Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
7. feb 2010

pridala som nove ulovky. nejako sa to zacina moc ruzoviet. ked bude druhy chalan bude muset chodit v ruzovom 😀

tinika
7. feb 2010

slni ved asi prave preto sa mu to zahnisalo ze som umyvala, teraz uz davam pozor, umyvam len čistou vodou

vavenka
autor
7. feb 2010

Kati pekne veci 🙂 sak nevadi ze ruzove, ked bude druhy chlapec tak nakupis modre 😉

Slni tiez gratulujem ku skuske 🙂

katka444
7. feb 2010

vave to hej, len som sa zbadala, ze nakupujem neprakticky 😀 ale co uz.

vavenka
autor
7. feb 2010

Kati aale, jak neprakticky? Nakupy pre princeznu vytuzenu nemaju byt prakticke 😉 ja mam tiez vsetko ruzove 😀
A ked nakupujes vo vypredajoch, tak oblecko nieje vobec ziadna polozka oproti ostanym veciam, ako su kociar, postielka atd atd... A to budeme mat uz aj pre druhe 😉

katka444
7. feb 2010

a postielku sme zatial neskladali, aby nezavadzala. tak tu odfotim az potom.

vavenka
autor
7. feb 2010

Kati ja som postielku skladala s tym, ze som chcela vediet ci je vsetko ok, ci pasuje, nieze dojdem s Vandou s porodice a zistime ze je dakde problem.... KEdze som ju dotrepala zPolska - a uz ostala poskladana 😀 sa mi nechcelo ju skladat spat..... Ale chvalabohu nezavadzia 😉 sme ju strcili zatial do malej izby, zatial to je taka smykna, kde susim pradlo, je tam pisaci stol, herec tam ma obleky a tak, casom z toho bude detska.... Tak o mesiac ked sa otepli,tak by som ju este chcela vymalovat, aj spalnu, dat garniz, zaclonku a trochu to tam zutulnit 😉

katka444
7. feb 2010

vsak to ju urcite poskladame skor. ja by som najradsej aj teraz. ale tiez mame jednu izbu co raz bude detska a zatial su tam stare manzelske postele ktore zaberu dost miesta. a je tam strceny kocik. a mm uz teraz somre, ze neni kade prejst, ked tam po nieco ide. my budeme detsku s nej robit az neskor. zatial bude stale hostoskou.

vavenka
autor
7. feb 2010

Kati no ja mam predstavu ze z toho pisacieho stola si pravim prebalovaci pult (mam podlozku), police uz pomalicky vypratavam, ze tam bude mat Vanda svoje veci..... Aj ked postielka bude zatial v spalni, tak v tej malej izbe uz budem prebalovat, prezliekat a tak 😉 takze by som ju chcela mat hotovu este pred porodom....

slniecko4
7. feb 2010

vavenka,katka,ďakujem. 🙂 a katka,nerob si nič z tých ružových vecí,my takisto skoro všetko ružové máme,takže pri druhom,keď bude chlapec,budeme musieť všetko nové kupovať. 🙂
tini,ja Peťku kúpem len čistou vodou, a predsa jej to začína hnisať.Ale to vraj reakcia organizmu a je dobré,že to hnisá,tak neviem.. A som sa chcela spýtať,ako čistíš Paťkovi ušká? Lebo všade sa píše,že bábätku nemôže vojsť vodička do uška,tak neviem,či len suchou plienkou jej vyčistiť,keďže ani tie tyčinky sa nemajú používať.. 😕

vavenka
autor
7. feb 2010

Slni aj dovjickova kamoska chlapcov kupe len v cistej vode, som ostala prekvapena Tini - ty co pouzivas? 😕
A moja Vanda ma dnes nulte meniny 😀 😀

zuzub
7. feb 2010

ahojte 🙂 my sme práve prišli z chaty z Vrátnej, úžasne bolo 🙂
idem si vás prečítať čo ste popísali

vavenka
autor
7. feb 2010

Cau Zuzi, tak sa tesim ze si sa mala fajne 🙂
Tak hod nejake pikosky 😉

tinika
7. feb 2010

slni ani vatove tyčinky? ja čistim tyčinkami ale opatrne a nie hlboko

katka444
7. feb 2010

ja si chcem dat taky stary kuchynsky stol od nasich do spalne a ten budem pouzivat na prebalovania a obliekanie. aby som sa nemusela krcit nad postelou.

tinika
7. feb 2010

vave mame taky olej od lekarky, lebo ma suchu pokozku

zuzub
7. feb 2010

jedna kámoška mala na chate vraj najkrajší zážitok v živote lebo ju náš drobček 3x kopol tak od radosti až plakala 😀

vavenka
autor
7. feb 2010

Zuzi parada 🙂 ake ste mali pocasie? Ste boli aj niekde sa prejst?

zuzub
7. feb 2010

včera bolo náááádherne aj teplo tak sme boli vonku a v takej kolibe na cesnačku a chlapci na borovičku s horcom

zuzub
7. feb 2010

dnes ráno mi ale bolo riadne bleee a po dlhej dobe som si aj grcla 😝 už som si myslela, že mám obdobie 😝 za sebou, ale asi nie 😀

slniecko4
7. feb 2010

tini,nám ešte v pôrodnici povedali,že ušká v žiadnom prípade tyčinkami nečistiť.. Asi aby sa nemykli a neublížili sme im..

slniecko4
7. feb 2010

ináč,Peťke poobede praskol ten vredík po očkovaní,všetko jej vytieklo,asi ju to bolí,lebo bola zlá a uplakaná.. som jej merala tepotu,nemá,len 37,2 a konečne zaspinkala..

slniecko4
7. feb 2010

zuzub,tak si mala pekný víkend. 🙂 A čo to vracanie??? 😕

zuzub
7. feb 2010

no už mi asi bolo slni dlho dobre 😀

slniecko4
7. feb 2010

😀

tinika
7. feb 2010

slni keby som dodržiavala vsetko čo pisu a hovoria.. .. nam čistili usi tyčinkami a sme tu. a moj maly je pokojny, chytim mu hlavicku pre istotu a čistim, a fakt nie hlboko len tak z vrchu

nasemu tiez prasklo samo ale bol kludny

zuzub
7. feb 2010

tini, vy máte monitor dychu nanny?

vavenka
autor
7. feb 2010

Ozaj, zeny, som sa aj ja uz minule chcela opytat - ako ste spokojne s tym monitorom, a ci ho pouzivate 🙂

tinika
7. feb 2010

zuzi ano mame prečo?

ingulik
7. feb 2010

ahojky babule 🙂
no my mame za sebou jeden z horsich dni, ale to bude tym, ze mala ma plny nostek a kycha...asi trochu prechladla v tom bazene...
kati...plavat sa moze od pol roka v bazene...robi sa aj plavanie pre mensie babatka, ale to len vo vani napustenej do plna a v podstate vozis a hojdas dieta na rukach v tej vode ale tyy tam s nim nie si...v bazene je to super....a aj rehabilitacna sestricka mi povedala, ze skor ako od pol roka to nema velky vyznam
...inak dakujeme za pochvaly 🙂
...a blahozelam Vande k meninam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre