Levičanky snažilky 2011. Pridajte sa

mishuu
24. aug 2010

Ahojte baby,

dúfam, že tu nájdem zopár správnych báb, ktoré sa chystajú posnažiť budúci rok o bábo - aby sme to mohli spolu prežívať a
neskôr aj spolu kočíkovať, nie? 😉
My by sme radi vysadili antikoncepciu túto zimu (2010) a na budúcu jar tomu chceme nechať voľný priebeh 😎 😀

tak sa na Vaše príspevky o čomkoľvek teším...

mishuu
autor
29. aug 2010

Ahojte...zatiaľ žiadne baby z LV ? 🙂

mishuu
autor
27. okt 2010

Ahojte,

tak vyzerá to, že sa tu našli konečne aspoň 2 baby,
kt. sa idú "bábätkovať" budúci rok, tak ak je nás tu viac, šup sem kočky 🙂

Teším sa na Vás, všetky Levičanky a baby z okolia ste srdečne vítané v tejto téme...

jetta
28. okt 2010

ahooooj tak aj ja sa pripajam 😀 na snazilkovanie..a kedy presne by ste sa chceli zacat snazit? 😉

mishuu
autor
28. okt 2010

@jetta ahooojky 🙂

ja idem už bud. mesiac vysadiť HAK, ale dúfam, že si to ustrážime až do budúceho leta ( 2011 ) vtedy by sme tomu už chceli nechať voľný priebeh a uvidíme, či sa zadarí. A čo vy?

jetta
28. okt 2010

@mishuu my tiež tak, nevieme presne ktory mesiac, nechame to asi na nahodu, alebo uvidime este podla okolnosti 🙂
ty si priamo z lv?

mishuu
autor
28. okt 2010

@jetta rovnako aj my 🙂
áno, som priamo z LV a ty? Tiež priamo, či z okolia?

jetta
28. okt 2010

@mishuu ja som tiez priamo z lv 🙂
som zvedava ci sa tu najdu aj ine baby z lv alebo z okolia. sranda ze na koniku je tolko prihlasenych a este sa tu nenasli levicanky. pritom tato tema je tu uz dva mesiace

mishuu
autor
28. okt 2010

@jetta no ja by som tiež bola veľmi rada, keby sa nás tu časom nazbieralo viac. Aj preto, že žiadne moje kamarátky alebo sestra sa ešte nechystajú mať bábätko, ja som prvá 😎 a bola by som rada, keby bolo s kým o týchto veciach pokecať a potom sa aj stretnúť, spoznať a neskôr kočíkať 😉

jetta
28. okt 2010

@mishuu u mna je to tak isto, tiez nemam kamaratku ktora sa chysta mat dietatko. bolo by fajn keby nam to vyslo a mohli by sme spolu potom kocikat 🙂
to sa nezda ale tak rychlo to ubehne, o chvilu vianoce, potom novy rok, a ani sa nenazdame a ideme na to 🙂
mne aj tento rok strasne rychlo uletel.
tiez by som si chcela kupit knizky o tehotenstve ale hlavne o starost o dietatko ked sa narodi. 🙂

mishuu
autor
3. nov 2010

@jetta som rada, že nás bude viac, časom iste pribudnú nejaké Levičanky 🙂
ja už pár knižiek mám hlavne o tehotenstve, ale už jednu aj o starostlivosti...

niekedy sa snažím predstaviť si, že budeme rodičia, ale to si asi človek uvedomí, až keď to bábo donesie domov...

Sem tam ma prepadne aj strach ako to zvládneme a môj drahý ten je taký zodpovedný, tiež o tom premýšľa, bojí sa, ale zhodli sme sa, že tá radosť a túžba prevažuje tie obavy. 😅

jetta
3. nov 2010

@mishuu mozno pribudnu az neskor 🙂 a podla mna niektore ani nevedia ze takato tema tu je 🙂

aky si mala vikend? 🙂 ja som si ani poriadne neoddychla. skoda ze nie je viac dni volna 😒

ja sa tesim ako sa budem starat o babatko, moj muz tiez a myslim si ze on bude skvely otec, ale aj prisny..dufam ze aj ja budem vediet byt prisna 😝

mishuu
autor
3. nov 2010

@jetta my sme v piatok boli u kamarátov na návšteve, majú 9 mesačnú dcérku, tak sme sa trošku pokochali 😉
v sobotu na chate a v nedeľu sme doma oddychovali, mali sme filmový deň...celý deň v pyžame pred telkou 😀 😝
no a v pondelok sme boli zapáliť sviečky...
a predĺžený víkend utiekol ako nič.

jetta
3. nov 2010

@mishuu nam vikend tiez rychlo ubehol ale sme boli aj dost rozlietani... aj po navstevach sme behali, a v pondelok tiez na hroby.
ale ja mam celkom rada atmosferu dusickovu, cintorin je tak pekne vecer vysvieteny.
ale ked si to tak vezmem o dva dni tu mame vikend zas 🙂
ja uz premyslam nad darcekmi pod stromcek, nerada si to nechavam na poslednu chvilu lebo november vzdy rychlo ubehne.. akurat neviem co kupim mojmu muzovy 😒

mishuu
autor
4. nov 2010

@jetta mám novinku...
opäť je otvorené Materské Centrum Medulienka v LV
aha - kuk : http://mcmedulienka.sk/index.php?option=com_k2&...

bude tam program aj pre budúce mamičky, pripravujú cvičenia pre tehuľky, takže keď sa nás to bude týkať, máme kam ísť, ja sa celkom teším... 🙂

mishuu
autor
4. nov 2010

@jetta inak k tým darčekom na Vianoce...uff ja tiež vždy riešim čo drahému kúpiť...tento rok mám zatiaľ pre neho schované tričko Kabát, keďže je ich veľký fanúšik a chcela som k tomu 2 vstupenky na ich koncert, ale na Slovensku veľmi málo koncertujú, takže budem musieť vymyslieť niečo iné... ale čoooo 😖

jetta
8. nov 2010

@mishuu ved to ze ja tiez nic nemam.. ale chcela by som nieco co ho fakt potesi, len unho je to tazke..
materske centrum medulienka ani nepoznam, a z toho linku som velmi nepochopila kde to je 😖
ale je super ze nieco taketo v lv je na to sa ozaj tesim 🙂 🙂

mishuu
autor
8. nov 2010

toto bude ťažké, ja tiež netuším čo tomu môjmu... 😒

to MC je na ul. Hollého 9, ak si dobre pamätám...keď ideš do uličky pri Drinku a ideš tou uličkou, prídeš na križovatku, na pravo máš parčík a na ľavo kedysi bola škôlka, teraz je tam toto... oproti MC je veľký krásny domisko, taký luxusný, nejaký právnik tam tuším je...vieš? 🙂

jetta
8. nov 2010

@mishuu jaaaj ano viem presne kde to je 🙂 🙂 ozaj a ako si na tom uz si dobrala tabletky? nabehol ti cyklus? 🙂 🙂

skizuzu
8. nov 2010

ahojte, prave sme sa vratili z MC. Zajtra ideme zas na fitlopty. Pripajam sa k tejto teme, buduci rok chceme tiez otehotniet, ale az tak v lete alebo po lete. Dcerka ma alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka, preto musim kojit co najdlhsie a cakat s dalsim tehotenstvom.

mishuu
autor
8. nov 2010

@jetta ešte mám 3 ks ... takže tie spapám, potom príde MS ešte normálne taká lieková a potom vlastne budúci týždeň vo štvrtok by som si mala dať zase prvú tabletku nového balenia, ale žiadne nové balenie už nekúpim 🙂
Som veľmi zvedavá, ako mi bude, či príde všetko tak ako má.

Bavili sme sa s drahým cez víkend o tehotenstve, bábätkách, o tom akí budeme asi rodičia 🙂 lebo len tak z ničoho nič povedal "tak mi budeme mať bábo?" teší sa 🙂 ja len stále verím a dúfam, že môj cyklus bude po toľkých rokoch OK...
Zhodli sme sa, že najskôr by sa nám mohlo zadariť, resp. šuchnúť 😉 niekedy v júny, ale skôr by nemuselo.
Ja som drahému povedala, že toto nechám na neho, lebo sa ešte chceme chrániť aspoň ten pol rok a keď už on bude cítiť, že už chce, tak proste prestaneme používať ochranu a bude 😅

mishuu
autor
8. nov 2010

@skizuzu jeej ahoj a vitaj 🙂

som rada, že je nás tu opäť o jednu viac.
Takže chodíš do Medulienky, to je super. Akú veľkú máš dcérku?

skizuzu
8. nov 2010

mala ma rok a pol. Radsej davajte pozor po vysadeni antikon., ja som tak otehotnela hned prvy mesiac po vysadeni. Doki sa smial, ze bezne ked zena dlho nemoze otehotniet, tak jej da na tri mesiace tabletky, potom je hodne vacsia sanca.

sny
8. nov 2010

Ajojte baby,môžem sa pridať?Ja nie som z LV,ale zo Šiah,doky mám v LV,aj som tam rodila.Tak mi sme už HAK vysadili 26.10.,mrcha už bola a teraz sa už snažíme,lebo ako píše skizuzu,tak aj mne doky vravela,že mám najväčšiu šancu hneď po vysadení,tak to bolo aj počas prvého tehu,tak sa moc teším a teraz sa snažíme jedna radosť
😀

jetta
8. nov 2010

@mishuu tak ti drzim palce aby ti nabehla ako ma, mne nastastie chodi aj bez tabletiek tak ako ma 🙂
ja by som ti radila pockat ten pol rok nech sa telo precisti 😉
my by sme tiez tak chceli niekedy v lete, pred letom, po lete...to je jedno 🙂

inak vidim ze nas je tu konecne viac comu sa tesiiim 🙂 rozrasta sa nasa tema

mirip
8. nov 2010

Ahojte pred dvomi rokmi by som možno prišla do tejto témy ako snažilka ale teraz z okresu Lv sú tri témy, táto, potom okres levice a ešte jedna zamknutá súkromná téma, sme tam všetky už maminy aspon jedného dieťaťa a všetky sa poznáme niektoré aj osobne ked spoznáme aj vás tak prídete k nám

jetta
9. nov 2010

@mirip no ale v okrese lv su mamicky ktore deti uz maju a my by sme sa tu chceli stretnut take co sa zacneme zhruba naraz snazit aby sme mohli potom spolu kocikat 😉

polar
9. nov 2010

ahojte kočky, tak sa k vám rada pridám aj ja 😉 ...som priamo z LV a akurát som mesiac po vysadení tabletiek...som sa rozhodla, že si nechám organizmus nabehnúť na svoj vlastný systém (bez vyvolávačiek a pod.)...aby sme si s manželíkom mohli v kľude prestať dávať pozor niekedy okolo budúceho leta...slovu "snažilka" sa zámerne vyhýbam, nakoľko som z tých, ktorý si všetko vychutnávajú naplno 🙂 ...a mám za to, že čo má prísť to príde v ten správny čas...preto si užívajme každučkú chviľu svojho života 🙂...a teším sa, že vznikla takáto témička pre babule z Lv, ktoré ešte len plánujú byť mamičkami...

mirip
9. nov 2010

@jetta ved ja viem len že sme dostali odkaz že je tu táto téma, takže vy ste akoby "naša druhá generácia" lebo tie čo sa poznáme z okresu Levice 1 sme tu už strááááááááááááášne dávno 😀

skizuzu
10. nov 2010

ahoj mirip, ale ste sa rozbehli s tymi detmi 😀 😀 😀 posielam ti IP

jetta
10. nov 2010

@mirip druha generacia? 🙄 neuraz sa ale znie to dost divne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre