ja fakt neviem co to dieta papa... ale tvari vacsinou spokojne... 😅

evus, takze tyzden dva?? no 3 dni uz mame za sebou tak budem dufat ze u nas to bude len tyzden... ja viem ze to mavaju decka ked maju koliky, ale ona nema koliky len vymysla... utichne na par minut ked si ju opriem o kolena a hrkam s hrkalkou ale po chvili zasa plac a pyta si dudku, ale nepapa len sa tam certi a kruti hlavou... 😒

katka neviem aky chces kocik, ale ja som s nasim max. spokojna, a kupili sme ho v targu na trhu za 290 eur, 3kombi... mne sa s nim uzane manipuluje, vanicka sa nosi lahko...

tinika
5. okt 2009

kuchyna domalovana hihi
evus ja by som tiez radsej lahsi, ale tie čo su teraz in sa mi zdaju malicke a nemam kde skladovat tu sportovu čast a my nemame vytah, kočiar bude v pivnici takze ma to tiez az tak netrapi ze je tazky a sa nezmesti do vytahu ale vsetko ma svoje plusy a minusy

vavenka
autor
5. okt 2009

Caute 🙂
pozeram ze je tu uz velka debata o kociaroch, Katka myslim ze my este mame cas 😉
Ja idem vo stvrtok na kontrolu, uz sa neviem dockat 😀 😀

adenka
5. okt 2009

vave no mne trvalo 3 mesiace kym som nasla kocik co nam vyhovoval...teda ziaden nie je idealny, ale aspon aby splnal zakladne poziadavky 😅

vavenka
autor
5. okt 2009

Aden a si hladala na nete a potom uz naisto do Polska? ci tam ste sli na slepo?
No aj keby som ho mala 3 mesiace vyberat, aj tak mam este kopec casu 😀

adenka
5. okt 2009

vave ano, hladala som na nete, potom som si bola popozerat nazivo a potom som hladala najnizsiu cenu 😀

vavenka
autor
5. okt 2009

Aden fiiha, tak to uz je riadny tender 🙂 No ja tiez budem hladat, sak som doma, ale este sa tym nejak nezatazujem....

adenka
5. okt 2009

no to hej, ja som to zacala riesit asi v 4. mesiaci..
a uz ostavas doma az do konca?

vavenka
autor
5. okt 2009

Aden asi uz ostanem....
Este nieco dokoncim teraz, naplanujem buduci rok a pomalicky uz odovzdavam agendu kolegynke....
Som si uz zvykla na to ze nemusim vstavat do prace kazde rano 🙂

tinika
5. okt 2009

ze vavenka, aj ja som si rychlo zvykla, len tie vychadzky čo su obmedzene ma stvu, lebo občas by som radsej doma dačo porobila a isla az neskor ale čo uz, tak mam rozbity cely den ale lepsie ako nič
vaven ale ty budes dlhooo na pN nezavidim ti teda

pipimiska
5. okt 2009

cauko 🙂

vavenka,si citala zo vcera ten link co som ti hodila do druhej temy?? 😉
..ked si spominam,ako si na zaciatku zufalo hovorila jak si nevies predstavit,ze mas len oddychovat 😀
aj na to sa da rychlo zvyknut,ze?aj ked som si to na zaciatku nevedela predstavit 😝

vavenka
autor
5. okt 2009

Tini no ja urcite nebudem mat ziadne vychadzky - som s lekarkou dohodnuta ze ked naaahodou pride kontrola tak mi da papier - aj vecer aj cez vikend 😉 takze ja toto vooobec neriesim, budem ako keby som cerpala dovolenku, len za trochu menej penazi 😀
Pipi - no neviem presne co som hovorila na zaciatku - ale myslim ze som si skor nevedela predstavit povinne lezanie... Ked nebudem musiet v kuse lezat, a normalne existovat, co v podstate uz pomalicky je, tak je to super 🙂
Necitala som link, idem pozriet.....

zuzub
5. okt 2009

ahojte, ja som bola od obeda u maminy lebo som zase sama, mm musel opäť do BA a aj budúci týžden pôjde ☹ no čo už som odsúdená na život v samote 😅

vavenka
autor
5. okt 2009

Zuzub moja, aspon ste si vzacnejsi 🙂 Ja by som niekdy vzala byt chvilu slamenou vdovou 😀 😀
Inak ako sa mas? Kedy mas poradnu? Ja stvrtookk 😀 😀

zuzub
5. okt 2009

ja mám budúci týžden v streddu, už sa tiež neviem dočkať, aj sa teším aj sa bojím 😒 teraz vo štvrtok idem k zubárke na prehliadku, myslíte, že jej mám povedať, že som tehu? 😕

tinika
5. okt 2009

vaven tak to mas super doktorku a aj cez vikend ti vie dat papier???? hiiii
no tak moj doky povedal ze nech s tym nepočitam, tak slusne ale sestrička sama ze neni problem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre