Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
27. jan 2010

ingulik,vy prečo chodíte do rizikovej poradne?

slniecko4
27. jan 2010

vavenka,pýtala som sa lekárky,či sa jej to nezapáli,tak povedala,že neexistuje,lebo náušnice boli v liehu,ihla takisto a oni si tiež umývali ruky liehom.. Ale bolí ju to,len čo sa jej dotkneme uška,až ňou trhne,aj spánok má taký nepokojný,zobudí sa s plačom.. 😒 Už nech je to zahojené.. 😒
nevymrzla si vonku? lebo u nás dobrá kosa je a ešte aj vietor fúka..

vavenka
autor
27. jan 2010

Slni som chodila ako rambo, taka som bola naobliekana ze som az ruky k telu nemohla dat 😀 fajne mi to padlo, ale uz som tak po 20tich minutach chodze citila bedrove klby... Darmo, mam na sebe uz pomaly 10kg navyse, takze nieje to sranda, nosit zavazie 24hod denne 😅

Tak s uskami uz len vydrzat... Chudatko.... Ale myslim ze to netrva dlho, to hojenie, nie?

mum_to_be
27. jan 2010

slni, nasej verce sa uska hojili 3 tyzdne!!! a tiez bolo vsetko dezinfikovane... snad u vas to bude lepsie.

slniecko4
27. jan 2010

vave,povedala,že za deň dva by to malo byť zhojené,už len preťahovať tú náušnicu,nech jej neprirastie dierka k náušnici.Jedno uško má pekne pichnuté,druhé jej viac krvácalo,tak dúfam,že ten lieh to pekne zasuší.
mum,ani nestraš,že 3 týždne.. ☹

slniecko4
27. jan 2010

vave a čo sa týka toho závažia,to je ešte nič,že 10kg navyše,uvidíš,čo bude v 9tom mesiaci.. 😀 Ale to už bude chvalabohu teplo,aspoň sa nebude treba tak obliekať,že na Ramba.. 😀

tinika
27. jan 2010

nestiham vas čitat dnes, klienti chodia, navstevy mame, ale este som chcela ze sme spali zase 7,5 hodky maly ma rozmaznava a potom bude tvrdy uder hihi

tinika
27. jan 2010

no nato ze maly ma 5,5kg nevyzera jeho bratranec mal v 3. mesiacoch 7 ale aj na to vyzeral

slniecko4
27. jan 2010

tini,krásne ti spí,zlaté dieťatko.. 🙂

zuzub
27. jan 2010

môj mm sa k porodu nechstá, chúďatko moje ved on by mi tam odkvecol 😀 on nemôže ani vidieť moje injekcie a minule ked mu brali krv im tam skoro odkvecol....
ale dúfam, že aspon, pred pôrodom bude pri mne 🙂
a vavenka aj som hrozne nasrdená ked ma niečo bolí alebo mi niečo je 😀

tinika
27. jan 2010

slni sama nechapem, aj teta sa ma pytala ze kde som si vymodlila take babo, sak dve hodky uz pomrnkaval ale tak zaspal a zas a ked som ho prebalovala tak kludne čakal na papanie, aj oblieka sa rak aj kupe, no bojim sa toho č onas čaka ked vyrastie hihi

vavenka
autor
27. jan 2010

Tini no tak to ti maminy mozu zavidiet, bodaj by to tak ostalo co najdlhsie 🙂

tinika
27. jan 2010

Vave ja sama si zavidim 😀 😝

tinika
27. jan 2010

ingu pri mojom stasti mi to brucho ostane nafurt
slni tak uz mate nausnice no nas dnes mali očkovat do noziek ale este nema uplne vporiadku ranu po očkovani TBCtak nas usetrili ale plaču tam bolo dost lebo dnes hromadne očkovali

vavenka
autor
27. jan 2010

Tini 😀 😀

ingulik
27. jan 2010

no v poradni vsetko oukej, mala ma 73cm a 8600g 🙂
slni...do tej poradne chodime, lebo sa pomylili pri urceni terminu porodu...rodila som v 37tt+2 a v papieroch mam ukonceny 35tt, takze mala je povazovana za predcasne narodenu a preto ju sleduju v rizikovej ambulancii...podla mna somarina, zas len jedna zbytocna navsteva lekara....inak sme to zvladli celkom rychlo...za hodinku a poobede sme sa este boli poprechadzat o slniecku, ale aj tak som zamrzla jak cencul 🙂
inak Veronike sa uska hojili asi tyzden, som natierala oftalmoframykoinom...ja som davala malej prepichovat az ked mala dva mesiace skoro, lebo som nemala v porodnici nausnicky...nam kupovala moja mamka, ale spolu sme vyberali 🙂

slniecko4
27. jan 2010

tini,hej,už máme náušnice.. 🙂 to Paťka už idú očkovať? Lebo ste starší len o týždeň a my máme ďalšiu poradňu až o mesiac.. Na nástenke písalo,že až v 3. mesiaci ďalšie očkovanie.. 😕
ingulik,nám kázali s liehom čistiť,čo i na pupček bol,ale tak plakala,keď sme jej čistili,že až.. Potom sa napapkala a spinkala ďalej,teraz čakáme,kým sa zobudí,zas vyčistíme.. 😒

ingulik
27. jan 2010

slni...ja som tiez liehom myslela, to len pali, ale ked mas framykoin tak daj ten...nam sa do tyzdna zahojili uska a vobec nehnisali, uz v ten vecer ich nemala ani cervene a tiez mi kazali ked natriem ze treba pokyvat s nausnickami

vavenka
autor
27. jan 2010

Jooj ked vas tu tak citam, som stale nedockavejsia, a to mam pred sebou este 3 mesiace 😀 😀

tinika
27. jan 2010

slni to je dobrovolne očkovanie proti rotavirusom a mas čas do pol roka, ale min. dve vakciny sa davaju tak treba s predstihom. inac dalsie ockovanie az v 3-4 mesiacoch je povinne
inac maly zaspal asi o 5 a ked som prisla z cvičenia o 20:45 sa este len budil hihi uvidime aka bude noc ked tolko spal

vave neboj, uzijes si, ubehne to rychlo ja tiez uz som chcela rodit a teraz občas snivam o 12hodinovom spanku ale čo sa stazujem sak maly haja uzasne, len skoda ze ja nespim s nim tych 8-9 hodin ked pracujem ale nejak zvladneme

zuzub
28. jan 2010

ahojte 🙂 nás tu trochen zasnežilo a stále sneží... som chcela ísť do mesta pozrieť po detských obchodoch len sa mi akosi nechce 😝

tinika
28. jan 2010

ahojte tak ja mam dalsiu blombu do zbierky a rano ma tak smyklo autom fuuu prvykrat som sla po snehu ale zvladla som a maly spinkal 7,5 hodky a rano som rychlo odsala mlieko (100 waw este sa mi tolko nepodarilo a maly to cele stiahol) a potom duchala k zubarovi

tinika
28. jan 2010

no na cvičeni bolo fajn len ja neviem tak krutit zadkom a bruchom ako pri brusnych tancoch a bolo občas aj take, tak som ako nemehlo sa citila ale hlavne ze bol pohyb

zuzub
28. jan 2010

tini tak to je super,že malý tak spninká.a to si bola na tej zumbe?ja som to raz videla v telke ako to cvičia, vyzera to zaujmavo len ja som pohybovy antitalent 😀

tinika
28. jan 2010

zuzub hej bola som fakt super, len ja tiez taky antitalent a neviem sa uvolnit ked je tam tolko bab a same stihle, potom sa nečudujem ze take slony ako ja nechodia civičt bo su zakompexovane mali by urobit fitko kde maju baby do 60 kil zakaz vstupu hihi asi začnaem podnikat hihi

zuzub
28. jan 2010

tak tak tini aj ja by som bola za také fitko, ale aspon na tom cvičení pre tehule nemám komplexy 😀
inak ja som zatiaľ pribrala 5 1/2 kg takže celkom pohoda, ale myslím že to ešte príde

adenka
28. jan 2010

ahojte,

ako sa tu mate dievcence?? mne ten notebook stale blbne, tak uz ho niekedy ani nezapinam...

domca je zlatusik, akurat tatino bol 3 dni prec tak bola uplne rozladena a dnes rano ked ho zbadala hned bolo po spanku... tak sme hore od 6 😀

katka444
28. jan 2010

ahojte, u nas tiez nadherne snezi 🙂 skoda, ze nebola taka atmosfera na vianoce

tini a ako je to potom s kojenim? kedy po cviceni mozes kojit?

tinika
28. jan 2010

zuzi ja som v siedmom mesiaci mala tiez tak ako ty a potom sa to vysplhalo na 10 necelych

katka444
28. jan 2010

ja som mala v 28 tt + 9 kg. a teraz mam uz zase cosi viac. ja priberam tak 3 kg za mesiac. tymto tempom pocitam, ze konecna vaha bude aj 18 kg 😝, tak uz len dufat, ze to potom nejako zhodim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre