Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
14. feb 2010

kocky tak moj ma dobre obdobie klop klop a prave som si spomenula ze pred rokom som mu dala knizku taku čo tu niekto spominal ze kupil tie ako sa sa stal lepsim milencom abo tak a tiez rozbalil a tot vsetko,dodnes ju neprecital ta načo sa snazit? ato som vo velkej fujavici sla peso spat do mesta kvoli nej

ingulik
14. feb 2010

ahoky, tak nas vikend sa skoncil, teraz sme u nasich...prajem pekneho Valentina...ja som tiez nedostala nic, hoci moj mm sa snazil o tutu mutu rano ale nevyslo a myslel ze tym mi najvacsiu radost spravi...lenze zaspal aj s malou, tak som sa aspon v klude naranajkovat mohla... 😀

adenka
14. feb 2010

zuzi a co sa mu stalo?? mozno si to uz pisala ale necitala som spetne...

ingu no moj mal asi tiez taky pocit ze dame tutu mutu a ja sa zblaznim od radosti... ale rano nasiel medzi nami malu a teraz vecer sa uz citil nejak blbo od od 8 chrni.... 😅

zuzub
14. feb 2010

tini to som ja o tej knižke písala 😀 ani môj ju za ten rok neprečítal....
ked ja som taká trúba furt sa o všetko starám obskakujem ho všetko robím.... možno keby som na všetko kašlala tak sa chlapec uvedomí 😒 som si myslela, že ked budem tehula tak mi bude trochu viac pomáhať a snažiť sa ale je to skôr ešte horšie a ja neviem prečo ☹

adenka
14. feb 2010

zuzi ja som sa aj skusila na vsetko vykaslat a vies ako to dopadlo? tyzden sme tu zili v spine a bordeli, potom na vikend sa ohlasili jeho rodicia na navstevu a ja aby som neostala v hambe tak som 2 dni vsetko drhla a umyvala a upratovala... a moj mm lezal na sedacke pri pocitaci... takze asi tak... 😒

ingulik
14. feb 2010

no toho mojho tiez zrusila mala rano, takze ovisol mu "nos"
a co sa tyka pomahania, sam neurobi nic, hoci minule ho chytila chvila sebareflexie a pytal sa ako mi ma pomahat, tak som mu povedala a od vtedy umyva riad po veceri, vynesie smeti...som zvedava do kedy mu to vydrzi...ale to je tak vsetko...ja som uz dospela do stadia, ze si radsej sama urobim...
neviem preco si ti chlapi myslia, ze tutumutu vsetko vybavi a vyriesi 😕

zuzub
14. feb 2010

adenka u nás by to dopadlo podobne 😀 nám by mohli aj krokodily behať po byte mm by si ani nevšimol a to nehovorím o tom, že furt básni o dome,ale som mu povedala pokiaľ nezmení svoj postoj tak nikdy v živote ved ja by som tam makala jak otrok alebo by nám dom spadol na hlavy

adenka
14. feb 2010

ingu aj moj ma "slabe" chvilky a vyprace celu kuchynu, alebo kupelnu...len skoda ze je to taaaak strasne malo... ono chyba je, ze ja si potrpim na poriadok. mozno keby mi nevadil kazdy spinavy tanier na stole a vreckovky na sedacke tak by som mala zivot ovela jednoduchsi 😝

zuzub
14. feb 2010

ja som mojmu povedala minule ked som prišla večer z roboty a našla bordel v kuchyni, že zakaždým ked si to po sebe nedá doporiadku tak mi dá 5€ a mu hovorím, že dnes si ešte môže vybrať či si to po sebe uprace alebo navalí 5€ tak si to chlapec rozmyslel a o pol dvanastej dával doporiadku kuchynu ,ale keby ste počuli tie komentáre 😀

adenka
14. feb 2010

zuzi moj mm mal 2 ulohy v lete pred mojim porodom...umyt okna a vytepovat koberce... tak v jednej izbe sme okna umyvali spolu (ja v 9. mesiaci) a v druhej umyval 2 dni po nasom prichode z porodnice... a kobercne nevideli tep dodnes...

zuzub
14. feb 2010

ja si adenka tiež potríp na poriadok, nevravím, že všetko musí byť tip top, ale zase ponožky po zemi a omrvinky pocelej kuchynskej linke a pod ked si niekto nevšimne tak to je ako o čom?! 🙄

adenka
14. feb 2010

o chlapoch zuzi 😀
prosim ta my mame umyvacku riadu..a mne pol roka trvalo kym som ho naucila aby tanier dal rovno do mycky a nie na linku... teraz uz ich sice nalozi, ale vylozit ciste to ani za toho... asi si mysli ze tie riady maju nohy a same zalezu do skriniek...

ingulik
14. feb 2010

ja si na poriadok az tak nepotrpim, ale aspon raz do tyzdna chcem mat povasavane a neznasam riad neumyty...ja som mojmu povedala, ze ked si nebude po sebe odkladat veci, tak mu ich vyhodim ked nebudu na svojom mieste...on totiz napr. rano vezme z policky tuzidlo a necha to na umyvadle, to iste bolo s penou na holenie, deodorantom a pod....tak som mu to zacala hadzat do kosa 😅 a pomaha to
ale co ma vie vytocit najviac, ze nie je schopny za sebou zatvorit skrinu ked si vybera veci z nej...tak som mu povedala, ze to vyzera ako u ciganov...
nevadi mu, ze ked vyzlecie tricko, zhuzve ho a ma ho potom pokrkvane, tak si ho aj take oblecie... 😠

zuzub
14. feb 2010

ja som mm hovorila, že ked ho nebaví umývať riad nech jedáva z plastových tanierov a umelým príborom.
a ked som mu hovorila o tom, že si dáme do bytu ked budeme prerábať umývačku tak mi povedal, že či nám ju treba..... 🙄

adenka
14. feb 2010

ingu moj tak daval do kosa na pranie ponozky zguckane do gulky... tak som mu ich neprala ale hadzala pod nos nech si to po 3 dnoch rozobera on... potom sa naucil... 😀

zuzi umyvacka je na nezaplatenie...

zuzub
14. feb 2010

inak toto tričko som kúpila na valentína

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzub
14. feb 2010

si tiež myslím, že umývačka je super hlavne pri chlapovi, ktorý neznáša umývanie riadov 😀

adenka
14. feb 2010

zuzi perfektne... len ci si zasluzi... 😖

zuzub
14. feb 2010

no herec si ho ešte ani nepozrel, ked ma nase..... mu ho vezmem a predám 😠

adenka
14. feb 2010

moj mm si kupil umyvacku este ked byval sam a jedneho dna zistil ze nema ani jeden cisty tanier... tak sa obliekol, siel do najky a kupil umyvacku... chlapska logika 😀 😀

zuzub
14. feb 2010

adenka 😀 😀 😀 😀 😀

ingulik
14. feb 2010

no ten moj dostal taku mikinu, ze nas najlepsi otecko...a nastastie suhlasi s umyvackou, len sa bojim, ze bude do nej len ukladat ako do drezu kym bude mat z coho jest, a spusti ju az ked sa mu minu taniere
😖 lebo tak to vyzeralo, ked som ja bola v nemocke...poriadok pred porodom co sme s mamou robili v byte bol v cudu kym som s Nikou prisla domov

adenka
14. feb 2010

baby asi chaba utecha ale normalne sa tesim ze nie som sama 😀

vavenka
autor
14. feb 2010

Jeeej stazovacky na chlapov....
Tak aspon viem ze niesom jedina na zemi, ktora ma doma lajdaka 😅
Moj tiez spravi len to, co mu poviem/ho poprosim, ale asponze nehundre, no..... A takisto - riad je len moja vysostna zalzitost... Ja to trochu aj pripisujem vychove - jeho mamka/teta/starka - proste zeny v ich rodine sa stale starali o domacnost a chlapi robia "chlapske" roboty (on je z dediny)... Akurat ze tu v byte nieje moc co chlapskej roboty, takze lezi na gauci a ja sa staram 😖 som zvedava ake to bude, ked budeme v dome.....

adenka
14. feb 2010

vave tak moj zas musel doma kmitat pri mamke..potom kmital pri exmanzelke a mne sa uz uslo iba z jeho lenivej stranky lebo svoju pracovitost si vycerpal pri inych zenach... 😅

zuzub
14. feb 2010

no neviem, ale mám pocit, že máme nejakých podobných tých chlapov 😀
ženy idem si dať jahodovú nepečenú tortu, dá si niekto? 🙂

adenka
14. feb 2010

zuzi ja som zozrala asi 10 muffinov, 3 cokoladove croisanty a pol bailka cipsov...takze dakujem ale neprosim 😀

zuzub
14. feb 2010

môj mm išiel hned po strednej na intrák takže život gombička no a nejdem vám ani opisovať ako žili na intrákoch ..... proste ako ked spolunažívajú 3 chlapi, občas ked som mala prísť tak sa aj upratalo, takže mm nie je vôbec vedený k nejakému poriadku a podobne

vavenka
autor
14. feb 2010

Aden - tak potom si na neho asi makka 😀 😀 ja viem ze ten moj nemakal ani pri byvalej.. Ale zas ona bola taka ze si vsetko najradsej spravila sama,- a ja zas niesom az taky punktickar, mne ked sa nechce, tak pre mna za mna aj keby tu bomba spadla.... A ked zas mam naladu, tak mozu operacie srdca robit na dlazke 😉

vavenka
autor
14. feb 2010

Proste ja som mojho musela ucit aspon odniest tanier z obyvacky (lebo samozrejme, u nas sa stravuje zasadne pri telke) do kuchyne - u nich mamka serviruje taktiez v obyvacke, chlapi sa najedia, utru usta do servitky a odchadzaju..... Tu doma som ho aspon to uz naucila 😀 take ze odlozit topanky, co siii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre