Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
26. mar 2010

kočky vy už ste riadne vychystané, to len na mna sa tu skerí prázdna taska pri dverách 😀
juuj bola som si kúpiť jahodové calipo, úúžasné a malý sa tiež riadne raduje 😀

vavenka
autor
26. mar 2010

Zuzi no este rano aj na mna pozerala spoza postele, ale po dnesnej noci uz radsej nebudem riskovat 😀

tinika
26. mar 2010

kati dik
ja som vyuzila ti plienky na obklady a este som si na jednu ukladala odsavačku a flase

tinika
26. mar 2010

zuzi pohoda ja som tiez dost neskoro balila aspon som mala pocit ze uz som mala davno mat zbalene hihi

maxii
26. mar 2010

caute, ja stale 2v1 😉

vcera to uz vyzeralo nadejne, zevraj som uz na 1,5 cm otvorena, ale zatial niz vazne sa nedeje, obcas ma zaboli v podbrusku a mala uz trocha klesla, inak nic...vyzera to na nedelu-pondelok....

dnes som uz 8my den v nemocke 😖

vavenka
autor
26. mar 2010

Maxii fiiha, tak to uz fakt kazdou hodinou moze prist... A ako sa citis? To uz asi nepojdes domov, co? 😒

slniecko4
27. mar 2010

peknú sobotu vám prajem.. 🙂 u nás prší od rána,dúfam,že doobeda prestane,aby sme šli na prechádzku..
tehuľky,ako sa máte? už to máte za pár,zbehlo to rýchlo.. 🙂 pozerám,že tašky sa už balia.. 🙂
maxi,držím pršteky,aby bol pôrod čo najmenej bolestivý,nech už máš svojho drobčeka v náručí.. 🙂 Ak by si rodila v pondelok,tak pri svojom doktorovi?
tini,ako sa mávate? Paťko ako? Zúbky vám ešte nejdú? 🙂 Môjmu synovcovi od 4tého mesiaca idú.. Dúfam,že Peťka tak skoro nebude mať,kým ešte kojím.. 🙂 Po 6tom mesiaci už môže.. 🙂

slniecko4
27. mar 2010

nikde nikto? 😕

slniecko4
27. mar 2010

popíšem sama so sebou? 😀

vavenka
autor
27. mar 2010

Ahoj Slni 🙂

U nas sice pod mrakom, ale teplo a bez vetra, dufam ze dnes prsat nebude, chlapci sli na stavbu, zahajit sezonu 😅 a ja sa chystam za draheho sesterkou do nemocnice, akurat dumem ako sa dostanem do Sace /to je nemocka cca 10 km od Kosic/..
A som podala heroicky vykon - ostrihala som si nechty na nohach 😀 este teraz fucim jak lokomotiva 😉
Inak uz sa zacinam asi nalievat vodou - uz druhe rano som sa zobudila s brutalne opuchnutymi rukami a tvarou 🙂 no tesim sa.... Nieje to nejak skoro?

😕

zuzub
27. mar 2010

ahojte, ja som dnes bola v len v obchode, mm umyl okná a podvečer ideme ku kamošom čo sa im pred mesiacom narodilo mimčo, tak sa teším 🙂
u nás je dnes aprílové počasie chvíľu slnko chvíľu zamračené.....

tinika
27. mar 2010

čafte
slni my fajn, my stale riešime tu zeleenu stolicu, zubky no uvidime, stale ma rucku v puse a začina slinit tak ktovie čo z toho bude 🙂 dufam ze este si da načas 🙂 my dnes čakame svokrovcvo, mm očuchal steny na balkone ze pomalujeme a samozrejme moje včerajsie umyte okno je oprašene bo vietor fukal akurat smerom k pracovni, čo uz. ale nie je to take strasne vidno to len zblizka hihi tak papa zatial

katka444
27. mar 2010

ahojte,

maxi jujha, tak uz sa to blizi 🙂

ja uz som dnes pobalila tasku na kompletku. uz som ju aj zapla 😀 . musela som to v nej trosku poprehadzovat. len plienky sa mi uz nevosli, ale vsak strcim ich do nejakej igelitky. aj tak ich asi hned odovzdam na novorodencke, kedze malu mi daju asi az po 3 dnoch.

vavenka
autor
27. mar 2010

Ze očuchal 😀 😀 jake krasne slovko Tini 😉 som to zatial pocula len v spojitosti so psim cuchanim 😉

Kati a si si ista ze malu dostanes az po troch dnoch? 😕 no s tou taskou najvyssi cas 😉

katka444
27. mar 2010

no som si pisala s jednou babenkou co rodila teraz 16teho cisarskym v tej istej nemocke, tak jej ju dali az po 3 dnoch a domov ze pustia az po 7 dnoch, ked vyberu stichi. tak neviem, ci to aj podla toho ako sa citis, ci co. ale ona vravela, ze ju to ani moc nebolelo, ze to bolo v pohode. ale vsak to je jedno. tie plienku uz supnem pod pazuchu a donesiem ci uz k sebe na izbu, alebo na novorodenecke. uz som nechcela vytahovat dalsiu tasku, lebo ta je sama o sebe o dost tazsia.

tinika
27. mar 2010

kati prečo po troch dnoch?? sak mne maleho dali po troch hodinach. či ako na izbu na cely den myslis? bo to som rodila vo stvrtok a sobotu sa pytali či ho uz chcem, tka potom hej tri dni.

vave 😀 😀 akoze čistil - čuchal nie vonal 🙂))

katka444
27. mar 2010

po 3 dnoch ti daju babo uz k sebe na izbu. tak som to myslela. ale ta baba vravela, ze nosili kazde 3 hodky a v noci nenosili.

katka444
27. mar 2010

tak predpokladam, ze to len na kojenie budu nosit. a prebalovat budu asi oni na novorodeneckom.

maxii
27. mar 2010

caute, 9ty den v nemocke a stale kinderko 😀 Dnes ma ani nic neboli, tak ja neviem....malej sa nejak paci u mna, a je fakt, ze tu sa menej hybem, takze drzi sa mi v brusku jak kliest 😅 Dufam ze v pondelok tomu pomozu a bude to za nami 😵

Vavi presne tak, domov uz medzitym nepojdem, uz si tu pockam na velky den 😉

Kati, takze uz to moze aj u teba prist - si pripravena 😉

Tu davaju babo podla toho ako sa mamicka citi, ale uz v ten den, maximalne na druhy ak je mamina po cisarskom totalne znicena....ja uz sa taaak tesim na nasu malu 😵 😵

Drzte sa vsetky!!! 😉

vavenka
autor
27. mar 2010

Kati a male bolo v poriadku? Nemalo zltacku alebo co? Aale presne, je to jedno, ci ti ju daju o den skor/neskor...... A mozno sa este mala otoci a pojdes normalne 😉 aj ked uz tomu velku sancu nedavam......
A ako sa citis? Uz aj teba bolieva mrchovsky brucho?

vavenka
autor
27. mar 2010

Maxii ahoj 🙂 celkom to zbehlo, uz devat dni, nie?

JA sa uz tiez tak strasne tesim na malu, ale so Zuzub si este pockame, taky mesiac 😉

katka444
27. mar 2010

ahoj maxi a ja uz som myslela, ze uz ste 1+1 🙂 . a ako to vyzera, budu ti uz zajtra vyvolavat?

vave, no dr. nebol vobec optimista, ze by sa mohla este otocit. a ja sa citim celkom v pohode. som myslela ze posledny mesiac budem ako velryba a prave naopak. niekedy sa citim akoby som ani tehu nebola. no ale do schodov a do kopca idem ako slimak 😀

katka444
27. mar 2010

babenky, vsak nasa mala uz za cca 2 tt bude asi aj na svete. juuuj to je pocit. sa tiez strasne tesim 🙂

maxii
27. mar 2010

hej celkom to leti...

vyvolavat sa bude asi ked tak az v pondelok....dam vediet 😉

vavenka
autor
27. mar 2010

Maxii no to by sme poprosili 😀 😀

Kati no ja mam teraz obdobie ze ma uz dost tlaci mala, je taka ako keby vypukla, a mozno aj tym ze je dolu hlavkou, hrozne mi tlaci na mocovod a mechur, denne niekolkokrat az tak bolestivo ze mi vyhrknu az slzy, taky cas si ani neviem predstavit ze este minimalne mesiac to takto bude.... A takisto aj pod rebrami sa mi dost puci, pali ma zaha casto, takze mozes byt rada ze sa citis takto dobre.... Ono asi vsetko zavisi ako je babatko poskladane 😒 ale zas ak to ma byt dan za to, ze je spravne otocena, tak spokojne nech si tlaci kolko chce 😅 😅

tinika
27. mar 2010

maxi držim palce
mne doniesli maleho o 6 na kojenie - 3 hodky po porode, potom o 9 o pol noci nie bo po sekcii nenosili a o pol 6 rano tiez ne bo to som mala vstat z postele potom uz kazde tri hodiny okrem 3rano.

katka444
27. mar 2010

no mna pali zaha tiez a brutalne. ale v takych intervaloch, ze 3-4 dni pali potom nie a potom zase. mozno podla toho aj co zjem. a tym ze hlavou hore, vobec nemam problem zeby mi okopavala rebra, takze to je super. ale na mechur tiez citim. akoby sa mi po nom lyzovala 😀 . riadne citim ako po nom cimsi prebehne z prava dolava a naopak. tiez ma len tak vyhodi vtedy.

katka444
27. mar 2010

no maxci ved ja som myslela, ze v pondelok ci ti budu vyvolavat. mam uz chaos z tych dni, ked som stale doma 😀

vavenka
autor
27. mar 2010

Kati ako si na tom s vahou teraz?
Ja uz mam + 15 😕 som teraz za 2 tyzdne pribrala 2 kila 😅

tinika
27. mar 2010

vave a kolko kil mas s tou "nadvahou" ak smiem vediet? ja mam teraz tak 73 :((( som pribrala 5 kil po porode naspat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre