Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
25. aug 2011

mum jaaaj, dedkovci maju domcek, som zabudla 🙂 to je super... Ked sme u svokrovcov na vychode, tiez sme vacsinou von, pobehuje, nahana psov (uz sa jej vsetky v dedine boja 😀 ) proste klasika vidiek... Teraz sme boli dost casto na kupku, miluje vodu, takze sa celkom da.... Ale nejak nemam napady, co s nou 🙂 sem tam ku kamoske na zahradu, sem tam ideme ocina skontrolovat na dom, ako pokrocili (dnes sme tiez boli), ale inak nic moc - na odrazadle jej to este moc nejde, ani pieskovisko ju moc nebere - najlepsie je schodisko a smykalka 😀

zuzub
25. aug 2011

@mum_to_be no tie prstové farby to znie zaujmavo 🙂 a nemuseli ste doma potom malovať :D

mum_to_be
25. aug 2011

u nas verca melie od rana do vecera... fakt sme radi, ked stichne. 🙂 zacala skoro a odvtedy neprestala. 🙂)) takto na konci minuleho leta, cize to mala 1 rok 8 mesiacov uz hovorila prve suvetia.
no a co sa tych "preco" tyka, to mi hovorte... a najlepsie je, ze aj ked vysvetlite, o minutu sa pyta to iste... dnes sa ma tusim 20 krat pytala, preco terezka zostala stat na ceste. 🙂))

vavenka
autor
25. aug 2011

Zuzi ver ze budes, ak to bude baba 🙂 neda ti to, nenakupoit dievcensku vybavu 😉 Ja sa tiez nechystam kupovat - spolieham sa na kamosky 😉 - aj ked, jasne ze uz som neodolala a par kuskov je uz doma, ale zas taketo nakupy penazenku az tak nebolia - postupne, v malom, vo vypredajoch....

zuzub
25. aug 2011

@vavenka mne už tiež pri Mikšovi niekedy dochádza fantázia, teraz už má aj také slabé chvíľky, že sa sám zahrá ale to je veľmi málo, a ihriská čo máme sú skôr pre väčšie detičky.tak asi najviac chodíme von na trojkolke to ho baví takú s tou tyčou na tlačenie máme

zuzub
25. aug 2011

@vavenka ak to bude baba, tak to neviem ako ustojím asi nebudem mocť vobec chodiť po obchodoch:D
teraz čo brigádujem v Lindexe tak sa tam furt rozplývam nad dievčenskými vecami, náááááádhera.
a musím sa priznať, že by som veľmi chcela dievčatko 😵 ale aj chlapca sa budem tešiť 😉

mum_to_be
25. aug 2011

vavenka, veronika bola takto v 15 mesiacoch nadsena zo ZOO. skus ju zobrat, ak sa da. 🙂 aj veronika sa velmi rada smykala, to si pamatam. a ma to rada doteraz. a pozerala prve razy v telke VECERNICEK (nahrali sme jej to na video) a pustali. je to aj na nete. 🙂 zacinala na autickovom odrazadle, ale my sme ho nikdy nebravali von, len tuna doma. trosku sa zahrala s DUPLOM, mala vlacik, kam sa daval dazdnik, to ju celkom bavilo.
ale vzdy sme boli najviac vonku...

vavenka
autor
25. aug 2011

Mum, vanda teraz asi tyzden regulerne a ucelovo hovori auto 🙂 v podstate jej prve slovko, ak neratam nahodne skomolene slabiky a mama - ale to si niesom celkom ista, ci aj vie, co hovori 🙂 takze to auto beriem a zapisujem ako jej prve regulerne funkcne slovo, ktore pouzije, ked uvidi a ukaze na auto 😉 takze urcite v 18tich mesiacoch este nebude spajat suvetia.. Ale ako som pisala - vooobec si z toho nerobim hlavu, je sikulka a rozpravat urcite zacne, len teraz este mozno nieje o com 😀

vavenka
autor
25. aug 2011

mum hej, chcem ist do zoo, len tatko nas teraz fakt nestiha, finisujeme s domom a taketo veci by som rada absolvovala v trojke 😉 ona ma ale zoo na vidieku - svokrovci maju kravky, prasce, susedka ma kozy, dalsia ma kurence, kacky, morky, psy, macky, ponize sused ma kone, takze ona ma podivanu, kedy chce.. A miluje zvierata! Verim, ze v zoo by sa jej pacilo, urcite pojdeme v najblizsej dobe, ked sa trocha ochladi.....

zuzub
25. aug 2011

@vavenka do ZOO sa aj my chystáme 🙂 ked sme boli u svokrovcov na východe tak Miško by le od rána do večera sedel pri sliepkach a malých kuriatkach a krmil ich 😀

vavenka
autor
25. aug 2011

Zuzi no som zvedava, ci aj ty budes mat parik 🙂

zuzub
25. aug 2011

@vavenka hehe aj ja, teda dúfam, že áno 😀

zuzub
25. aug 2011

@vavenka a picháš si teraz niečo? ja som volala na hemato tak si mám zatiaľ dávať 1x denne anopyrin a uvidí sa podľa výsledkov.ale dúfam, že bude všetko ok a snáď sme si už to zlé, odsrali 🤐

vavenka
autor
25. aug 2011

zuzi a nakedy ti vychadza termin? ako sa citis? sranda, nie? ako rychlo sme otehotneli a pritom prve babatka sme vyrabali roky 😀

vavenka
autor
25. aug 2011

zuzi picham, hej.. do 20tt som davala obden clexane 0,2ku a teraz uz mam denne.... Krv som mala ale lepsiu, ako pri vande... teraz uz sa to zhorsuje, ale to je normalne...

zuzub
25. aug 2011

koncom apríla som vyrátala tak uvidíme, inak aj ja osm na to myslela, že na Miška sme čakali tri roky a teraz hned na prvý šup a je to 😀

zuzub
25. aug 2011

inak celkom ok len som viac unavena a dens mi bolo asi prvý krát doobeda zle 😝 dúfam, že to nebude ako pri Miškovi lebo to mi bolo dosť bleeee

zuzub
25. aug 2011

a som hrozne zvedavá ako zareaguje mm a moja mamina, to bude sranda 😀

vavenka
autor
25. aug 2011

zuzi to hej, ta unava bola hrozna, hlavne ked som si nemohla pri malej zdriemnut, som bola jak mechom ovalena a clovek musi fungovat... Chvalabohu to ale po tom prvom trimestri preslo 😅

vavenka
autor
25. aug 2011

manzel este nevie???? 😀

zuzub
25. aug 2011

nie vavenka ešte nevie 😀 ani neviem kedy mu to poviem asi až ked doki mi to potvrdí ak to vydržím:D

zuzub
25. aug 2011

no jj tam unava to je uplne brutal, uvidme ako budem zvládať do oktobra bude mm určite behať na služobky do BA na celý týžden tak to bude veselo....

zuzub
25. aug 2011

ozaj vavenka už umyvate zubky? kolko má Vanduša? Miško zatiaľ 7 a jednu stoličku

vavenka
autor
25. aug 2011

Zuzi tak to mas moj obdiv, ze vydrzis nepovedat 🙂 neboj, zvladnete to....
Vanda ma 12 zubov + dalsie 4 uz jej vidno cez dasienka, uz len sa prerezat... Takze je hodne nervna... A umyvame tak, ze dostane svoju pastu na kefku a samozrejme oastu zje a potom kuse do kefky 🙂 ja jej este neumyvam.....

zuzub
25. aug 2011

@vavenka že 12 zubov!!!!!!! Miško má tiež kefku ale ju len tak obžúva
no som sama zvedava dokedy vydržím mlčať,ale asi je to tým, že sama tomu ešte neverím 😀

mum_to_be
25. aug 2011

my sme tiez tak umyvali zubky, ze sama sama. zjedla kilo pasty, dokusala kefku. a potom som ja nejako docistila. dakedy som bola rada, ze mi nechala kefku ustach 10 sekund, teraz v pohode docistujem. asi preto, ze vie, ze nasleduje rozpravka. a umyvame dvakrat denne, vzdy pred spanim. 🙂 romankovi zatial cistim len vecer, aj to kazdy druhykrat tusim zabudnem. nejako nestiham byt taka zorganizovana, co uz...

mum_to_be
25. aug 2011

veronika mala komplet zubky tusim v 2 rokoch. romanko ma 11 mesiacov a cakame piateho fesaka... stale kaka, zurivo vsetko zuje a zubok zatial nikde...

mum_to_be
25. aug 2011

vavenka, to s nestihajucim ocinkom pozname... este ze tu mame babky a dedkov... 🙂
tento tyzden sa citim jak slobodna mamicka, co je manzel stale v praci. asi ze ideme na dovolenku, tak nadbieha alebo co...

tinika
25. aug 2011

fu ste sa rozpisali idem prečitat

tinika
25. aug 2011

@zuzub ja uz mam 🙂) surodenecky 🙂) moj zase do nočnika este nekakal len cural, kakal do zachoda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre