Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
15. nov 2009

evi tak take dieta ti mozme v dobrom zavidiet, dufam ze aj moj mi dovoli pracovat popri materskej 😉

evitkamalicka
15. nov 2009

tini no ja sa obavam, ze druhe bude presne pravy opak, ale uvidime

tinika
15. nov 2009

ta evi nemozem mat vsetky deti take dobre to by si nemala na čo spominat 🙂 len neviem čo je lepsie mat vycvik hned pri prvom a pri druhom uz lahsie abo naopak hihi

pipimiska
15. nov 2009

ahojte,
tinik,mam sem tam pocit ako na ms,ale niesu to bolesti len pocit...mala si niekedy nieco take vo vyssom tt? 😉

tinika
15. nov 2009

pipi mam take pravidelne skoro kazdy mesiac okolo mrchy a posledny tyzden pravidelne rano a dnes aj poobede

tinika
15. nov 2009

takze pohoda pipi

pipimiska
15. nov 2009

tini,jooj,diki za ukludnenie..ja som mala poslednu mrchu 17.jula,takze tiez by to mohlo byt ze je to v case priblizne okolo mrchy 😉

tinika
15. nov 2009

pipi tak som rada ze som ta ukludnila ja som sa tiez bala na začiatku ale je to ok

tinika
15. nov 2009

dakedy som mala take bolesti akoby uz fakt fakt mala dojst

pipimiska
15. nov 2009

tini,vazne?tak to by som sa uz zlakla,no,ale tak super,ze to nic nieje 😉

tinika
15. nov 2009

pipi jasom velky optimista a som sa nastavila v tehu na to ez bude vsetko ok a dufam ze aj porod bude pohodovy a aj ze maly bude zdravy a kludny hihi

katka444
16. nov 2009

ahojteeee 🙂

tinika
16. nov 2009

ahoj 😉

evitkamalicka
16. nov 2009

dobre ranko

tinika
16. nov 2009

bre aj tebe evi

zuzub
16. nov 2009

pekný upršaný den, ahojte 🙂

zuzub
16. nov 2009

dnes tu mám veselo susedia vŕtajú a vonku trieskajú nejaký roboši 🙄

maxii
16. nov 2009

caute baby, ja este lezim v posteli aj ked uz sa mam lepsie, ale chcem to vylezat 😖 😖 😖

pomalysom sa zacala zaoberat vyberom kocika....tak brazdim net 😀

zuzub
16. nov 2009

ahoj maxii 🙂 a našla si už niečo zaujmavé?

katka444
16. nov 2009

ahojte, maxi mas uz nejaky vybraty? mne sa zatial pacia tie tri co mam v albume. ale chcem ich ist niekedy popozerat nazivo do obchodu.

u nas je tiez hnusne. a este aj autobus ma rano oserkal. tak som musela potom dlho vyckavat a este aj prestupovat a aj tak som prisla neskoro do prace 😠

maxii
16. nov 2009

zuzub, katka - tie co ma katka v albume sa mi pacia 😉
este aj tento http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=195

lenze musim ist presne ako katka pise si ich vyskusat do obchodu na zivo, musim citit ako ide do ruky, ako sa sklada, a td 😀

zuzub
16. nov 2009

ja som na 90% rozhodnutá pre ten V-MAX , kámoška ho má od septembra a sú s ním spokojný, hlavne má väčšiu vaničku a dobre sa s ním manipuluje a čo je tiež dôležité tak je aj cenovo prístupný

katka444
16. nov 2009

juj ja idem v utorok o tyzden na sono. uz sa neviem dockat. dufam ze sa nam drobec ukaze.

zuzub a ty kedy ides na krv na vyvojove vady? kukam ze uz mas 16tt. 😉

katka444
16. nov 2009

maxi a co laurinka? kope?

zuzub
16. nov 2009

kati mne už brali minulý týžden , ked som bola na poradni, tie prvé testy čo sa robia mám ok a teraz ešte tieto, sestrička mi vravela, že potom sa to dá do PC obidva tie výsledky a vyhodnotí sa to takým grafom, dúfam, že to bude ok.
ja idem na poradňu až 10.12. 😝

katka444
16. nov 2009

jujha, tak to este dlho do 10teho. neviem ci ja toto budem mat ako poradnu 😕 , tu mavam vzdy na zaciatku mesiaca. ale mozno aj ano. potom by som zase isla tesne pred vianocami na dalsiu.

maxii
16. nov 2009

hej kope mala, niekedy vac niekedy menej 😉

ja mam poradnu az 1.12., uz sa tiez neviem dockat 😕 😕 budem mat ten velky ultrazvuk

katka444
16. nov 2009

juj maxi, no ja sa neviem dockat, ked uz mna zacne drobec kopat. ja mam ten velky teraz o tyzden v utorok.

maxii
16. nov 2009

kati drzim palce, urcite uz uz zacne 😉 to tak zo dna na den pride 😉

zuzub
16. nov 2009

ja sa už tiež teším na kopančeky 🙂 inak včera večer, ked som ležala na chrbte tak som cítila v okolí pupka také akoby pukajúce bubliky 😕 myslíte, že to môže byť nejaký prvý signál ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre