Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
25. okt 2009

No tak sa zabavte, ja si pozriem romantiku na markize 😉

zuzub
25. okt 2009

no aspon trochu vypadnem medzi ľudí,a čo ideš kukať Angeliku? 😉

vavenka
autor
25. okt 2009

Zuzi neeem, Mesto anjelov ide, som to 100% videla, ale tak nejde asi nic lepsie....

petafr
25. okt 2009

lilix, ja som sa vam sem votrela len na chvilku, videla som Ingulik... Ja som inac len v teme Zaciname v juli, kedze som zacala v juli, teraz mi ma prist mm, mesiac sme sa nevideli, tak sa tesim na snazilkovanie... uz by to mohlo vyjst... a ty? 🙂

vavenka
autor
25. okt 2009

No fajne...
Som sa prave docitala ze hematom a krvacanie v prvom trimestri mozu ovplyvnit tripple testy 😠 preco ja nemozem mat aspon nieco normalne?? Fuurt daco "extra" .....

zuzub
25. okt 2009

vavenka, dúfam, že ti je už lepšie 😉
hmm tak to nemáš nič moc na tie testy, ale šak to ta mala doki na to upozorniť, nie? 😕

vavenka
autor
25. okt 2009

Zuzi no to som len vycitala kade tade na forach 🙂 klasika, secky katastroalne scenare uz mam v malicku 🙂
No zatial je to ok, trochu boli podbrusko, ale nekrvacam....
Som aj pichla skor injekciu, ked sa rozkrvacam (co dufam ze nie) - tak to mozem pripisat tomuto......

Pozerate superstar? 🙂 straasssne spievaju decka 😅

tinika
25. okt 2009

vave tak som rada ze to trocha ustalo hihi
ja este len zapnut superstar, sme boli na nakup a u nasich

lilix
26. okt 2009

ahojte. petraf ja chodim do temy prileti k nam bocian, kto zacina pracovat na babatku oktober-november a v roku 2010 uz nebudem snazilka a hotovo!
my sme zacali v maji 2008, cize dost davno ☹

ingulik
26. okt 2009

dobre ranko baby...no my sa vobec nemame lepsie, mala ma uz stvrty den teploty, dnes rano mala 39,3 ale inak jej nic nie je len je akoby ubolena a nervozna...vcera sme sa cele poobedie nosili na rukach, nespala skoro nic len 20 min o piatej tak sme sa rychlo najedli...neviem ci to uz zubky jej idu ci co....v kazdom pripade ideme dnes ku dr. ☹
a celu noc nam v kuchyni pukala plavajuca podlaha...az mi zimomriavky behali po chrbte, som sa ani nesla napit, tak som so bala...

peti...ved tu mozes s nami ostat, je to fakt plodna tema, uvidis ze tu je to nakazlive 😉
my sme stale mali nejake zvieratko, najprv to boli maciciky a rybky, potom skrecky a andulky a uz 15 rokov mame takeho krizenca...sme mysleli, ze ona pojde skor a nie nas Shandik...

adenka....ja mam nieco podobne....o siestej - pol siedmej malu okupem a do osmej pravidelne visi na cicke a striedavo driemka a papa, ale potom zaspi uplne a mozem ju prelozit do postielky a spinka aj do tretej...len nesmiem to spravit skor, lebo ako s nou pohnem tak sa preberie a zaciname odznova... uz som si na to zvykla a je to taky nas vecerny ritual....si k tomu pustim spravy potichu alebo radio a relaxujem...

maxii
26. okt 2009

dobre ranko vsetky 😉

dnes som sa zobudila nejak skoro, moje vnutorne hodiny este nepoznaju novu zimny cas 😀 😀

vavenka drzim palce aby krvacanie uz nebolo, a zajtra bude vsetko OK !! 😉

ja sa nemozem dockat sredy,ideme na sono 😅 manzel prvy krat so mnou 😉 no a v stredu, stvrtok sa aj dozviem vysledky z tripple, uff 😕 😕

petafr
26. okt 2009

Lilix, tak to mas trpezlivost, hadam vam to vyjde uz skoro... Ingulik, diky este raz za foto, nadherna! Dufam, ze horucka odide co najskor, zeby jej isli zubky uz tak skoro, ma len 4 mesiace nie? co som videla v tvojom pase...
Rada sa k vam tiez pridam, hlavne, ked sa to tu hyri tehulkami, snad sa nakazim aj ja... Este k tomu dojceniu, nie je to bolestive, ked mas malu aj hodinku na prsniku? To uz ma aj namiesto dudlika 🙂
Inac aby som sa predstavila aj ostatnym, tak my sa s mm snazime uz od jula, zatial sme skusali 3 cycly, takze este mame cas, kym sa to podari. Uz treti mesiac meriam BT a v tych prvych dvoch meraniach som mala ovulku vzdy presne v den splnu mesiaca, tak cakam ci aj tento mesiac to vyjde takisto, bude sranda... Dnes som len 8DC, ale zatial som kludna... Lilix a vy ste na tom ako, aj chodite po doktoroch a tak, alebo cakate, kedy sa priroda rozhodne sama? Idem si vas trosku pocitat dozadu, aby som vas trosku spoznala... 😉

lilix
26. okt 2009

petraf boli sme. ja u svojej, robila mi vsetky mozne vysetrenia. vraj ovulacia prebieha. ale mam zvyseny prolaktin. moze to byt aj zo stresu. moj bol na spg. ma ho na polovicu dobry, ci zly. berie vitaminy.
ja mam brat duphaston, a este lieky na ten prolaktin, ale byvalo mi od toho zle, akurat tak dve tabletky som zjedla. otrasny pocit, normalne ma ta tabletka priklincovala o postel. nemozem to brat. chodim aj do skoly. fakt.
my sme mali aj nejake prestavky. koli uveru, koli skole, koli ureaplazme.. takze pocet tych mesiacov, co sme sa snazili nebol az tak velky. ale rok je to urcite.
este nerobim paniku, ale ked skoncim skolu, a sa vydam, tak potom zacnem panikarit. preto chcem uz teraz..
🙂

petafr
26. okt 2009

to je fajn, ze to takto beries... dufam, ze ak sa nam nebude darit, tiez budem v klude... Ja som hrozne stresovala prvy mesiac, myslela som si, ze to vyjde hned na prvy sup, no preslo ma to, akonahle som si zacala studovat danu temu, clanky, internet, konik, a teraz co som v teme zaciname v juli, tak vidim ako pomalicky to pribuda, a fakt malokomu sa to podari do troch mesiacov. Vacsinou tak do siestich az do roka, tak som zvedava...
Ale v teme BT bola jedna baba, co vestila s prstenom, neviem, ci sa to donieslo aj k vam do temy, tak mi napisala, ze som vraj velmi plodna a ze nebude problem, ze to pride velmi skoro, tak som zvedava... Po vysetreniach by sa mi velmi nechcelo chodit...

petafr
26. okt 2009

a co studujes?

lilix
26. okt 2009

aka baba, aj ja chcem vediet co mi vyvesti?

lilix
26. okt 2009

Socialnu pracu

tinika
26. okt 2009

bre ranko
ingulik, nam osud asi nepraje aby sme sa stretli, asi az z drobcom 🙂 tak vam prajem skore uzdravenie hlavne

lilix
26. okt 2009

petraf ty si sikovnaaaaaaaaaa. krasne vecicky. mas moj obdif!
ja sice viem sit, ale take pekne by som asi nedokazala. chce to aj trpezlivost. si krajcirka? ci samouk?

zuzub
26. okt 2009

ahojte 🙂 tini ako dopadla oslava?

tinika
26. okt 2009

zuzub super, torta velmi chutila 🙂 a dostala som vonavku aku som chcela a najvačšie balenie tak bude na dlhooooo a este kvietok, akurat som mm vravela ze v pracovni nemam žiaden hihi tak uz mam

zuzub
26. okt 2009

no tak to je fajn 🙂 a akú vonavku si dostala?

tinika
26. okt 2009

zuzub uz si druha čo sa pyta, ale ja furt zabudnem jej nazov hihi taka nie znama myslim ale mne sa lubi, sak pockaj kuknem

tinika
26. okt 2009

sergio tacchini - stile donna

zuzub
26. okt 2009

tak tú nepoznám 😀
kto vie ako sa má vavenka, dúfám, že šecko ok 😒 mne sa dali do úst na spodnú peru také pľuzgiere či čo to je, neviem čo si mám na to dať ☹

tinika
26. okt 2009

aj ja dufam ze vaven aj fazulka su ok
hmm tak to neviem ti poradiť

petafr
26. okt 2009

lilix dakujem, mamina je krajcirka, takze moje barbiny boli vzdy pekne poobliekane 😀 , ak vies sit, tak to zvladnes aj ty, sice to zaberie vela casu, ale zlozite to nie je...
Ta kocka sa vola Salute, bola v teme BT, pozri si, alebo jej napis, nam v teme vsetkym odpovedala a velmi rychlo, napisala skoro same povzbudive odpovede, dobre nam to padlo...
Zuzub, skus ustnu vodu listerine, bude ta to stipat ako hovado, ale zabera. Alebo ja pouzivam alpu, ked sa mi nieco take vyhodi, potieram to velmi casto, a tiez poriadne stipe, ale treba vydrzat... 😝
ahoj Tini, ako sa mas? Uz sa ti to blizi, co? uz sa pripravujes na porod?

zuzub
26. okt 2009

petafr, listerime mám už som si to aj vyplachovala hádam mi to zmizne, a naozaj krásne vecičky šiješ 😉

tinika
26. okt 2009

ahoj peti no fajn sa mam, len uz občas sa citim jak veleryba hihi blizi blizi a pomaly sa začinam pripravovat bo akosi nemam este veci poprate, ani zbalene

tinika
26. okt 2009

a ty ako sa mas? dalsia krasna deka v tvojom albume 🙂 aj podbradniček 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre