Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ležím u Kocha, čakám na pôrod a nudím sa

evitka83
11. jún 2014

Ahojte, je tu este niekto? Cakam ci budem rodit, alebo nie. Je tu este niekto? Akurat si hovorin, ze som strasne rada, ze nie som v statnej nemocnici, mam pocit, ze som v hotely 🙂

fuska
11. jún 2014

Ja teda neviem, ci sa chvalis alebo stazujes. 😀

caculiq
11. jún 2014

Este 2-3 tyzdne a som tam tiez 🙂

janas17
11. jún 2014

Ja som presne takto isto čakala na porod u Kocha pred 6 týždňami necelými 🙂 a hovorila som si presne to iste, ze človeku psychicky velmi pomáha uz len to ze je v slušnom prostredí so slušným prístupom lekárov.. Drž sa, neboj, vsetko zbehne rychlo aj ked teraz len čakáš a čakáš a čas ti plynie pomaly, o par týždňov sa Ti bude zdať ze si rodila minimálne pred rokom, ako sa to teraz zdá mne 🙂

evitka83
autor
11. jún 2014

@fuska ja ani neviem, ci je to staznost 😉 nudim sa, kukam telku predychavam tvrdnutie brucha a pokecala by som si s niekym, muz musel odist. Tak skusam, ci tu nie je niekto na tom podobne 🙂

ematko29
11. jún 2014

@evitka83 😀 si mi pripomenula mna pred 5rokmi,vtedy som volala domov z pôrodnice,že ahoj mami strašne sa nudím 😀 a o hodinu bola malá na svete 🙂

marikago
11. jún 2014

Dost skoro v 38tt ...drzim palce viem co je cakat poslednu dcerku som rodila 2 dni

ajanaka
11. jún 2014

ako rada by som si to uz s tebu vymenila 😀

evitka83
autor
11. jún 2014

@ajanaka ti verim, ja len dufam, ze mala sa uz vypyta von. Tie posledne tyzdne su katastrofa ...

ajanaka
11. jún 2014

@evitka83 ale ved ked je uz clovek v nemocnic tak urcite ta tam asi nenechaju dva tyzdne...a vlasten precosit tam teda?

bimba01
11. jún 2014

Uzivaj a relaxuj hotelove sluzby kocha 🙂

celasapremenim
11. jún 2014

uz asi rodi 🙂 drzim palce, tiez ma caka koch :D

zita19
11. jún 2014

Spytaj sa sestriciek ci im netreba viazat tampony. Tym niekedy zabavali otravnych nudiacich sa pacientov... 😝 A co takto knizka, ihlice, hacik? Ked na teda na fb a MK nema na teba nikto cas (alebo chut?).

belasy_motylik
11. jún 2014

Baby ja som z iného kúta Slovenska 😀 , čo je ten Koch? Nejaká súkromná klinika?

uhnakova
11. jún 2014

@belasy_motylik Koch je sukromna porodnica v Ba, porod stoji 1200 €.

jabadaba
11. jún 2014

@evitka83 uzivaj si, ze uz konecne maju klimatizaciu, ked som tam bola ja 8 rokov dozadu, nudit som sa nestihala pre tropy,ktore panovali tak vonku ako aj tam. Mali sme co robit, aby sme prezili. 😉 Von prejst sa nemozes? Ja som sa bola poprechadzat v ich zahrade.

celasapremenim
11. jún 2014

@zita19 boze zita, no co, ulavilo sa ti? sag nemozes byt taka hnusna....co ti kto urobil
ja budem rada, ked sa stihnem vyzliect, ked pridem rodit :D:D:D:D

jabadaba
11. jún 2014

@zita19 😀

bodka70
11. jún 2014

he he, som si spomenula, ako som pred pôrodom prvej dcérky vyšívala krížikovým stehom také pekné ozdôbky na Vianočný stromček (dcérka sa narodila v decembri). No a to bolo prvý a posledný krát, keď som takéto piplačky robila a vyšívala 😉 😀 😀 😀

25daniela
11. jún 2014

To akoze mame porod v priamom prenose?

25daniela
11. jún 2014

@evitka83 a po kolkych minutach mas kontrakcie?

evitka83
autor
11. jún 2014

@zita19 vidis, spytam sa, mozno potrebuju 😉

zita19
11. jún 2014

@celasapremenim boze! Vsak som jej poradila. Ci som jej mala ist robit kulturny program? 😉 Pre mna je to daleko, ale zas ked ma na Kocha moze si zaplatit aj animatora. Alebo striptera? Mozno by pomahal predychavat kontrakcie 😀

lucul
11. jún 2014

@evitka83 uzivaj aj za mna, ja som si to nestihla na cakacke uzit, len som sa tam prezliekla a isli sme na vec 😀

evitka83
autor
11. jún 2014

@25daniela ako kedy, 10-15 min, nemam pravidelne, ale bolo mi na odpadnutie a zacala som krvacat, tak sleduju, ze co sa bude diat.

evitka83
autor
11. jún 2014

@lucul aj ja chcem 🙂

evitka83
autor
11. jún 2014

@celasapremenim tak to ta caka celkom prijemny zazitok... V ramci moznosti...si myslim...🙂 ja len cakam a cakam 🙂

okbukaj
11. jún 2014

@caculiq taky tak 🙂

bimba01
11. jún 2014

Niekde sa spomenie koch a hned sa vyroja ludia, co hned vytiahnu cenu porodu. Ze ked ma na kocha, nech si zaplati aj animatora a podobne.
Baby co sme tam boli vieme, ze kazdy cent stoji za to.
Drzim palce!!!

titkovamiriam
11. jún 2014

@evitka83 tak oddychuj 🙂 ja som odtial presne pred 8 rokmi išla domov 🙂 a to sa nedalo porovnavat s tou masovkou na Kramaroch , na klimu si nepamatam veru -neviem ale asi este nebolo tak horko 🙂 🙂
@bimba01 no ved asi tak 😀

konecnefree
11. jún 2014

Prajem lahky a co mozno najrychlejsi porod. Ked je tam klima tak je to super. Ja som rodila ked bolo 35 vonku a 40 vnutri. Nastastie aspon na sale bola klima, len to lezanie po spinalke v 40stup horucavach.

zita19 / aspon vie za co plati ten komfort za to stoji a kazda zena by chcela rodit na urovni

Tu začni písať odpoveď...

Odošli