Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
10. mar 2009

ahoj kati,kde sa flákaš?

katka444
10. mar 2009

sadili sme s manzelikom egrese a padal nam do toho sneh 😀 no sranda

zuzub
10. mar 2009

😀 😀 😀 😀 Kati to je dobrééééé 😀 a to vám vonku nezamrznú??

katka444
10. mar 2009

dufame ze nie 😀 ved ked ich kupoval tak v zahradkarstve ich mali tiez vonku

zuzub
10. mar 2009

ja by som chcela také malé stromčeky vysadiť na balkón, len sa bojím, že by tam teraz ešete primrzli 😒

katka444
10. mar 2009

no v kvetinaci asi skor primrznu. a este v ziline 😀

nikka_
10. mar 2009

katka bývate v dome??
my chceme tiež, ale asi až ked malý trocha podrstie, budeme riešiť domček

zuzub
10. mar 2009

kati, tak to máš pravdu 😀 ešte asi počkám aspoň do apríla 😉

tinika
10. mar 2009

juuuuj baby, keby sme fakt kupovali ten byt čo sme včera kukali, taky super veľkýýýýý balkon tam bol, botanicku by som tam urobila 😀 😀

katka444
10. mar 2009

tini prajem ti nech vam to vyjde a kupite si ho 🙂

nikka ano v dome 😉

zuzub
10. mar 2009

tini a koľko izbový ste pozerali?

nikka_
10. mar 2009

ja by som tak rada bývala v dome, svokra býva v dome, naši kupilil pred 2rokmi dom, a mne zostal byt, ale bývať v byte je nuda, dom má svoje výhody hlavne pri detoch

tinika
10. mar 2009

trojizbový prerobený na 4

tinika
10. mar 2009

katka dakujem, zajtra sa mam stretnut s chlapikom čo nam riesi hypo, a do konca tyzdna uz snad aj to ako s robotou, lebo bez toho nic neporiesim. uvidime

zuzub
10. mar 2009

tini tak držím palce, nech to všetko vyjde 😉 a koľko u vás stojí taký 3-4 izbový byt? v žiline sú teraz brutál drahé 🙄 my sme nás 4-izbový pred 2 rokmi kúpili za 1.630 000 tak sme to ešte celkom vystihli,chceli by sme tiež domček ale nemáme šancu zphnať pozemok blízko pri žiline a za rozumnú cenu 😒

tinika
10. mar 2009

no ten konkretne niečo okolo 1,8 mil. ale normalne tak 1,9-2,6 mil. Ale vyhovuje nam veľmi tichá lokalita, hned všade trava a inriská, blízko cyklistický chodník, 4 posch. bytovka, takze take trocha rodinne a síce trocha mensie izby, ale mala by som pracovnu a bola by aj detská a tak by nas vysiel cca aj 3 izb. s vačšimi izbami ale bez pracovne. tak asi tak. a tak pred rokom by za taku cenu isiel nas byt dvojizbovy takze aj tak dobra cena si myslim. raz bude opať vyššia kludne 2 mil.

zuzub
10. mar 2009

tak to je tini dobrá cena,u nás sú teraz 4izbáky prerobené okolo 2,4-až cez3 milióny 😒 to sú hrozné penieze a nové to už ani nehovrím

tinika
10. mar 2009

sak hej, no tam este jadro nie je urobene ale to sa da v pohde zvladnut ale komplet euro okna, komplet podlahy, a inter. a ext. krasne nove, aj zarubne pekne drevene no supa proste, akurat mala kupelka a kuchyna bez okna kvoli tomu ze ta dalsia izba je z tej jedalne urobena. ale ja aj tak v kuchyni travim minimu času a ked su otvorene dvere do izby tak je tam celkom svetlo. sak tu v bloku tiez maju prerobene na 3 izb. a na chodbe maju kuchynu s malym okienkom a ziju ta dajaky kompromis musi byt. sak aj tak do času, bo chceme stavat raz.

zuzub
10. mar 2009

idem kuknúť ordináciu, zatiaľ papa

tinika
11. mar 2009

Bre ranko kati, no pekne pekne, neklesas a to je zaklad. ja dnes idem na skolenie tak vas kuknem az dakeedy poobede.papa

vavenka
autor
11. mar 2009

Tini tak nech Ti skolenie rychlo zbehne 😵 😵

katka444
11. mar 2009

ahoj vavenka 😉

adenka
11. mar 2009

ahojte, katka kedy testujes?

katka444
11. mar 2009

ahoj adenka, no rozhodla som sa ze v piatok 13 teho. bude sranda 😀

adenka
11. mar 2009

tak dufam ze to bude tvoj stastny den 😉 🙂

vave a ty ako??

katka444
11. mar 2009

no, uvidime. ale mne sa vzdy v piatok 13teho prihodila nejaka prijemna vec, tak snad ma to nesklame 😅

adenka
11. mar 2009

no budem drzat palce... 🙂
a inak co nove?

vavenka
autor
11. mar 2009

Ahoojjj Aden, de sa flakas????
No u mna to vyzera ze je uz po ovulke, takze nasleduje faza neprijemneho cakania 😠 odlozim aspon na tyzden teplomer 😅

adenka
11. mar 2009

ahoj vave...no vela prace 🙂 ...
ale boli sme pozerat predvcerom kociky tak som si vybrala a uz chcem pomaly zacat aspon nieco nakupovat...este je skoro, ale vsak je to jedno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre