Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
2. apr 2010

Aden tak super ze mas taketo krasne zazitky, ja dufam tiez ze sa mi podari epi - aj ked u nas to je take vselijake s anesteziologmi....... 😖
Dufam ze mangela ti daju cim skor do kopy, ono to vacsinou tak byva, ze ked pridu problemy, tak ludia si zacnu uvedomovat naozajstne hodnoty, neriesia chobotiny a zacnu si uzivat to, co maju, bohuzial..... Ale neboj sa nic, urcite vsetko dobre dopadne 🙂

No ja som uplne v pohode, priam by som povedala ze sa uz tesim, kedy malu uvidim, som nedockava.... Tym, ze neviem co ma caka, tak som hrdinka 😀

Ako budete sviatkovat?

adenka
2. apr 2010

sviatkujeme doma, akurat v pondelok pojdeme na chvilu ku svokrovcom... mali sme byt povodne v KE, ale zial nemohli sme, tak dufam ze sa cim skor dostaneme...
tak to je fajn ze sa tesis, aj ja som sa tesila, a len kludne bud hrdinka, zvladnes to urcite na 1 ako vsetky co ste tu tehulky 😉

vavenka
autor
2. apr 2010

Aden ja by som najradsej tiez doma ostala, ale ideme k draheho rodicom na vidiek, uz sa mi ani nechce, pravdupovediac, je to pre mna unavne, kazdy sa ma dookola pyta ako sa citim, kedy to mame, ake mame meno, no proste klasika 🙂 a nedobre sa mi tam spi, maju velmi makke madrace a ja furt taka dolamana tam vstavam ze az... Ale chvalabohu len na jednu noc ideme 😀

tinika
2. apr 2010

adenka čafky
ja tiez nestiham, sice danove uz skončilo ale roboty mam este dost a maly uz asi dva tt je taky nekludny, plačlivy dufam ze to prechodne obdobie bo som si zvykla ze je kludny 🙂)

tinika
2. apr 2010

vave ja som tiez bola hrdinka 🙂) bo som nevedela čo ma čaka

vavenka
autor
2. apr 2010

Tini a nemozu mu uz ist zubky? Ci to je este skoro?

tinika
2. apr 2010

normalne neviem ako sa budem balit nabuduce, ked som si nabalila dve tasky jednu na porod druhu na izbu a aj tak som potom tri dni čakala a mm mi nosil veci z tej druhej 🙂)

tinika
2. apr 2010

dufam ze aspon pri druhom sa dozijem toho ze budem mat porodne bolesti este doma a potom pojdem do nemocky, hoci stale neviem bo kazdy inač hovori ze vraj aj druhy pojdem na cisarsky hii to si potom vyberiem datum hahaha

tinika
2. apr 2010

vave vies ze aj mozu, jeho bratranec uz v takom čase jeden asi aj mal
a je pravda ze začal viac slinit a vsetko dava do pusy, no uvidime sak ked je to od zubkov tak to raz prestane

tinika
2. apr 2010

aj pri zaspavani musi najprv porevat v postielke ale nechcem o ucit na rukach zaspavat
ale dnes bol taky hotovy ze zaspal uz počas papania 🙂)

ingulik
2. apr 2010

ahojte....u nas dnes krasne bolo...aspon doobeda uplne super, ale aj poobede sme boli hodku a pol vonku....ale teraz uz tusim prsi. 🙂
adenka....to mi je luto s mangelom....som sa aj tesila ze sa stretneme v KE...tak snad nabuduce a zelam mu skore uzdravenie...
...my sme do nedele u nasich, v nedelu ideme k babke a v pondelok este ku svokrovcom a potom sa vraciame do PO...
...este stale nic o Maxi....juj tak na nu myslim....

zuzub
2. apr 2010

dobrý večer 🙂 my sme doma iba v nedeľu ideme k mojej mamine na obed.
adenka si to super opísala "kuknut ze kto ho to celych 9 mesiacov vlacil kade tade" 😀
a tašku som dnes aj tak nedobalila sa mi nechcelo 😝
ja som pred chvíľou dotlačila svieže jahody so šľahačkou a teraz uvažujem, že si dám olivy so syrom mnam 😵

vavenka
autor
2. apr 2010

Zuzi fajne chute, len co je pravda 😀

slniecko4
4. apr 2010

pekné sviatky vám prajem.. 🙂 kde ste všetky??? my sme dnes mali návštevy a zajtra ideme na 80ku,takže tak spoločensky.. 😀

zuzub
4. apr 2010

ahojte, no pozerám, že tu sa pekne sviatkuje 🙂 a maxii stále nič 😕 ?

vavenka
autor
4. apr 2010

Achojte, my sme spat z vychodu, uz som sa tak tesila, nejak dlho mi bolo.......
Ako sviatkujete? Ja sa prejedam statocne 😀 ale hlavne sladkeho, ochutnala som aj zo sunky, hrudky, salatu a tak, ale hlavne kolaciky mi idu 😀 😀 na vahu sa uz nestaviam, zbytocne 😀

zuzub
4. apr 2010

vavenka, pekne vítam, my sme dnes boli na obed u mojej maminy som sa tiež dojedla a robila také fajné zmrzlinové poháre 😵 hlavne, že v utorok idem na poradnu to zas budú kilá ked sa odvážim 😀
hrudku sme chceli aj my urobiť, no možno sa dnes k tomu ešte dopracujem

vavenka
autor
4. apr 2010

Zuzi dakujem za privitanie 🙂

Joj tak na dedine uz dnes boli hody, rano sa bola svatit paska a ranajky uz boli kralovske 🙂 aj na cvikle som si pochutnala, mnam 🙂
Takze v utorok poradna? Ja mam v utorok hematosku, predpokladam ze uz poslednu pred porodom, a mozno uz aj na veeeelmi dlho 😅 😅 A poradnu az 12.4 - teda o tyzden v pondelok to tusim vychadza.....
Kokso uz nam naskocil 36tt, paradicka 🙂

zuzub
4. apr 2010

ja mám hematošku v stredu 😀 zajtra idem volat tomu mojmu porodnikovi, že kedy sa stretneme a dohodneme čo a ako---
juuuj tie ranajky ti závidím, aj my sme také mávali, ked sme boli u svokrovcov, ja som mala na ranajky musli s jogurtom 😀
veru vave36tt teraz to už riadne prebehne, teším sa 😉

vavenka
autor
4. apr 2010

Ved aj ja sa uz tesim, nejak mi to pride dlho, tych 9 mesiacov 😀 😀 ved sme hovorili, nech zasrosi vydrzia v bruchach do velkej noci a potoom - uz nech sa stane co sa stat ma, a uz je to tu 🙂

No ale MAxii by sa uz mohla ozvat.... Ona nechodila aj do nejakej inej temy, kde by na nu mohli mat cislo?

zuzub
4. apr 2010

no veru mohla, neviem či bola aj v inej téme, joooj takto nás napína 😀

vavenka
autor
4. apr 2010

Joj som spachala vecernu hygienu aj s umytim vlasov, hned mi je lepsie 🙂 uz odfukujem na gauci a bruch je natrety 😉

maxii
5. apr 2010

babyyy, mame natalku, zajtra uz tyzdnovu 😅 😅 😅 Je to zlaticko,prisla na svet 30.3. o 13.15 nakoniec cisarskym,lebo porod nepostupoval,mala snuru okolo krciku, je zdrava a krasna 😵 😵 😵 vcera nas pustili, manzelmi vzal notbuk z porodkydomov ale ajtak by som na net tam nemala cas,mala som malu skoro stalepri sebe a veru tobolozo zaciatkus tou ranou tazke, ale krasne

idem si vas rychloprecitat,a dufam ze mi prepacite ze som sa dlllho neozvala, ale nemala som ako a bola som rada ze existujem 😀 😀 😀

Jaaaj, a natalkine miery 50 cm a 3480g, vcera pri prepustani 3250g,prida aj foto v priebehu dna 😵

vavenka
autor
5. apr 2010

Maxii kraasa, super gratulujem a naozaj sa velmi tesim ze ste v poriadku, uz sme sa o teba bali, tesim sa na fotky malej Natalky a ked budes mat cas, tak sa rozpis, ako a co bolo 😉

A prajem nam prijemnu a veselu velku noc 🙂

maxii
5. apr 2010

Ahoj Vave,ja som na vas kazdy den myslela.... 😉

katka este nerodila??

Zacalo sa to tou tabletou na vyvolanie 30.3. rano o 6tej, okolo 7 uz sommala kontrakcie a o pol 8 mi pri vysetreni prasklavoda, to bol taky divny pocit ze ani nemam nic v brusku, som sa bala ci tam Natalka vobec je, mala som pocit takeho prazdna 🤐 🤐 🤐

okolo 9tej uz som mala po klystire, kontrakciesa stupnovali, ale otvaranie slo pomaly, tak sme sa snazili azv do 12tej, kedy porodnik rozhodol sekciu, lebo hlavicka nezostupovala 😒 😒 😒 tak usudil ze je nieco zo snurou 😖 sli sme spinalom.....manzel siel hned ako ju osusili za nou,mne ju prilozili k hlave hned potom, ako ma sili.....

24 h som musela lezat bez pohybu hlavy, to bolo dost blbe, ale prezila som a potom som musela vstat a od dalsieho dna som mala malicku stale pri sebe, ona bola taka dobrucka, hned sa vedela prisat, tak mi na 3tiden naskocilo mlieko a len kojim....

aj vam zelame peknu velku noc, a uz tu budem castejsie tak Vas budem sledovat 😉 😉 😉

vavenka
autor
5. apr 2010

Maxii kokso tak si si asi uzila.... A co hovoris na tu bolest? Bolo to velmi zle? 😅

Katka zatial nerodila, tusim zajtra uz sa ma dohodnut na termine sekcie, lebo malicka sa neotocila......

Joj velmi sa tesim ze ste ok, ze mas mliecko, ze je vsetko v poriadku, aj ze vasa Natalka je take dobrucke dievcatko 🙂

Isla by som aj ja uz 🙂 ale tak este mam cas......

katka444
5. apr 2010

Ahojte, krasnu Velku Noc vam prajem 🙂

vavenka
autor
5. apr 2010

Aj Tebe Kati 😉

katka444
5. apr 2010

maxinka, gratulujeeeem 🙂

ale si nas donatahovala. ale hlavne ze ste obe v poriadku 🙂

maxii
5. apr 2010

Len este pekne vydrz, nech je malicka poriadne donosena, ja som sla nakoniec 38tt + 5, cize 8 dni pred terminom....ale mala malicka ako taky maly bugrisko 😀 😀 😀

ta bolest...ehm, jasne ze vydrzat sa to dalo 😉 a to bolo este s oxitocinom, cize kontrakcie boli dost caste a silne, predychavala som jak o zivot.....manzel bolso mnou a strasne mi pomahala jehopritomnost, bol uplne super, ked som sla cikat mi niesol infuzku 😀 😀

bolest po cisarskom sa tiez dala vydrzat, kedze som dostala aj injekcu na bolest ked to bolo najhorsie, cca 5,6 hod po....od kedy som sa musela postavit, co bolo dost narocne, tosila sami hlava jak besna 😀 ale potom ako som to rozchodila satokazdy den zlepsilo a dnes to uz takmer necitim....zajtra idem na vybratie stichov....

Juuuj drzim katke palce, ale planovana sekcia je OK, vie sa na to pripravit, nie shokking ako ja 😀 a vie dopredu co ju caka....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre