Lets Dance 4. Čo vy na to?

lussy23
13. mar 2010

21.marca začína nová séria. Bude tam týchto 11párovhttp://www.markiza.sk/clanok/521866-na-parkete-.... No nič moc, mohli zohnať aj mladších. Podľa diskusí je jasné, kto bude vo finále. Dve najmladšie celebrity. Nelka a Mirko 🙂

silvia123
13. mar 2010

No k Modrovskému dali radšej Nelu, aby sa Adela nebála ohrozenia 😀
Podľa mňa to nie je také jednoznačné, že sa dostane Miro do finále, aj Šimkovičová a Podzámska sú dosť oblúbené a ja osobne by som aj bez tancovania vyhodila Hryca, Skrúcaného a afektovanú Mázikovú. 😀

susanne21
13. mar 2010

ja sa najviac teším na Nelu ako bude tancovať

lucinkarisko
13. mar 2010

ja sa na lets dance tesim, ja si tiez myslim, ze to vobec nie je jasne kto bude vo finale, suhlasim so silviou mazikova, skrucany, hryc nic moc , ti pojdu podla mna medzi prvymi, podzamska, krainova, som na ne zvedava 🙂

maca793
13. mar 2010

teším sa na to ale tie páry to kto vyberal? 😠

maca793
13. mar 2010

no uvidíme ako to dopadne a kto vyhrá

maryah
13. mar 2010

juuuj, mazikovu by som vyhodila ako prvu... nevie sa tvarit prirodzene a je taka pojasena 😠

lussy23
autor
14. mar 2010

Silvia - ja viem, že to nie je jasné. ja som to usúdila len z tých diskusí a v nejakej ankete je na treťom miesto á Podzámska.
A kto je Vašut a Vitteková?

lucinkarisko
14. mar 2010

lussy vasut je cesky herec, na markize chodila relacia s mojsejovou, darou a s nim 🙂 http://www.osobnosti.cz/marek-vasut.php a Vittekova nie je zena toho futbalistu?

monkula
14. mar 2010

ja to pozerávvať nebudem, mňa to nebaví, aj tak prd rozumiem tomu ,či majú dobrý postoj... 😝
Lussy, ako nemôžeš poznať Mareka Vašuta? Jedien že máš mál orokov, inak si to neviem vysvetliť...

lila794
14. mar 2010

A neviete, kto bude moderovat?

lussy23
autor
14. mar 2010

Monkula - ja so msestr aPenny 17rokov.
Lilia - moderovať budú Adela s Pycom, kto iný? 😉 [img]http://emoticons4u.com/fingers/fing10.gif[/img]

majka35
14. mar 2010

tiež mi je divné, že tu niekto nepozná Vašuta 😀 😀 😀 😀

monkula
14. mar 2010

Lussy, aha, tak t ohej..
No Majka, súhlas, ale vidíš, asi sme už staré, no.... 😀 😀

jankaat.
14. mar 2010

ja sa najviac "tesim" na mazikovu... ta zena je hotove tornado.. podla mna moze prekvapit 😅

lussy23
autor
20. mar 2010

Dajú sa niekde pozrieť tie uputávky, čo chodili na markíze? Lebo ja chcem vidieť ešte Pomajba.

maca793
21. mar 2010

zatiaľ je to v pohode nie? mne sa to páči a vám? 😉

zelmirka1
21. mar 2010

ahojte
mne tam strasne vadi ten cesky porotca, par krat som ho videla v ceskej star dance a bol nemozny, divne hodnotenia a dost neprijemny chlap, skoda ze tam nie je Durovcik ako predtym. Inak tanec je fajn, pekne sa na to pozera, krasne saty .....trosku dost rozpravania a dokrutok je v tejto serii ale je jasne ze to chcu dost natiahnut ako program.

lucaska
21. mar 2010

ahojte, aj mne tam vadi ten cesky porotca....durovcik je durovcik............. 😝
ale tanec v pohodicke celkom.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maca793
21. mar 2010

taký suchár durovčik bol super škoda že tam nie je

lindda
22. mar 2010

cafte tak ja som bola velmi prekapena mne sa to teda moc nepacilo ,,,, sala krasna,ale Mazikova ma dost prekvapila nic moc teda usta dokoran uplne zle skoda fakt ,,,
a ten cech porodca hnusny chlap mysli si ze je asi na nejakych majstrovstvach moc to preziva 😀
Mozno buduci tyzden to uz bude lepsie 🙂

zuzanakarolinka
22. mar 2010

fakt ten čech porodca, totálny pako

škoda žen ten Jano má niečo v čechách

zelmirka1
22. mar 2010

ten cech porotca bola taky nemozny aj v seskej serii, fakt pako, Durovcik sice bol prisny ale dokazal to inteligentne povedat, aj vtipne ale toto len ked vidim ako vyzera tak mi staci 😝
to ze tancovali tak ako tancovali ma neprekvapilo, chvilu som tiez tancovala a za par tyzdnov sa sice clovek nieco nauci ale je to desne malo, nebojte casom budu kola lepsie a lepsie, som zvedava na Nelu asi bude dobra 😉

lussy23
autor
22. mar 2010

Mne s aten českýý porotca nepáči. najlepší bol Ďurovčík. To ako sa vždy dohadoval s vtipným pánom Bednárikom.
No mne sa to celkom páčilo, ale tá čača bola ťažšia, lebo ju nezvládli. Najlepšia bola Nelka a myslím , že to vyhrá, lebo vžd vyhrá niekto, kto hrá v Ordinácií,

lussy23
autor
22. mar 2010

Inak, nechápala som, prečo pri Mirovi a Katke volali že ,,sestry, sestry"

bmmz
22. mar 2010

no videla som len kratko ale neviem neviem.... najprv som si myslela ze to bude uvazdat tuma.... a neviem nejaka nuda po troch paroch som issla radsej hajat k drobcovi 😖

eva7780
22. mar 2010

bmmz ono sa to musi rozbehnut,ako kazde lets dance 😉
mne tam vadi Mazikova,lebo ju neznasam 😝 este aj pri tanci stale rozprava 🤐

bmmz
23. mar 2010

ja mazikovu neznasam... chyba mi tam niekto taky ako vajda ... mozno mokry... alebo tuma.... hryc asi skoro vypadne a az taky moj oblubenec nie je ... neviem ci pomajbo...no uvidime ale nech ma prenos 4hodky tak neviem kto im to bude pozerat....

depecko
23. mar 2010

máziková to dosť preháňa.Taká je afektovaná,pri tanci vyzerala ako žirafa rozšantená.Neviem si ju predstaviť vo vážnej polohe-nejaké tango alebo tak 😔 možno prekvapí.Najviac sa mi páči Nela s Peťom 🙂

lussy23
autor
23. mar 2010

Baby, vy ste chápali to s tými sestrami, čo volali pri Mirovi a Katke????