Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
10. dec 2009

tini ja som pribrala 6 kg

vavenka
autor
10. dec 2009

Kati ale sak nic sa nedeje 😉

Aj ja uz mam 6 kg navyse 😖 no dufam ze do 20ky sa zmestim 🙂 sviatky budu hooodne narocne na vahu 😀
Akurat mam v chladnicke cesto urobene na linecke kolieska, mam od Dzou na to recept hrncekovy, uplne ze jednoduchy, akurat co hodinku postat ma v chladnicke, som zvedava 🙂

vavenka
autor
10. dec 2009

Zuzi, na 20tt fotime brucha? 😉
Katka Maxii vy kedy date aktualne fotose?

katka444
10. dec 2009

ja taketo drobne pecivo ani nejdem piect. to vzdy podostavam od mami a od svokry, co oni napecu.
ja sa chystam upiect len puncovy a struhany tvaroznik. mm ma tieto rad. inak on moc kolace neje.

vavenka
autor
10. dec 2009

Kati no ja ich este nejdem robit na vianoce, to len tak, aby bolo doma sladke nieco, a ked pojdeme na vidiek cez vikend tak aby som nesla s prazdnymi rukami.... No ale robim ich prvykrat, takze neviem ci bude co odniest 🙂

katka444
10. dec 2009

jaj tak, idete len maskrtit 🙂
ale ty si sikovna, urcite sa vydaria. ibaze by ste ich do vikendu vykostovali 😀

katka444
10. dec 2009

musim spravit nejake foto brusina. mam pocit, ze za posledny tyzden mi celkom dost narastlo.

tinika
10. dec 2009

ja uz mam dozehlene 🙂 idem dačo spapat, bo som hladna 🙂
no kocky ved 6 kg to je v pohode nie?

vavenka
autor
10. dec 2009

Tini no u mna ani nie, ved teraz to estelen pride 😀 Ale tak ked budem priberat priemerne 3 kg za mesiac, tak akurat do dvacky sa zmestim 😀

vavenka
autor
10. dec 2009

Aaa k zehleniu som sa este nedostala, radsej som spravila cesto na fajnotky, uz aj hodina bude o chvilu, tak idem krajat kolieska 🙂

zuzub
10. dec 2009

Vavenka, jasné, že fotíme bruches v 20tt 😉
ja sa chystám trochu vypekať budúci týžden

vavenka
autor
10. dec 2009

No to su moje prve pokusy pekarske, takze sa moc nechvalim 🙂 Ale tie linecke su celkom ok...... Len som nemyslela ze 2 plechy napecem 😀 😀 Vseobecne kuchyna nieje moje najoblubenejsie miesto 😅 😅

katka444
11. dec 2009

ahojte 🙂

sa mi snivalo, ze mame dievcatko a dali sme jej meno Kristínka 🙂 a bola veeelmi sikovna a hned vedela sediet 😀

maxii
11. dec 2009

dobre ranko, ja mam dnes home office tak som este v pyzame 😀

kati aj ja mam glukozu v januari, netesim sa 😖
takze Kristinka - pekne meno, a aka sikovna 😀

vave ja neviem kedy pridam aktualne fotos ked ziadne nefotim 😀 😀 no ake su kolaciky? ja vobec neviem piect 😠 😎 😎

tini ja mam hore 7 kg, ale nevidno ich 😀 😀

zuzub
11. dec 2009

dobré ránko 🙂 kde ste všetky? čo už pečiete koláče na Vianoce? 😀
kočky ja som včera asi konečne cítila pohyby 😵 teda neviem isto, ale sa myslím...večer ked som ležala na chrbte tak pod pupkom akoby mi tam niekto "prdkal" 😀 akože sorry za výraz ale to je také najvýstižnejšie.a je možné že pohyby cítim len 1x za den a ani nie každý den? 😕
inak som vám ešte zabudla povedať, že od januára idem už do práce,sa normálne aj celkom teším 🙂 doki mi ukončil PN k 21.12. a do konca roka mám dovolenku.
maxii 7kg to máš v pohode, ked si chudučká sa to na tebe stratí.ja som celkovo 4kg pribrala, ale asi zatiaľ len do brucha lebo mi každý hovorí, že som schudla 😒

maxii
11. dec 2009

zuzi hej to boli iste pohyby 😅 a zo zaciatku som ich ani ja necitila kazdy den....teraz uz hej, asi 3-5krat za den diskoteka 😀

zuzub
11. dec 2009

maxii, že diskotéka hihi to je dobré 😀 inak ja mám pocit že to dieťa naše je nejaké kľudné lebo aj tom sone sa len tak trochu hýbalo, to bude nejaký vegeťák/-čka 😀

katka444
11. dec 2009

ahojte,
zuzub to su urcite uz pohyby. ako pisala maxi, tiez som ich necitila zo zaciatku kazdy den a ked tak ovela menej x za de.

ja mam pocit, ze to nase mimi kopka pravidelne priblizne v tu istu hod. cez den.

maxii
11. dec 2009

kati hej aj ja, vacsinou pred TV vecer, a potom ked chcem spat, a este pocas dna len to menej sledujem lebo vzdy nieco robim, ale vacsinou ich citim v sede alebo ked lezim na chrbte ci na boku.....

zuzub
11. dec 2009

je fakt,že cez deň to ani nejak nesledujem a kedže je to také jemnučké tak ani to nepostrehnem.a zas ked si vezmete,ža teraz to mimčo prespí okolo 20-22hod tak to je aj celkom náhoda, že niečo cítim 😀

maxii
11. dec 2009

zuzi super to je presne tak, skoro stale spia 😀 no co, maju sa dobre ked mozu tolko spinkat 😀
aj my spime teraz kolko sa len da....

katka444
11. dec 2009

juj ja uz sa tesim na sviatky. budem doma 3 tyzdne. tak si schuti pospiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

zuzub
11. dec 2009

ja sa už teším tiež na vianoce, ja ich mám strašne rada 😀 koláčiky, vianočná výzdoba, koledy a polnočná omša juuj te je strašne fajn, len to vždy tak strašne rýchlo prebehne...
tento rok ked som doma asi urobím aj skôr stromček 😅

katka444
11. dec 2009

ja by som tiez chcela spravit stromcek uz ten vikend pred vianocami. strasne sa tesim na tieto vianoce. hlavne preto ze miminko je uz u nas v brusku, tak som strasne stastna.

zuzub
11. dec 2009

ja Kati tiež tak podobne 😀

maxii
11. dec 2009

ja sa tiez tesim na sviatky, budeme si pomalicky upratovat prerobeny domcek a stahovat sa postupne 😅 tesim sa🙂 a este na neterku a synovca pod stromcekom 😀

tinika
11. dec 2009

aj ja sa tesim na Vianoce, konečne sme rodina 🙂

katka444
11. dec 2009

ahoj tini 🙂 ako sa mate?

tinika
11. dec 2009

ahoj kati da sa dnes celkom kludna noc

tinika
11. dec 2009

kocky neviete poradit,? od kedy sme v novom furt mam dajaku havad v byte, najnovsie mole, nasla som v skrini alen neviem z čoho. ako sa ich zbavit?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre