Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
18. apr 2010

Zuzi 3x je vela?? 🙂 ja chodim bezne 4-5x 😀 😀 😀 aj som si uz nejak zvykla ci co 😉
Tak hlavne ze ti nevolnost presla, ja som sice taka nejaka bolava cela, ale pripisujem to prehyrenej noci, nic vynimocne 🙂
No my mame postielku v detskej - co je o trochu vacsia izbietka ako standartny kumbal 😀 a do spalne ju snad vtrepeme.... Sice tym zablokujem pristup na balkon, tak neviem ci to bude najlepsi napad, ale inde sa nezmesti.... No bude to este sranda 🙂

zuzub
18. apr 2010

ja praveže v noci nechodim vôbec max 1x tak preto mi je to veľa 😀
ja som myslela, že už máte postieľku na svojom mieste 😉

vavenka
autor
18. apr 2010

No veruze este nemame...
Ani veci do nej nemam oprate este, madrac este v igelite zabaleny 😀 ja som ju poskladala preto, lebo som chcela vediet ci ma vsetko co ma mat, kedze som ju z polska dotrepala a ked uz bola poskladana, nechcelo sa mi ju rozoberat, tak som ju do tej malej izby postavila......Pevne miesto ale este nema 🙂

tinika
18. apr 2010

ahojte

kati kristinky je nadherna

tinika
18. apr 2010

ja som sviečkovu ešte nerobila 😅 ale včera som urobila roztenku tiez prvykrat hihi

zuzub
18. apr 2010

postieľka zložená, už len drobček v nej chýba 😅

ešte zrkadlo zo steny pôjde preč a dáme tam nálepky

vavenka
autor
18. apr 2010

Zuzi paradna postielka 😉 vyzera presne ako na tych obrazkoch z netu, co sme obzerali 😉

zuzub
18. apr 2010

diky vave, ja sa na ňu nemôžem vynadívať 😅 ešte viac si uvedomujem, že za chvíľku budeme mať drobčeka doma 😵

vavenka
autor
18. apr 2010

Zuzi ja som sa tak zdesne dnes pozrela, ze nam uz 38cka svieti 😀 sice v starej verzii mi naskakovala az pondelky, teraz v nedelu - no ale to je jedno, je to uz fakt cislo ze kedykolvek sa to moze spustit 🙂
Vcera bol moj chlap zlaty, na tej svadbe co sme boli, tak mladi uz maju rocnu dcerku a dost tam plakala, vela ludi a hluku na nu bolo a ked sme dosli nad ranom domov, tak sme este trochu rozpravali ze co a ako bolo, a ten moj chlap tak na mna ze - a to uz aj my o chvilu mame Vandu doma? A to sme uz akoze pripraveni? 😅 taky bol zlatyy, som normalne videla ze az tremu ma z toho, ze bude otec, tak som ho upokojila ze istotne sme, ze budeme skveli rodicia a nech sa neboji 🙂 ale ani mne nebolo jedno 😀

zuzub
18. apr 2010

😀 😀 😀 no zlatý ten tvoj chlap, ja tiež ked sa niekedy prudko zamyslím tak sa až tak zlaknem,že ups zvládneme to všetko? taký nový človiečik doma ti zmení úplne život, všetko je zrazu úplne iné podľa mna.......
a ty máš zajtra aj poradňu, všakže?
a máš nejaké fotos zo svadby?

vavenka
autor
18. apr 2010

Hej zajtra mam poradnu 🙂
Mam nejake zo svadby - asi 3 😀 , ale asi ich tu nebudem davat, vyzeram strasne 😀 mozno ked nejaky normalny zaber sa ku mne dostane, tak dam 😉

tinika
18. apr 2010

vave nebud jelen sak hod .)
vave podareny ten tvoj ale zase aj ja som tak cumela na postielku par dni pred porodom a predstavovala si ze tam uz bude patko ...
kocky tiez som sa toho bala ale zatal vam mozem povedat ze pohoda, nebojte zvladnete, matersky insinkt vam pomoze fakt .))

vavenka
autor
18. apr 2010

Tini no ja sa nebojim tych technickych veci, skor take to neskorsie, ze vychova a tak, aby som vedela usmernit, dat na zadok ked treba, pochvalit ked treba, proste aby z Vandy vyrastol dobry clovek, a nie rozmaznany spratek a aby napriek jej respektu nas ako rodicov sme boli aj kamaratky a mala vo mne doveru,...... To je pre mna take, ze az ma zamrazi, ci to zvladnem.. Nie ci ju budem vediet prebalit, to je najmenej, asi 😅

adenka
18. apr 2010

ahojte babulky,
ako sa mate? nejake nove porody? 😅

zuzi krasna postielka 😵 .. aj my mame take zirafkove povlecenie a domike sa veelmi paci....

baby som chora ako pes... hrdlo mam v plamenoch, nos mi tecie a manzel ma pred chvilou tak vytocil ze som si musela porevat.... prajem mu nech je v buducom zivote zena a nech ma aspon 3 deti a hned po sebe a manzela taku hnilobu ako ja 😠 😠 😠

zuzub
18. apr 2010

ahoj aden diky 😉
juuj moja tak choroba ništ moc 😖 s mm si nič nerob, mna ten môj dnes tiež tak vytočil,že som si tiež porevala 😔

tinika
18. apr 2010

adenka ja uz druhy tt smrkam a kycham danove som prezila v poho a teraz to na mna dolahlo tak ako pred rokom 🙂
vave no tak z toho mam aj ja obavy, ja som mala s rodičmi fajn vztah a mam k nim doveru a respekt, tiez sme občas na zado dostali a viem ze ich to trapilo viac ako nas hihi a dufam ze aj z nasich deti vyrastu dobry ludia a ze ich tiez takto budeme vychovavat spravne, nie tak ako vidim občas na ulici ze sa hodi decko o zem ze ja chcem ja chcem abo včera sme boli s kamoskou von chvilu ona ma tri a pol ročneho syna a ten si utekal kde chcel dost daleko od nas a mal ju uplne v pazi ked na neho kričla ze stoj tam chodia auta.... moj muz povedal ze by si zasluzil na zadok a m zatial podobne nazory na vychovu ako ja tak snad nam to pojde a ebudeme sa na vychove hadat.

a este moji rodičia mali zasadu ze ked jeden potrestal druhy do toho nezasahoval pred nami aby sa nepodkopala autorita a nebol ten rodič zly čo uz riesili mimo nas to neviem 🙂)

adenka
18. apr 2010

ti chlapi si vzdy vedia najst najnevhodnejsiu chvilu.... 100x som si povedala ze sa uz nenecham vytocit, ale to proste nejde... 😠

tinika
18. apr 2010

a myslim ze tieto starosti ma kazdy zodpovedny rodič aby vychoval slusneho človeka na ktoreho moze byt hrdy 🙂

adenka
18. apr 2010

tini mas pravdu, ale smola je ze dnes su uplne ine hodnoty a o co sa ty roky snazis, to ti za par tyzdnov znicia kamarati v skole... vsak my sme mali respekt ako pred rodicmi, tak aj pred ucitelmi, ale ked vidim dnesnych mladych tak je mi na zaplakanie.... nemozes tie decka drzat ani na kratko, lebo sa utrrhnu, ani velmi popustit, lebo ich uz potom neskrotis... ja sa tiez bojim ze nenajdem tu spravnu hranicu...

tinika
18. apr 2010

ved to adenka ze sa bojim vplyvu okolia a hlavne kamaratov a skoly, ked vidim po meste tych nastročinych opitych ... ed ja v ich veku som ani nevedela čo je bar sme hrali futbal, skryvačky, teraz by ma za to vysmiali.

adenka
18. apr 2010

tini no tak ako hovoris... ked mi dovlili ist raz za mesiac na diskoteku a prist o pol noci tak som skakala od radosti... a to som mala 17... dnes to nedovol takej 15 rocnej a ti ujde z domu ☹

zuzub
18. apr 2010

to je fakt dievčatá, ja som ešte v 18tke musela byť o 23hod doma 😅
ale ked som mala 22 tak som 14ročnú susedu stretávala ked som išla o 2hod nadránom z mesta, ach jo čudná doba podľa mna teraz 🙄

vavenka
autor
18. apr 2010

Som nechtiac taku debatu rozprudila 🙂 som len reagovala na ten Tinikin matersky instinkt na zaciatku zivota nasich deti, ze toho sa obavam snad najmenej 😅

tinika
18. apr 2010

kocky ja som mala 22 a este som sa pytala mamci či mozem ist na chatu a kamoska mala 16 a doma oznamila ze ide ... dobry rozdiel ne? ja som proste bola naučena, ze ked byvam s nasimi dodržiavaju sa určite pravidla, a ked sme boli v meste este tak do 10 vonku, na dedine sme mohli byt ovela dlhsie, tam to bolo take kludnejsie, mama bola v pohode ze sa o nas tam tak nebala a hoci cez den sme makali na zahrade a okolo domu,tak vsetci sme si vazili potom tie večery a v meste nemaju co robit deti ta vymyslaju somariny

maxii
18. apr 2010

caute vospolok 🙂
dnes som nic nestihala, ani si konikapocitat, Natalka vystrcila rozky a ukazala, ze vie aj plackat a bola rozmrzela skoro cely den, takze mam celkom dost 😀 😀
ale stihli sme aj prechadzku, co som rada, mala uz spinka tak idem aj ja, lebo bohvie aka bude noc 😅 😅

mum_to_be
18. apr 2010

kristinka je kraaaasnucka! mne sa podoba na katku.
zuzub, tato postielka je fakt pekna! uz len toho drobceka do nej, mas pravdu... ale dlho to uz nepotrva, no nie?
inak, zajtra mam skusku, tak mi velmi drzte palce, budem to potrebovat...

ingulik
19. apr 2010

bre ranko...
kati Kika je nadherna ma taku peknucku pusinku...tfuj tfuj nech ste zdravucke 🙂
my sme boli u svokrovcov vcera a sme sa s Nikou cele poobedie hojdali na zahradnej hojdacke na slniecku....Nika si tam pospala skoro dve hodky 🙂
skoda len ze dnes uz zase prsi 😒

vavenka
autor
19. apr 2010

Ranko 🙂

Takze zavreta som este furt, CS je 0, podla nalezu zo spodu sa Vanda este nikam nechysta 😀
No a dozvedela som sa ze mi v nemocnici nikto epidural nepichne kvoli tromboske 😠 😠 😠 takze dilema vyriesena....
A bola som aj u detskej lekarky - teda hovorila som len so sestrickou, ze nieje problem, ked sa mala narodi nech zavolam a dohodneme sa..... Takze v podstate nic nove 🙂

tinika
19. apr 2010

vave super
takze si to uzijes naplno 🙂) držim palce ale sak furt este mozes skoncit n sc ako my

ingulik som sa na vas tak tesila a zase to nevyslo :(((

zuzub
19. apr 2010

ahojte 🙂 vave takže Vnduške sa u teba páči 😉 no tak s tým epiduralom nič moc 😒 to som zveavá ako dopadnem ja....lebo ten môj doki tiež tým nebol nejaký nadšený.... možno nám je súdené si to všetko pekne odbolieť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre