Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
27. mar 2010

Tini no pre otehu som mala 63, teraz 78..... Som myslela ze 80tku nedam, ale vyzera to tak, ze lavou zadnou 😀

Inak aj tych 63 je na mna dost vela, naivne verim ze ked budem kojit a dam si pozor, tak do vianoc sa dostanem pod 60 😅

tinika
27. mar 2010

no vave tiez som sa zo začiatku vytesovala ze vahovo to sko dole, ale aj keby tak brucho mam obroske :((( dve pneumatiky hihi
a neviem sa konečne zdohadat na nejaku dietu, furt to odkladam

vavenka
autor
27. mar 2010

Tini no na brucho najucinnejsie su brusaky - lebo ked nasadis dietu - tak teda aspon u mna - klasika - prve idu dole prsia, potom z tvare schudnem, potom z ruk a noh , a brucho a zadok az nakoniec 😀 - a to uz aj tak je vacsinou po diete 😀 , takze k bruchu sa ani nedostanem.... No ja pevne verim ze bude leto, budem vela v pohybe a donutim sa trochu aj pobrusakovat.... Aj ked viem ze pocas kojenia by sa moc cvicit nemalo, ale tak 30 brusakov denne snad nespravi nic.....

tinika
28. mar 2010

vave sak to ze z brucha az na koniec a to v pohybe ako okolo drobca myslis ? lebo moj je asi velmi poslusny ked nechudnem 😀 a prechadzky nepomahaju

vavenka
autor
28. mar 2010

Tini ja dufam ze prechadzky pomozu 🙂 a predsalen aj v lete clovek nema chut cez den tolko jest, je vela sezonneho ovocia, zeleniny, uz sa tesim na melony mnam 🙂

tinika
28. mar 2010

ahojte sme doma, stretli sme Ingulik v KE 🙂)) aka nahoda ze?

vavenka
autor
28. mar 2010

Cau Tini, tak to je fakt nahoda 🙂

A kde ste vsetky? Sice tu na vychode bolo dnes kraasne, tak sa ani necudujem 🙂

tinika
28. mar 2010

vave no my sme boli v KE takze az teraz som tu 🙂

vavenka
autor
28. mar 2010

Tini a co v KE? Pozeram ze v Kike ste boli, a este? Len tak na nakupy, ci vylet? 😉

katka444
28. mar 2010

ahojte, mi sme dns boli geatulovat svagrinej a neteri.

ja som mala na zaciatku 72 kg a teraz 89. tiez som dufala, ze 90 neprekrocim, ale neviem neviem 😖

cize + 17 kg som

zuzub
28. mar 2010

dobrý večer, mne víken rýchlo obehol, hlavne dnes, mm práve odišiel na služobku do KE ☹ tak som sama už teraz mi je smutno 😢 😢 😢 príde vo štvrtok večer tak to hádam rýchlo zbehne.keby to bolo bližšie išla by som s ním a by som mohla byť u svokrovcov, ale už si na takú dlhú cestu netrúfam....
ja sa chystám zajtra ráno postaviť na váhu tak dúfam,že neodpadnem 😀

vavenka
autor
28. mar 2010

Zuzi neboj neodpadnes 🙂

Tak aspon tu budes s nami trocha castejsie 😉 a isto to rychlo zbehne...

Inak aj mne neskutocne rychlo zbehol vikend 🙂

Kati ale aj tak si myslim ze sme celkom dobre obstali, ja som sa fakt bala ze to bude daleko vyse 20 kil, lebo zo zaciatku co som lezala a nevolnosti neboli, tak vaha isla rychlo hore.....

zuzub
28. mar 2010

ja to vidím tiež že to dotiahnem na tu 80 asi, no ale uvidíme niekto hovorí, že posledný mesiac sa už veľmi nepriberá niekto, že najviac, tak si vyber 😒
kati, tak ale ty si zase aj nejaká výška, na tebe sa tá váha stratí 😉

vavenka
autor
28. mar 2010

Zajtra mam poradnu, som veelmi zvedava ako na tom sme 🙂

tinika
28. mar 2010

vave boli sme pozerat auto vačšie ale zatial nič ...

zuzub
28. mar 2010

vavenksa, určite ste zase pekne narástli 😉
idete kupovať tini autíčko?

vavenka
autor
28. mar 2010

Zuzi no ved toho sa bojim 😀 inak teraz som si pozerala tehu knizku a na poslednej poradni mi zapisala TP ze 29.4. 😕 som z toho celkom ze spadla na rit 🙂

zuzub
28. mar 2010

myslela som vavenka 😀

zuzub
28. mar 2010

takže ty sa ideš takto predbiehať, no pekne 😀 vave neboj myslím, že ku koncu 9 mesiaca to už budeme chcieť mať čím skôr za sebou 😉

vavenka
autor
28. mar 2010

Zuzi no ja by som sa nepohnevala uz ani teraz 😀 😀 teda po velkej noci, to uz budeme 36 tt, tak uz to privitam kedykolvek 🙂
Ale ako sa poznam, vzdy sa splni opak toho, co si vacsinou zelam, tak len aby som nesla do porodnice az v 42tt s 5 kilovou Vandou na sekciu 😀

zuzub
28. mar 2010

no ja by som tieto dva týždne ešte nerada, ale ked to príde tak to bude...tento týžden idem konečne dokúpiť čo mi ešte chýba do porodky.
kua ale ma štve, že nám ešte nájomníci neposlali prachy, teraz ked najviac potrebujeme sme už aj dane museli zaplatiť a ešte nám treba dokúpiť zopár vecí

vavenka
autor
28. mar 2010

Zuzi a co ti este treba dokupit? Mne uz len tu odsavacku soplov, ale zas to nieje az take akutne......

No ved pisem teda ze az po velkej noci 😅 ale tak spolieham sa na to ze uz zajtra mi lekarka zahlasi nejaku zavratnu vahu ze 2,80 alebo tak nejak, to znamena ze po velkej noci by uz mohla mat aj 3 kilecka, secko uz bude dovyvijane, tak nech sa deje co sa ma 😀

zuzub
28. mar 2010

okrem tých veci do porodky, ešte nám bude treba doplatiť kočík, zaplatiť postieľku a matrac, monitor dychu,nejaké deka by sa zišla, plienky a neviem čo ešte 😒
ja som zvedavá čo sa dozviem na poradni po veľkej noci
a kedy to ideš vave na hematošku? ešte stále picháš do bruška? ja hej ale už je to teda na mna dosť 😖

vavenka
autor
28. mar 2010

Zuzi no tak este mas toho dost na nakupy 😖

Idem 5.4. a hej picham do brucha - ale do boku, tam to je v pohode, myslim ze to zvladnem tam az do konca 🙂

zuzub
28. mar 2010

no to hej, ono to je už vlastne väčšina nakupena len musíme počkať kým to príde do obchodu a hlavne to zaplatiť 😀
a koľko po pôrode sa ešte pichá?

vavenka
autor
28. mar 2010

Zuzi to bude zavisiet od vysledkov, niekto nemusi vobec, niekto preventivne picha sestonedelie, niekto aj 2 mesiace.....

zuzub
28. mar 2010

aha to som nevedela, tak som zvedavá

vavenka
autor
28. mar 2010

Zuzi no ja picham uz vyse roka, takze tych 6tyzdnov plus minus mne bude uuplne jedno 😀 ale istoze sa tesim, ze to na nejaku dobu skonci 🙂

zuzub
28. mar 2010

tak to sa teším aj ja, možno mi to aj bude chýbať 😀

vavenka
autor
28. mar 2010

Zuzi 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre