Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
30. nov 2009

tričiek mám aj ja dosť lebo ja som aj pretým nosila taký štýl tuniky a také pod prsiami strihnuté a pod.to som vždy požičiavala tehu kámoškám 😀

katka444
30. nov 2009

u nas pustaju na 5 den. ale neviem ked je po cisarskom, tak tam je asi dlksie. myslim,ze az ked stichy vyberu.

vavenka
autor
30. nov 2009

Kati nie nieje, teda u nas, pustaju na 4ty den aj po cisarskom......
So stichmi prides v ramci kontroly.....

evitkamalicka
30. nov 2009

mna pustili po cisarskom na 5. den a po normalnom pustali na 3-4 den

maxii
30. nov 2009

baby noja mam zas opacny problem, som chuda palica a tehu gate by mi asi boli este vsetky velike, kupila som si ale v new yorkeri take akoze ridle na gumicku, a kupim este jedny za 20€ trocha vacsie...no a svetre su mi nastastie skoro vsetky este moje dobre 😅 ale uz mam aj take od svagrinej tehotenske pozicane 😅

no a od kamosky som v piatok obdrzala obrovsku tasku plnu detskeho oblecka 😅 😅 😅 cize anido vybavicky nebudem musiet vela nakupovat, je tam asi 30ks dupaciek, niektore uplne nove 😕 😕 😵

vavenka
autor
30. nov 2009

Maxii to mas super 🙂

Ja sa spolieham na svagrovu, vravela ze ma pre mna postielku a 3 mechy handier - od najmensich az po 5 rocne. Jediny problem je ze ona ma 2 chlapcov a ja asi slecnu cakam, ale na tie malicke veci snad nevadi...
A podava mi aj hracky, hrkalky, no som zvedava, uz sa tesim ked pojdeme na navstevu 😅 😅

katka444
30. nov 2009

ja mam tiez slubene oblecenie od svagrinej po dvoch babach. len si to uz musim tiez doniest a pokukuat ci mi nieco chyba. aby som mohla dokupiti, ked budu nejake akcie. aj vcera som v tescu pokukovla po akciach. dupacky za 50 sk. ale som nekupovala. az ked budem vediet co mi treba dokupit.

zuzub
30. nov 2009

my sme s mm vyberali cez víkend mená, som sa toľko dorehotala, že až 😀 😀 😀 prosím pekne môj drahý chcel dať svojej dcére meno Noemi- čo som ja nesúhlasila a ja som chcela teda tú Michaelu, ale to mi neprešlo, tak sme spravili kompromis, že ked bude náááhodou dievča tak bude Lucia a chalanské sme nevybrali tak bude mať asi len priezvisko 😀
to máte kočky super, že dostanete vecičky, my tiež možno niečo ale dosť málo 😒

evitkamalicka
30. nov 2009

aj my uz mame vybrate mena pre druhe 😅

maxii
30. nov 2009

vavi aj hento co som dostala su po chlapcovi, ale tie vecicky su na 90% v neutralnych farbach takze kludne aj na babulku 😀 aspn mne teda nevadi ze bude v bledomodrom 😵 a samozrejme ze nieco si pkupim vo farbach ako ja budem chciet

ale je to super zaklad

vavenka
autor
30. nov 2009

Zuzi no moja kolegyna, co nastupila na moje miesto, ma 5 rocnu Noemi - to je madarke meno...
Hej, my sme sa prvykrat tiez rehotali.... Na tehu knizke mam zoznam mien... Potom som vyberala aj tu na nete z celosvetoveho zoznamu - tam boli niektore take mena ze az! Ale tiez sme este nevybrali.... Koketujeme s Alicou najnovsie - ja som narodena na Alicu, tak by malo meniny vtedy ked ja narodky 🙂

Kati a kamase/kaliopky/elastaky nenosis? Pre mna je to celkom pohodlne, takze toto mam miesto nohavic a preto mi zatial stacia jedny rifle....
Hej, aj ja som pokukovala v Tescu po vypredajoch, ale cakam este na potvrdenie pohlavia, takze po 16.12. pokupim, hoc aj este nebudem vediet co podostavam, dupaciek nikdy nieje dost 😉 a hlavne ked su za 2,- euracce....

zuzub
30. nov 2009

evitkamalicka aké mate vybraté mená?

evitkamalicka
30. nov 2009

Peter a Laura....Peter po mojom ocinovi a Laura sme sa aspon zhodli obaja

vavenka
autor
30. nov 2009

Laura je pekne, ale ked uz tolko ich je v mojom okoli 😅 😅

evitkamalicka
30. nov 2009

vavenka my tu nemame ziadnu a v rodine tiez nie

vavenka
autor
30. nov 2009

Evit tak to mate super 🙂
Ja mam 2 kamosky s malymi Laurami + co mam kamosky ucitelky v materskej skolke, tak tu v Kosiciach je strasne vela Lauritiek......

zuzub
30. nov 2009

Laura sa páči aj mne ale nehodí sa nám k priezvisku

katka444
30. nov 2009

mne sa tiez paci Lucia, len neviem ci mi to mm schvali.
vave kaliopky nenosim.
a tie pozicane vecicky, ved ked ich budete pouzivat zvacsa na doma, tak je uplne jedno ci su modre ci ruzove. a na von sa uz par kuskov kupi. prip. bundicka a pod nou mozu byt dupiny v hodzakej farbe.

maxii
30. nov 2009

evitka aj my mame Lauru vybratu 😀

my nemame v okoli ziadnu lauru ale viem ze meno je to teraz dost frekventovane...no co uz 😀
nam sa super hodi k priezvisku

zuzub
30. nov 2009

vavenka aká to bola stránka, ten zoznam celosvetových mien? 😕

vavenka
autor
30. nov 2009

Zuzi no to netusim, skus do googlu babies names alebo nieco take, celkom sa mi pacila Cynthia, ale nejako poslovencit by to trebalo.....

vavenka
autor
30. nov 2009

Inak v sucastnosti mam pocit ze pre dievky jednoznacne vedu mena
Hana, Ema, Ela, Laura, Sofia.....

evitkamalicka
30. nov 2009

ja poznam tuto stranku s menami http://babynamesworld.parentsconnect.com/

zuzub
30. nov 2009

diky evi kuknem 😉

evus
30. nov 2009

cauteeee

mna pustili po cisarskom domov na 4den a aj v ten den mi vybrali stychy,to je vlastne len jedna dlha snurka 😉 ,myslim,ze ak sa maminka citi v pohode a aj babo je ok,naco by ich drzali v nemocnici

vavenka
autor
30. nov 2009

Cau Evus,

to fakt sa asi neoplati moc vydumovat nad porodnicou - tie 4 dni clovek vydrzi asi vsade 🙂
Tu v ramci KE su 3 porodnice, ma presviedcaju ze Saca je najlepsia, co sa tyka vybavenia, stara nemocnica zas co sa tyka pristupu, v Novej je zas novorodenecka JISka, keby bol problem...
Ale kvoli 4 dnom asi nebudem venovat vela casu vyberu 🙂 a mam to aj znacne ulahcene tym ze chcem aby ma rodila moja gynekologicka a ona sluzi v starej 😉

evus
30. nov 2009

vavenka,tie styri dni ti ujdu ani nebudes vediet ako a moc ta tam naucia okolo babenka,takze nepojdes domov aspon vystresovana,ze co mas s tym krpatym robit a aj ohladne kojenia,ak su tam dobre sestricky,tak ti to pomozu rozbehnut,takze tie styri dni ani neries 😉

vavenka
autor
30. nov 2009

Evus no na to sa spolieham, lebo ja som ako matka este uplny analfabet 😀 😀

zuzub
30. nov 2009

ja budem asi rodiť v Martine lebo žilinská nemocnica a špeciálne gyn.oddelenie to je proste NO COMENT

evus
30. nov 2009

zuzub,aj ja som pocula a zas nebudes to mat az tak daleko...inak zo ziliny vela bab chodi rodit do kubina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre