Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
3. feb 2009

Tini to mas super 🙂 ja dnes vynimocne som bola doma, ale inak setrim dovolenku, kedze mam narok na 20 dni, to je otrasne malo 😠

tinika
3. feb 2009

no vaven, to je jedna vyhoda ktoru mam ze som na zivnost, hoci sef by chcel aby som tam sedela 8 hodin a viac ako zamestnanec. Tak na to nech zabudne. S jeho prístupom to možem kašlat

zuzub
3. feb 2009

ja mýám tento rok 33 dni dovolenky lebo som preenášala z min.roka a ak zas nepojdeme nikde na dofcu tak budem mat buduci rok asi 43 dni😀

tinika
3. feb 2009

NO ja som od 1.7. tak mde robim a to som bola 8 prac. dni na dovci, potom cele vianoce a este par dni, a chodim domov občas o 12, občas o 14 a najneskor o 15,30 🙂

vavenka
autor
3. feb 2009

Zuzub ja som tiez nejakych 7 usetrila z minuleho, dnes som zobrala jeden den takze dokopy mam 26, ale aj to je malinko, a budem ju potrebovat kolo stavby 😒

vavenka
autor
3. feb 2009

Inak si mozes preniest tolko dni? Nam dovolia tusim max. 15 zo stareho roka, zvysok musis cerpat,ale mne sa to nemoze stat lebo neusetrim tolko 😖

zuzub
3. feb 2009

ved to vacsinou si berieme dovolenku ked nieco potrebujeme vybavit a nie aby bola dovolenka dovolenou teda oddychom-aspon u mna to tak funguje.a kedy zacinate vavenka stavať?

shaarka
3. feb 2009

hu! som vas prepadla!
kym ma stary nevyhodi od kompu 😀

zuzub
3. feb 2009

my mame normalne 26dní lebo robíme aj víkendy,ale neviem kolko si mozeme prenasat 😒

tinika
3. feb 2009

zuzub to je myslim na dohode so zamestnavatelom, neboj nemoze ti prepadnut, bud ti ju preplati alebo ti prejde do noveho roka

tinika
3. feb 2009

vaven ty si nebola v lete v grecku autom???? Ked si mala len 1 den dovolenky

shaarka
3. feb 2009

neviem co mam pisat, tak uz nepisem nic
caute zajtra 😀

vavenka
autor
3. feb 2009

Shaari jak ze nevies? 🙂
Tini minuly rok som cerpala asi 14 dni...Skade si nabrala ten jeden den ? 🙂

tinika
3. feb 2009

vaven som rýchlo čitala a ten dnesny den som priradila minulemu roku 😀 😀 😀

čaf shaarka

tinika
3. feb 2009

vaven hod graf, nech vidim ako ma kopirujes 🙂

zuzub
3. feb 2009

ste tu ešte niekto?

tinika
3. feb 2009

zuzi ja este tak jednym očkom 😉

zuzub
3. feb 2009

ja som bola upratať kuchyňu lebo tam bolo ako po výbuchu bomby 😀

tinika
3. feb 2009

no zuzi mi hovor, moj muz pretal tu ruru od radiatora a vsetko tieklo do kuchyne a hned tam som mala svoj pc a prac. stol tak sme rychlo upratovali a zajtra to bude tiez zaujimave ked to pridu opraviť tak ja idem pod perinu lebo u nas uz klesa teplota pomaly kedze radiatory su out.

tinika
4. feb 2009

Ahoj kati, pekne pekne, len nech to vydrži hore

ja troska klesam
http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

katka444
4. feb 2009

ahoj tini, co radiator?

tinika
4. feb 2009

radiator, no mali sme doma 17 stupnov, bolo to este celkom dobre, teplota 20 sa držala do 11. Voda uz netečie, som zvedava, koľko jej odtieklo po mure k susede. Ona tam nebýva, tak ju musime odchytiť. Dufam ze to oschne do vtedy aby ju šľak netrafil. Dnes by to mali prist opraviť tak už by malo byť teplučko. Jooj take stresy mam 😀 Ked sa dari ta sa dari ne? Len keby sa začalo už dariť v tych spravnych oblastiach 😀 😀 😀

ingulik
4. feb 2009

ahojky...
tini nezavidim...a co sa tyka tej spravnej oblasti, musis chlopa znasilnovat uz teraz pre istotu...
ja kycham ako somarik, vonku je tak hnusne ☹
katka...pekny grafik 🙂 drzim palce aby bol tehulkvsky

shaarka
4. feb 2009

bre ranko.
dnes budem PRACOVAT! 😵

tinika
4. feb 2009

no ingu aj som chcela ale je chory a mimo provoz, to by si musela vidieť tie jeho vyrazky, dačo hrozne a nikto nevie z čoho to ma.
ja sa tiez chystam trocha pracovat

ingulik
4. feb 2009

ja dnes musim ist do ke...do skoly kvoli diplomke a aj na nechty idem...sa mi tak neche do tej pluhy vonku 😒

ingulik
4. feb 2009

a moj ma taku teoriu ze sexik lieci vsetko 😉

majulienka32
4. feb 2009

ahojte..
katka peknucky grafik 😉
tini no nezavavidim ti doma tie starossti..,ale vsak hadam dnes sa to da dokopy.. 🙂
ingulik tak nech mas dneska diplomku ok 🙂 a aj nechty nech sa vydaria
ja idem dnes do nemocky na prietoky ..

ingulik
4. feb 2009

ahoj maju...tak drzim palce... 🙂
ja idem popratat kuchynu a potom sa budem psychicky pripravovat na to, ze musim ist do toho necasu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre