Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
28. nov 2009

ahojte kočky,hlásim,že skúška spravená. 🙂 Takže môžme rodiť.. 😀

majulienka32
28. nov 2009

ahojte..
jeeej tinika gratulujeeem. 🙂 😉 , tesim sa ze uz to mas za sebou, malinky je krasny. 🙂
slniecko gratulujem ku skuske, a taraz sup do nemocnice 😀

vavenka
autor
29. nov 2009

Slniecko gratulujem ku skuske, ake pismenko si vyfasovala? 😉
Inak ahojte secky, ako sa mame? 😉

slniecko4
29. nov 2009

čaute kočky,prajem peknú nedeľu.. 🙂
vave,písmenko neviem,lebo to bola písomná skúška,do týždňa budeme mať výsledky,ale z 19 otázok mám 18,tak to bude dobré.. 😉
zajtra nastupujem do nemocnice,už ma chytá panika.. 😅 tak si užívame ešte nedeľu s mm.. 🙂

zuzub
29. nov 2009

čafte 🙂 slniecko gratulujem ku skúške 😉 zajtra sa držkaj, neboj dobré to bude 😅 o chvíľu budete mať Peťku doma

slniecko4
29. nov 2009

zuzi,na to sa teším,len keby to už bolo,aby bola domka s nami.. 😅 strach z pôrodu je veeeeľmi silný.. 😖

evus
29. nov 2009

slni,neboj,prezijes to,podstatny je vysledok,to okolo toho,nic neznamena 😉 🙂

katka444
30. nov 2009

dobre ranko 🙂

slniecku prajem rychly a skory porod. nech co najskor mozme gratulovat 🙂

maxii
30. nov 2009

slniecko drzim palce!! 😉 😉

ostatne kocky caute, aky bol vikend? 😅

vavenka
autor
30. nov 2009

Caute 🙂
Ja som mala kludny vikend, trochu som popratala, nasulala sulance (tolko, ze ich budeme jest 3 dni 🙂 ) a dnes asi prvykrat odkedy som na PN nemam nic v plane 🙂

katka444
30. nov 2009

ja som bola v sobotu na pohrebe, co bolo dast smutne, ale nie o tom.
z hrozou som zistila, ze si nemam co obliect- nohavice. ja reku v pohode hodim si na gombik gumicku a tak pojdem. ale ja som nezapla ani len zips 😲
a tehu nohavice mam rifle blede a mencestraky stredne hnede, co sa moc nehodilo. tak nakoniec som si musela dat tie tehu rifle co su mi veeelike. co mam odlozene na posledne 2 mesiace tehu. tie su tmavo modre. ale som mala furt pocit, ze ich mam na pol zadku. a ked som si dala hruby sal, co som bezne nosila pod kabatom, tak som ho ledva zapla.

maxii
30. nov 2009

no kati pekne sa zaoblujes to je super 😉 😅

ja som na tom podobne, mam 6 kg hore a nikde inde to nemam len v prsiah a brusku, cize gate obleciem len take na gumicku aj to si musim kupit vacsie....

katka444
30. nov 2009

no mne cez boky ok, len pod pupkom nezapnem. som si merala boky tak tam mam o 3cm viac. a cez brusko mam o 20 cm viac 😀

zuzub
30. nov 2009

pekný pondelok, taký jarný 😀 by som povedala, u nás je 13stupnov.
ja som na tom stým bruchom podobne, zapnem len jedny moje nohavice, čo mi boli predtým veľké, ostatné ma tlačia alebo ich nezapnem 😖

vavenka
autor
30. nov 2009

Cau zuzub 🙂
Ja nosim uz 2 mesiace tehotenske rifle - sice s opaskom a ten pas sa mi z bruska este trochu roluje, ale o 100% pohodlnejsi strih ako klasicke rifle, ktore mam - a uz ledva zapnem....
A este mam take kaliopky/elasticke kamase, ktore nosim s dlhymi trickami/svetrami a cizmami, takze zatial si vystacim, nakupim jedine ak sa do tychto tehotneskych rifli uz nezmestim.....

zuzub
30. nov 2009

moje aktuálne brušino v albume 😀
ja mám jedny tehu rifle, ale to sú také , že nie vždy sa hodis oblicť, sú také trochu vyšívané a dodrapané.....takže by sa mi ešte jedny zišli alebo menšestráky, dnes chcem ísť poobede do mesta niečo kuknúť lebo šak cez vianoce nemôžem chodiť v dodrapaných rifloch 😀

vavenka
autor
30. nov 2009

Jeejj Zuzi krasne brusko, myslim ze ich mame podobne, aj velkost, aj tvar, aj modriny 😀 😀
Ja mam chvalabohu klasicke modre rifle, taka pekna modra, takze mozem aj s botaskami, aj na slusnaka s opatkami, akurat ze asi sa do nich o take 2-3 mesiace uz nezmestim.... Ale to uz bude pomaly marec, tak to mozno uz dobojujem v teplakoch 😀 😀

evitkamalicka
30. nov 2009

ahoj kocky

zuzu krasne brusinko 😵

katka444
30. nov 2009

zuzub pekne brusinko 🙂

ja som si tie mencestraky kupila v obchode za 930 Sk

a rifle blede mam cez inzerat za 8 eciek. a tie velke za 10 eciek, ale tie vyuzijem az na konci. ale aspon sa nemusim bat, ze sa do nicoho nezmestim. takze mam rezervu 🙂

vavenka
autor
30. nov 2009

Je mi luto dat 50,- eur za tehu rifle, ktore by som ponosila mesiac... To radsej kupim nieco pre male.....
A ja mam dost kratke nohy a taku zvlastnu postavu, ze cez net si netrufnem objednat, lebo parkrat som sa pokusala o to - internet/katalogy a nedopadlo to dobre 🙂

zuzub
30. nov 2009

vavenka my sme na tom fakt úplne rovnako 😀 ja mám tiež takú čudnú fiúru, som ešte aj krpana mám 162 a tiež krátke nohy všetko mi je firt dlhé.... a cez net by som si nohavky neobjednala a v obchode za to nedám také prachy.ale vraj mávajú tehu rifle aj u čínanov a že sú celkom v pohode stoja okolo15€ tak to je celkom v pohode

evitkamalicka
30. nov 2009

zuzu ja som este vacsi krpec ja mam 157cm a kratke nohy a velky zadok, takze aj v obchode ked kupim ci chcem ci nechcem musim skracovat

katka444
30. nov 2009

klop klop ja nemam problem. mne vsetko sedi. viem ze ked je to c. 40 tak to bude ok. dokonca aj topanky som raz riskla a sedeli. tak som potom objednala aj dalsi krat. ja mam 173 cm 🙂

treba skusit aj v sekacoch, mozno budu mat nieco tehu. a sirroke tricka som teraz kupila tiez u cinana.

vavenka
autor
30. nov 2009

Hehe, ja mam 164, takze tiez nic moc, ja mam zas celkom malu rit, ale zas furt som mala velke brucho a faldy, typ postavy ze jablko, respektive obratena pyramida, ked priberiem tak furt do brucha, ruk, tvare, cela tak zmohutniem od pasa nahor.... Ale nohavice fakt mam problem kupit...
Hej, som uz pocila ze u cinana ich maju, no jedine ze takto, uvidim, ako to zvladnu tieto jedny rifle 🙂

katka444
30. nov 2009

mne, kedze chodim do prace, su jedny nohavky malo. tak som radsej kupila aj dalsie, na striedacku. predsa sa uspinia aj v strede tyzdna, tak aby som mala aj druhe, kym tie jedny vyschnu.

katka444
30. nov 2009

a ma slniecko na niekoho cislo? aby nam dala vediet.
ktozvie kedy pustia tiniku domov.

vavenka
autor
30. nov 2009

Kati ja tricka neriesim vobec, svetriky nosim v pohode tie co mam, akurat su trochu obtiahnutejsie....
Akurat co som si asi 3 tricka kupila,take ze pod prsiami strihnute a rozsirene, co vynosim aj ked nebudem tehula...Take slusnejsie...
A v sekaci som bola, mali asi 3 kusy tehu rifli, ale maxi cisla.....
Mne su dobre niektore strihy 36, niektore 38 a niektore dokonca az 40, takze musim skusat....

vavenka
autor
30. nov 2009

Kati no sak Tinika preposle sms prinajhorsom.....
Neviem ako je to v PO, ale v Kosiciach pustaju domov po 4 dnoch, ked nieje ziadna komplikacia.....

zuzub
30. nov 2009

a dakujem za pochvalu bruška, mne sa zdá, že ho mám strašne veľkééé 😀

vavenka
autor
30. nov 2009

Zuzi nemas 😉
Inak mne sa uz robi linea negra - ta ciara cez pupek, som si vsimla ked som lezala vo vani 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre