Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

majulienka32
9. mar 2009

ahojte.
no uz ked sa bavite o pocasi, tak to je hruza..neviem sa dostat s kocarikom s malickym von.. ved nepojdem do takeho pocasia 😒

majulienka32
9. mar 2009

evus chcem sa ta spytat, tebe doktorka detska predpisala tiez vigantol kvapky pre deti od narodenia?
kuk album 😉

evus
9. mar 2009

maju...ano a davaj mu ho pravidelne,ja som to dost zanedbavala a pri sono klbikov nemal este maly vyzrete jadierka,take nam zdvojnasobili davku...juuuuj,maly je nadherny,ako sa mate?

zuzub
9. mar 2009

caf majus, malý zlatunký 😵

katka444
9. mar 2009

ahoj maju, idem kuk fotecky 🙂

katka444
9. mar 2009

jeej, je krasnucky. a tie velke okale. nadhera 🙂

janulik.j
9. mar 2009

achojte diefčence 😉
Zuzi este spinka ci co? 😀
Maju Petko je fakt krasnucky cela mamina 😉 Vsetky deti sa tu tusim "pomamili" len to nase je pre mna zahadou. A uz vobec neviem po kom je taky bleducky, ked my mame obaja tmave vlasy 😀 (postar ma tiez cierne🙂 Inak tie kvapky mame aj mi od narodenia a cely min. tyz. som mu ich zabudla davat 😒
Inak co sa tyka chlapov, tak mojho teda do sexu nutit nemusim on by fuuuurt. Minuly tyzden som bola vecer unavena, tak mu hovorim nech mi poskrabka chrbatik a samozrejme mi hladkal vsetko okrem chrbata a potom nebolo mozne sa ho zbavit, tak som sa musela premoct, nemohla som ho nechat trpiet 😀
Tiez samozrejme rad prepina TV, takze vecer mam prehlad vsetkych kanalov-mame ich 56!! a to nehovorim, ze ked pozeram film, tak cez pol obrazovky mi zapne teletext a pozera si vysledky NHL... a este strasne rad hra PC hry a potom v noci vykrikuje, lebo stale bojuje. a je najlepsi otec akeho poznam, a prave preto ho taaak lubim 😵

katka444
9. mar 2009

ahoj janulik. jakubko je tiez nadhernucky. snad sa uz k vam coskoro vsetky pridame 😉

evus
9. mar 2009

janulik 😀 ...ahoj a co drobcek?

majulienka32
9. mar 2009

dakujem vam za chvaly, odkazem Petkovi..musela som odbehnut, lkebo maly sa zobudil, tak som mui davala papkat, a teraz zaspinkal..
evus ok.. uz som si myslela ze sa to nepredpisuje vsetkym detom, lebo kamosky to nemali..
Misko je tiez zlatucky..
Janulik to ma uz Jakubko styry mesiace..jak to leti. je milunky a asi je na postara, ked nieje na vas rodicov 😀
katka ahoj, ako sa mas?
ozaj babulky a kolko minut ste kojili prve mesiace z kazdeho prsnika?

vavenka
autor
9. mar 2009

Maju ahoj, aj castejsie by si sa mohla ukazat 😎 😀

majulienka32
9. mar 2009

ahoj vavenka... veru ja viem, ale ked som vkuse v jednom kolotoci a ked mam chvilu cas tak skoncim na gauci v obyvacke a driemem 😀
a ty sa mas ako? ako to vyzera s tehu?

vavenka
autor
9. mar 2009

Maju no ja sa mam dobre 🙂
Picham injekcie poctivo na riedenie krvi a tehu? No to na mna este stale caka, dnes som 13 DC 😅

tinika
9. mar 2009

hej baby, sme boli kuknut ten byt 😀 😀 asi mi uz načisto šibe

majulienka32
9. mar 2009

vavenka..injekcie na riedenie krvi? to som este nepocula..a to ako preco musis?

katka444
9. mar 2009

tini a ja ze kde si zdrhla. novy byt=novy zaciatok? 😉

tinika
9. mar 2009

hihi no neviem, bo to este vela treba riesit, este neviem ako praca a bez tej to nehrozi, potom ak ano, ako z hypo a tak ale tesim sa aspon z toho, ze v pohode chcel ist kuknut a sa mu aj pačil a ine vidieť nechce, bo ze su drahsie, alebo v horsom stave a tak. ten bol fakt pekny, sice mensie izby ako mame, ale my mame 2 a toto bol 3 prerobeny na 4 a to je dolezite ze aj pracovna by bola aj pripadna detska hihi

vavenka
autor
9. mar 2009

Maju no mam vysoku zrazanlivost - asi preto aj tie potraty, takze si picham injekcie na znizenie tej zrazanlivosti...
Do brucha kazdy druhy den 😖

katka444
9. mar 2009

😲 😲 😲 prave sa ma sefko medzi recou pytal ze kedy chceme uz babo. tak som asi aj hubu takto otvorila 😲 a vyslo zo mna len, no ze uvidime. ja o tom v robote nerozpravam, ze sa snazime a kolko sa snazime. a chvalabohu, ze som o tom nerozpravala, lebo uz by ma teraz kazdy lutoval a to ja neznasam. dokonca ani moja mamina nevie kolko sa snazime. aj ked urcite tusi, ze uz je to dlksiu dobu.

katka444
9. mar 2009

a neviem co im poviem az budem musiet ist na laparku a budem mat marodku od gyndosa 😠 ja nechcem aby o tom vedeli, ze sa nam nedari ☹

tinika
9. mar 2009

kati tak povedz ze ides na nejake vysetrenie a hotovo nemusia vedieť ake ty nie si povynna im to vysvetlovat.

katka444
9. mar 2009

vies tini, my tu v praci mame dobre vztahy. skoro ako jedna velka rodina. a ked im nebudem chcet povedat o co ide, alebo sa budem vykrucat, tak im hned dojde ☹
asi si budem musiet nieco vymysliet alebo obetovat dovolenku.

tinika
9. mar 2009

no kati to uz je na tebe, niekedy taka rodina na zataz hihi

vavenka
autor
9. mar 2009

Kati sak si vezmes dovolenku a hotovo....A vobec, tehotnym sa laparoskopia nerobi 😀 takze neviem kde sa to furt chystas 😵 😵

tinika
9. mar 2009

tak tak kati

snazivazuzi
9. mar 2009

Caute bosorky,

joooooooooooooj uz je pol5? vao.... som sa zobudila, dala do poriadku a isli sme do tesca do kauflandu.... a uz sa mozem tesit na veceru? 😀 xixi Joj ten cas letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😎

katka444
9. mar 2009

no mozno ked budem mysliet na laparku, tak ma osud konecne prekvapi a ostanem tehu 😅

zuzub
9. mar 2009

no kde ste všetky??? 😕

nikka_
9. mar 2009

Ahojte kočky,
ako sa máte?, o čom bola dnes debata, nechce sa mi všetko čítať 🙂

zuzub
9. mar 2009

stále nikde nikoho 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre