Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
18. okt 2009

ahojte,

tini krasny bytik 🙂

mne prsia raz bolia a potom zase par dni o nich neviem a potom to zase pride, tlak a bolest. takze na striedacku. ono kludne moze povolit a potom zase pobolievaju 😉

vave skus na tu bolest hlavy matovy cajik. sa mi vidi, ze som o tom kdesi citala

vavenka
autor
18. okt 2009

Ale Katii, sak mata sa v tehu nemooozeee 😀 😀 😀 Srandujem 😉 o mate a hlave som sice este nepocula, ale skusim, dik za tipa 😉

katka444
18. okt 2009

vaveeeee, no ja ho teraz pijem kazdy den a nic sa mi ztial nestalo 😀

zuzub
18. okt 2009

ja som na nete čítala,že mätový je aj na nevoľnosti, tak som si ho ráno uvarila keď som nemohla spať a mal na mňa skôr opačný účínok, bolo mi z neho 😝
ale na bolesť hlavy a aj na nespavosť je v tehu vraj medovkový

tinika
18. okt 2009

zuzub tak tou nadchou v tehu ja mam bohate skusenosti 😉
kati dakujem za pochvalu 😉
my sme boli u tety a bola tam aj svkra a svagrovci, sme kočikovali maleho1,5 ročneho synovca muzoveho a potom sme sa smialy s malym taky smejko je to

evus
18. okt 2009

bry vecer...

vavenka,ja som si dala na bolest hlavy pol paralenu,vraj sa v tehu v pohode moze a v lekarni mi odporucili nurofen a to som bola v nejakom 9tt a vidis,maly je ok,cele tehu som mala upchaty nos,dopovala som sa kvapkami,znacky som striedala a vidis,maly je tiez ok,jasne ze som to neprehanala,ale uz ked sa to s tou bolestou nedalo vydrzat,tak som si ten paralen dala

inak sa mame fajn,maly uz konecne vyse tyzdna sam beha,tak mam pokoj,len musim davat pozor,aby cosi kdesi neurobil

tinika
18. okt 2009

ahoj evus tak vy uz ste velky fesaci ked uz behate 😀

evus
18. okt 2009

joooj,tinika,uz bolo nacase,on uz chodil,len mal strach sa pustit sam,tak vsade ma tahal zo sebou a teraz je to uz super,akurat,ze je betar,vcera sa dostal na wecko a macal sa v zachodovej mise a velkaaaaaaaaaa sranda 😀

vavenka
autor
18. okt 2009

My sme boli dnes u nasich na veceru 🙂 mamka na mna prekvapene zizala ze aka som uz velka 🙄 🙄

evus
18. okt 2009

vavus...a to v deviatom mesiaci potom ako bude čučať????? 😅

vavenka
autor
18. okt 2009

Evi 😀 😀 no snad jeh dovtedy dojde ze som tehotna 😀

evus
18. okt 2009

moze byt vysmiata,ze bude mat vnucatko 😉 ...jeee a ty uz 11tt,pomaly budes mat najhorsie za sebou,super

vavenka
autor
18. okt 2009

Evus no hej, ked prezijeme v zdravi tak prvy maly kamen spadne zo srdca 🙂
No a co mas nove? Ako sa mate? MAngel poslucha? 😉

evus
18. okt 2009

my vsetko po starom...mame sa dobre,ujde to,v piatok ideme na vychod,budem na teba mysliet,ked pojdeme cez kosice 😉 ...mangel poslucha,akurat ho volam,nech mi ide trosku poskrabkat chrbatik a kasle na mna potvora...a vy ako,svadba nehrozi???

tinika
18. okt 2009

vave 😀 😀 😀
evus ta to sibal, aj umyvat sa uz chcel sam, ta len mu vysvetli ze si este pocka kym dotiahne do umyvadla 😀

vavenka
autor
18. okt 2009

Evi 🙂
no teraz urcite nie a potom - no uvidime, ale skor nie ako hej.... Ale ktovie, nikdy nehovorim nikdy 🙂
Mna to uz nejak preslo, 😉

vavenka
autor
19. okt 2009

Bre ranko z prace 🙂 som este dosla kolegyni novej odovzdat posledne veci a na dlhuu dobu sa neuvidime 😅
Teda este 2.11. pojdem kvoli papierom, a to je secko 🙂 juj hrozne sa mi vstavalo, voobec nelutujem ze som doma 😀

tinika
19. okt 2009

Ahoj vaven, tak super, budes leharovat hihi
Inač som včera kočikovala synovca mm a bola aj svokra a pri kazdej nerovnosti na chodniku ma upozornovala ze pozor aby sa nezobudil, este aj ked som si nos fukala tak tlačila kočiar ze nemoze zastat bo sa zobudi, hihi si viem predstavit čo by robila keby začal plakat hihihi

evus
19. okt 2009

dobry den...

jeeeee zuzub,nova fotecka 😉

tinika,odkedy mame Miska tak som za to,aby sa dieta ucilo spat aj v hluku,pri Karinsom zas bola na toto citlivka...teraz mam nervy na suseda,lebo si ustavicne pusta hudbu na plne pecky a prave vtedy,ked maly spi,ale s Miskom to ani nehne a zaspi v pohode obcas aj pri telke,takze ziadne tutinkanie,lebo potom budes musiet chodit po byto po spickach

katka444
19. okt 2009

ahojte,

evus, no moja starsia neter nevedela inak zaspat, len tak, ze som jej pustila vengaboys dost nahlas a natriasala ju na rukach min. pol hodinu. a to tiez len na konkretne pesnicky. ta by po tichu nebola ani zaspala.

tinika
19. okt 2009

evus ja si tiez myslim ze lepsie ked dieta vie spat aj v mensom hluku, jasne ze nie ked sa dverami trieska, ale ze by som ako kamoska mala dieta v spalni na poschodi, vsade pozatvarane dvera a v kuchyni rozpravala septom tak to uz je myslim prehnane a este včera jeden chlapec cez ulicu kričal na kamarata a svokra ze nech je ticho bo maly spi 😀
kati vengaboys, to som uz dlho nepočula hihi

katka444
19. okt 2009

vsak to uz aj bolo davno. neter uz chodi do 4.triedy 🙂

maxii
19. okt 2009

caute kocky 😀

ja som cely vikend ani nezapla pocitac, vobec som nebola na nete 😀

dnes som si kupila prvu vecicku pre mimi, ani to nie je vecicka, je to macko do postielky, taky krasny makucky s kabatikom no zlaty je proste 😀 som neodolala, lebo boli 50% zlavy na hracky no nekup to 😀

inak mne uz zle vobec nebyva,a le dnes na desiatu som si dala jablko a tak ma z neho naplo, ze uz aj slo von, chapete??? lebo ja nie 😅 no aleco uz, na obed som sa uz pekne najedla 😅 😅

jahoda
19. okt 2009

ahojte kocky...ako pekne vam rastu tie tyzdne 🙂 dako rychlo 😉

mum_to_be
19. okt 2009

ahoj babenky! ako sa mavate? vavenka, super, ze si doma, aj ked - urcite ti bude aj trosku dlho, ale lepsie nez nahanat sa. brusko trosicku podrastlo, parada! jahoda, s tebou sme sa tu uz velmi dlho nestretli! fiha, uz mas kratucko do porodu! nech ti vsetko dobre dopadne! ale aj tinike to odsypa, jeeej, tak sa tesim s vami! inak, uz si nasa tema fakt zasluzila ten nazov o najplodnejsej teme, hihi. 🙂

adenka
19. okt 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš cafte baby,
nestiham sa ani vys... mala nespi cele dni, vsak naco... a len na rucky a na didu...
dnes som nasadila teror...ziadna dida skor ako po 2 hodinach... tak protestne spi uz hodinu .. asi ju necham hladovat ked len to jej chyba
pridala som nejake fotoze tak kuk aku sme vcera mali torticku
no krst dopadol vpohode, mala pri organe zaspala, takze teraz stahujeme organovu hudbu a budem jej to pustat asi cely den . ale pri slube revala brutalne, tak si fararka musela zapnut mikrofon ..takze to mame stastne za sebou a cakam tie slubovane zmeny, ze po krste bude babo pokojnejsie

mum_to_be
19. okt 2009

a este som zabudla na katku - ty uz mas 1.trimester za sebou, je to ulava, vsak?
evus, aj nasa veronika uz chodi dlho za jednu ruku, ked si ju 'podavame', krasne prejde, ale ako pises aj ty - sama sa este boji pustit. je to potvorka, vsade ma taha so sebou!!!! dnes ideme plavat, tak sa tesim!

evus
19. okt 2009

adenka 😀 ...eeeej,mala bude vymyselnik????no,pevne nervy prajem

mum,my sme takto chodili za jednu ruku od 9mesiacov,kazdy mi vravel,este tyzden a uz sa pusti a takto som to pocuvala az do minuleho tyzdna,ked sa uz ozaj sam pustil chodit 😉

mum_to_be
19. okt 2009

evus, aj mne to stale hovoria, ale ona sa musi sama rozhodnut. ved nic ine mi nezostava, hihi.
ozaj, KUK do mojho albumu ;)

adenka
19. okt 2009

evus ani nehovor... uz som mala zachvaty ze som nad nou sedela a takmer kricala nech uz sa ukludni a nech konecne zavrie oci a spi... potom som od lutosti revala... nasla som dnes nejaky homeopaticky sirup na nespavost babatiek a tiez tabletky na upokojenie nervov pre mna, tak skusim... lebo aj ked si nepripustam, som strasne vynerovana, a to nie je dobre... hadam to pojde aj do mliecka a aj mala sa trosku ukludni..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre