Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
28. jan 2010

ja zas mala občas taký strach,či je v poriadku,lebo niekedy sa až fest hýbala,niekedy len trošku,ale teraz je z nej šibal riadny. 🙂

katka444
29. jan 2010

bre ranko,
ja mam poradnu 11.2. a potom uz by som mala zacat chodit asi kazde dva tyzdne a posledny mesiac kazdy tyzden.
ja uz budem chodit do prace len presne 1 mesiac 🙂 . od 1.3 idem na MD. juuuj sa tesim. uz sa to bliiiizi 🙂

zuzub
29. jan 2010

ahojte 🙂 Kati tak to máš super, aj ja si chcem zobrať začiatkom marca už dofču do materskej len šéfka o tom ešte nevie 😀 ale ona je zlatý myslím, že mi ju schváli 😅
inak ako sme včera písalio tých pohyboch tak mňa malý nejak extra zatiaľ nekope,ale niekedy večer alebo ráno keď ležím na chrbte tak sa mi normálne tak vlní brucho alebo len tak naskakuje 😀 strašne je to super 😵

tinika
29. jan 2010

bre ranko, ideme asi papat, som si pospala bo dačo na mna lezie

zuzub
29. jan 2010

tini ja mám tiež taký upchatý nos sa mi otrasne dýcha 😝

katka444
29. jan 2010

mne sa tiez obcas brucho zatrasie ked mala kopne 😀

ahoj tini, tak sa len liec. ja musim poklopat, ale tuto zimu ma chorba obchadza. bud si fakt davam viac pozor, mozno viac vitaminov. lebo inak som furt mavala aspon nadchu ak nie zapal priedusiek.

tinika
29. jan 2010

kati kazdy den aspon jedno jabko spapam ale ta v danovom obdobi som v strese a mam oslabenu imunitu takze kazdy rok jan. alebo februar som chora

slniecko4
29. jan 2010

ahojte,my sme dnas krásne spinkali,od desiatej do šiestej rána. 🙂 babenky,tak o,chrípka na vás ide? Tak len sa vyliečte..

slniecko4
29. jan 2010

ta kde ste všetky dnes? 😕

zuzub
29. jan 2010

jeeej tini nová fotka 🙂

tinika
29. jan 2010

hej zuzi uz druha lebo tu prvu mi adminka vymazala lebo tam bol len Paťko

zuzub
29. jan 2010

jaaj a Paťko nie je na MK registrovaný, čo 😀 😀 😀

zuzub
29. jan 2010

tini ty máš akú odsávačku na mlieko?

tinika
29. jan 2010

nie patko nie je registrovany, este nevie pisat 😀 😀
zuzi mala som od chicco ale ta vydrzala asi dva tt a potom sa tam zlomil taky system
teram mam taku lacnejsiu pakovu ale pravdupovediac je lepsia, menej boli ruka 🙂 ale neviem značku ,taka zlta krabica

vavenka
autor
29. jan 2010

Ahojte, hemato dopadlo celkom ok, zatial ostavam na najslabsich davkach, nadalej mam malo zeleza, teta doktorka povedala ze "no co uz " 🙂 ale nieje to nejak dramaticke....

Inak ja tiez kycham ako somar, vyzera to na zaciatok peknej nadchy....
Inak dievcata, mne sa posledne 2 dni hrozne zle dycha - myslim tak ze ako keby som sa nevedela poriadne nadychnut a normalne mam potrebu vzdychat, aby mi slo do pluc viac vzduchu, az som sa prelakla ci nemam daco s plucami 😨
Zuzi ja mam odsavacku Nuk, ale netusim este aka je 😅

tinika
29. jan 2010

vave a to často sa mi zle dychalo, neviem uz čim to bolo ale mala som dakedy stavy ze ani lahnut, ani sadnut

zuzub
29. jan 2010

vavenka tak to je dobrá haluz lebo ja mám presne to isté s tým dýchaním 😕 😕 😕 aj dnes som to mala doobeda normálne som musela ísť na balkon sa zhlboka nadýchať a mne ešte niekedy strašne pri tom búši srdce....
A odsavačku mám manuál či elektrika?

zuzub
29. jan 2010

tedá máš 😀 som myslela

vavenka
autor
29. jan 2010

Zuzi manual, ja som povodne nechcela vobec kupit, ale este niekedy v decembri ju mali v hypernove v akcii ze zo 17,- eur na 1,- euro, tak som ju kupila 🙂 Ale ak mi naozaj ju bude treba, tak ze budem odsavat denne, istotne investujem do elektrickej, je to nenormalny rozdiel, mala som moznost vidiet na vlastne oci u dvojickovej kamosky, je to proste balada....

Kokos dnes cely den vzdycham a nadychavam sa, jak keby som prave dobehla 12 minutovku 😅 a hej, sem tam aj srdce sa fajne rozbusi.... Dúfam ze je tento stav iba docasny 🙂

mum_to_be
29. jan 2010

caute. tak skusku ma dufam uspesne za sebou, uvidime v stredu, to by mali byt vysledky... ja som odsavacku nepouzivala vobec. parkrat som mala zacervenane a bolestive miesto, ale vyriesila som to bez odsavacky. mala som len zistene, kde sa da kupit v pripade potreby, ale teda nebolo treba, nastastie. 🙂

mum_to_be
29. jan 2010

tinika, pekna fotka!

zuzub
29. jan 2010

vavenka sptýtaj sa na tú dýchavičnosť či ako to nazvať na poradni v pondelok čo ti doki povie a aj ja sa opýtam hrozne je to blbý pocit sa normálne niekedy bojím, aby som niekde neodkvecla.... 😨
mum gratulujem ku skúške 😉

vavenka
autor
29. jan 2010

Mum gratulujem 🙂 este kolko mas? Ci uz posledna bola?
Zuzi jasne ze sa opytam, ved mna az niekedy panika chyti ked sa musim 2-3x v priebehu piatich minut nadychnut zhlboka......

zuzub
29. jan 2010

juuj to furt čosi cez to tehu raz bolesť brucha potom dýchanie potom pohyby sledujem....už som ako šiši 🙄

vavenka
autor
29. jan 2010

Joj ja som prave precitala sms, spoluziacke z VS sa narodil syncek v 34tt.... Ale celkom pekna vaha, 2210g....
Tak dufam ze bude v poriadku

tinika
29. jan 2010

mum vdaka a gratulujem ku skuske, verim ze si ju spravila
inac ta moja foto je so stedreho dna, co sme malemu dali maličku hihi

zuzub
29. jan 2010

vavenka držím malinkému palce určite bude ok 😉

vavenka
autor
29. jan 2010

Zuzi dik, ja tiez verim ze vsetko bude v poriadku, len som este necakala taku sms prave od nej 😅

tinika
29. jan 2010

vave aj ja drzim palce
a dnes mame babsky večer? zuzi kde ty mas polovicku?

zuzub
29. jan 2010

môj mm je doma kuká čosi v telke nejaký starý český film, inú možnosť ako byť doma nemá lebo je PN

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre