Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
1. okt 2010

@slniecko4 dakujeme 🙂

vavenka
autor
2. okt 2010

Ahojte dievcata,

tak sme sa v zdravi vratili vcera rano, Vanda bola skvela, cestu zvladla lepsie ako ja 😀 😀 dobre bolo, aj sme co to videli, aj co to pokupili, takze som maximalne spokojna 🙂

tinika
2. okt 2010

@vavenka tesime sa s vami 🙂

slniecko4
2. okt 2010

@avenka, vy ste už doma? ako bolo? ako sa držala Vanduška?

zuzub
2. okt 2010

@vavenka čau vavenka, vitajte v SR 🙂 no trochu popíš ako bolo 😉

mum_to_be
2. okt 2010

vavenka, takze NEXT je vykupeny, vsak? 😉

tinika
3. okt 2010

@mum_to_be 😀 😀

tinika
3. okt 2010

@mum_to_be 😀 😀

vavenka
autor
3. okt 2010

Caute, jooj mum bola som bola aj v Nexte, ale zlavy sme nestihli, takze v obchode som nekupila nic, akurat na trhu ked sme boli, tak nejake second hand kusky sa mi podarilo ulovit...
A vo vypredaji som si dve kabely kupila, a potom uz len malickosti 😉

Vela sme chodili po vyletoch, boli sme v Stratforde, Worchestri, na motylej farme, na festivale jedla, na trhoch, s Vandou na plavarni, dva dni nam sice prsalo, tak to sme len po meste sa motkali, takze snazili sme sa maximalne vyuzit cas... Vanda bola zlata, let bol uplne v pohode, aj vlak, akurat ma novu maniu, vobec nechce byt v kociari, takze sme ju vlacili po rukach, dufam ze ju to coskoro prejde 🙂 Ale inak super, pekne spinka, papa, teraz sa mi zacala v noci castejsie budit, kazde 2 hodinky chce papat, uz je jej asi malo, ale ved uz je to slecna, o par dni ma 5 mesíacov 😉 takze vsetko je ok, aj drahy je ako vymeneny, asi sme mu fakt chybali, tak si teraz uzivame spolocne 😉

tinika
3. okt 2010

@vavenka a kde bol tato ze ste mu chybali? vari robi v zahraniči uz?

vavenka
autor
3. okt 2010

Tini nieee, ved v UK som bola s Vandou sama, on bol doma 🙂

tinika
4. okt 2010

@vavenka ahaaa 🙂 tak vy ste to zvladli uplne same .)

http://www.pampers.cz/cz_CZ/photoCompetition?ba...
dakujeme za hlasy

zuzub
4. okt 2010

@vavenka tak super ste sa mali 😉
náš Miško sa tiež už vyše týždňa v noci budí káždé 3 hodky, ale tak ja som stým aj počítala lebo väčšina mamičiek mi vravela, že okolo toho 5 mesiaca sa im detičky začali budiť.
juuj vave tie nakupy ti v dobrom závidím 😅 nám majú tu v ZA teraz 21.10.otvárať Aupark a bude tam zopár fajn obchodíkov, ale ja sa musím krotiť lebo všetky peniažky terat pôjdu do bytu. 🤐

vavenka
autor
4. okt 2010

Tini no uplne same nie, bola s nami moja teta 🙂
Zuzi jooj takze niesom sama chodiaca matoha?? 😀 tuto noc sa Vanda zobudila o jednej, tretej, piatej, od piatej do siestej mala hodinku rozpravania, potom o siedmej a o deviatej zas... Ma drbne 😀
Vcera som jej dala prvykrat aj caj, hipp harmancekovy, celkom jej chuti...

mum_to_be
4. okt 2010

@vavenka - super. 😉 a tesime sa na dake fotecky!!! mne nejako nejde pridavat fotky na FB, vy s tym nemate problem posledne dni? ja som to skusala tusim od piatku a ani dnes mi to nejde, neda sa mi ani doinstalovat, co mi sem pise, dakujem pekne za take aktualizacie a vylepsenia... 😠

mum_to_be
4. okt 2010

ja romanka dojcim v noci dvakrat, o 3:00 a 6:00 hod. ale nad ranom ho (asi) bolieva brusko, tak sice mu nedavam vtedy jest, ale budi ma snad kazdu polhodinku dakymi vzdychmi alebo ako to nazvat... cez den mame interval zatial 2-3 hodinky, neobmedzujem ho, ani sa zatial nesnazim nejako mu tie intervaly predlzovat, pockam, kym, sa to troska upravi same a potom uvidime... tento tyzden sa uz chystame prvykrat spolu von, jaaaj, ako sa tesim... ani sa necudujem, ze mamicky mavaju baby-blues, ved ked su tolko zavrate najskor v nemocnici a potom este doma...

tinika
4. okt 2010

@mum_to_be my sme boli prvykrat vonku hned na druhy den po prichode z nemocky, musela som si ist vybavit nejake veci a maly to pekne cele prespal 🙂

mum_to_be
4. okt 2010

@tinika - my sme sa prave vratili z prvej prechadzky. trvala 12 minut, ale uzila som si to... bodaj by zeny nemali depresie po porode, ked 2 tyzdne trcia len vo vnutri... romco prechadzku prespinkal a uz odvtedy spinka doma vyse polhodiny, super. 🙂

mum_to_be
4. okt 2010

u nas vybavovacky absolvoval manzel, takze len raz som bola v obchode kupit marlenku (mali sme mat navstevu) - to bolo 5 minut a uz som bola doma (svokra varovala) a az teraz...

mum_to_be
4. okt 2010

ale zalezi od pocasia, podla mna v lete sa da ist von ovela skor... len teraz je take usmoklene pocasie, no radsej sme to vydrzali doma...

tinika
4. okt 2010

@mum_to_be my sme sli v decembri 🙂 a bolo celkom chladno ale ked som musela ta čo a musela som si to sama vybavit ohladne zivnosti

vavenka
autor
4. okt 2010

Pridam fotkes, jasne, vecer 🙂
Mum dobre to mas, Vanda to mala takto tiez ked sa narodila, potom bolo super, budila sa len raz, max. 2x za noc, teraz mi to vynahradza 😀 😀

mum_to_be
4. okt 2010

@vavenka - som zvedava, ci ti pojde pridat fotky na FB, lebo mne to nejde ani za svet... asi budem musiet poprosit manzela, nech sa na to pozrie on...

tinika
4. okt 2010

@mum_to_be skus neinstalovat ten system, len jednoduchy nahravač si vyber, mne to ide

slniecko4
4. okt 2010

čaute babenky,
@vavenka, naša Peťka zatiaľ stále prespí celú noc,kojím ju stále.. a tiež jej chutil čajík harmančekový Hipp,potom sme jej ešte dávali Hipp fenyklový,aj ten mala rada.. 🙂 teším sa na fotečky z UK.. 🙂
@mum,takže Romanko už má prvú prechádzku za sebou? 🙂
@tinika, ahoj.. 🙂

tinika
4. okt 2010

@slniecko4 čafky 🙂

slniecko4
4. okt 2010

@tinika,čo nového u vás?

tinika
4. okt 2010

@slniecko4 ta zuby sa zase skludnili tak spime uz celkom fajn len mlieko pije furt v inu hodinu raz o 1 raz o 2 a raz o 3 hihi a to pred mesiacom mal uz zabehntuy rezim ze o 5 tak neviem čo sa stalo a vy?

mum_to_be
5. okt 2010

@tinika - ved prave, donedavna mi to slo aspon s tym jednoduchym prehravacom a teraz ani to nie... ☹

ingulik
5. okt 2010

Ahojte baby ako sa mavate?
Okolo nas sa stale toci nejaka choroba....zacala som ja, potom mala, mm, moja mamka a teraz sa to vratilo zase mne....ma ide porazit, furt z nosa tecie, hlava boli....no o nicom....navyse som si poplietla dni, mame ist na ocne a ja myslela ze to dnes a ono to az zajtra mame 😒
ale sa pochvalime....Nike sa uz podarilo par dni za sebou sa rano vycikat do nocnika...tak aspon malicky uspech mame 🙂

tinika
5. okt 2010

@mum_to_be tak potom neviem čo to ma byt :(

@ingulik super gratulujeme, ja som ho nejaky čas nedavala sa mi nechcelo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre