Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
6. dec 2010

@helka101 , ty si vsade, ale uuuplne 😀 😀 😀 😀 .
Jaaaj, tak to by si chlap velmo rychlo rozmyslel, ci aj nabuduce pojde este na polovacku 😝 😢

helka101
6. dec 2010

@gergi7 luci, ja stiham vše 😀 ešte si aj magio pretačať z filmom 😀 😀 😀 😀

Luci, myslim, že by to tak skoro nerozchodil, tak by nikam nešiel 😀 tak skoro 😀 😀 a možno nikdy.. a dame špicaky a to bude paraada 😉

gergi7
6. dec 2010

@helka101 , no badam, ze stihas vsetko 😀 . Mne Kaja spi nejak na H 😝 . pendlujem hore - dole 😀 .
No a co sa telky tyka, tak je pustena 😀 . ale nejak ju nestiham

danabel
7. dec 2010

@gergi7 nie nie som, len drahý. Tak budete mať veselšie v rodine a deťúrence sesterničku. Inak je to super,že máte v rovnakom čase deti. U nás to tak nie je, škoda, všetci sú už veľkí. To robia tie veľké vekové rozdiely. Moja sestra o 7 rokov staršia a drahého o 9. Už aj zabudli, že mali také drobce doma.

gergi7
8. dec 2010

@danabel , ja som tiez rada tomu 😵 . Ja mam aj medzi mojimi krpcami maly rozdiel -20 mesiacov 😅 . a som spokojna 🙂 . Detvaky odrastu spolu a verim, ze budu mat k sebe blizky vztah 😉

sofik
autor
12. dec 2010

Ahojte 🙂

Nám nasnežilo veľa snehu a už máme za sebou prvú tohtoročnú sánkovačku, prišli sme premočené a malá sa len po snehu chcela váľať 😀

danabel
21. dec 2010

Ahojte 🙂
všetkým nám prajem krásne a láskou naplnené Vianoce, užite si pri vianočnom stromčeku rodinnú pohodičku so svojimi bábätkami, veľa zábavy s detičkami, ale aj budúcimi maminkám s guľatými bruškami....

ajkalc
21. dec 2010

@danabel dakujem,aj za celu nasu rodinku.ja Vianoce asi budem travit v nemocnici.uz ma na to Varga pripravil.ak sa vo stvrtok nezlepsi bielkovina v moči,tak stastne a vesele nemocnocne 😢 . ale tvojej rodinke prajem krasne Vianoce.

marcaradko
21. dec 2010

ahojte 😎
....chybaju mi stare časy v tejto teme.....hmmm.....ale hadam raz sa tu opat s vama rozkecaaam.... 😉
.....a v skratke,zajtra ma drobcok pol roka 😵 .....a okrem ineho mame prvy zub,sedime a ...............staaale nespiiiime 😖
tehulky bezproblemove dotehulkovanie a este duplom porod,a maminy vela trpezlvosti a radosti....a ak su aj neake snazilky tak prajem aby tohtorocne pozeranie popolusky bolo plodneee 😉
...a pre istotu prijemne prezitie sviatkof 😉
bru nocku,cmag 🤐

sofik
autor
23. dec 2010

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech ti len radosť prináša, to je mojim prianim.

Šťastné a veselé Vianoce prajem všetkým na koníku🙂)))

lesonok
3. jan 2011

@danabel ďakujem pekne,je úžasná🙂)) uz by sme mali plánovať návštevu dopredu🙂 žeby nám to vyšlo,Majo príde o 2 týždne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danabel
3. jan 2011

@lesonok Aj my ďakujeme za tú vianočnú 🙂 máte peknučké fotočky 🙂 🙂 🙂 aj na FB...
...jasné, naplánujeme...

lesonok
3. jan 2011

@danabel ano to som velmi chcela sa pofotiť ako cela rodinka!! a nasla som super fotografku!!! taka som spokojná 😀 😀 😀 a vy sa už dali fotiť ???

danabel
3. jan 2011

@lesonok zatiaľ nie, ale určite chcem tiež fotky ešte kým je takáto maličká...a vy ste sa kde fotili?

lesonok
4. jan 2011

@danabel v Očovej sme našli šikovne dievča a je aj lacna,ale ved vy fotografku mate 🙂

danabel
5. jan 2011

@lesonok Máme hneď niekoľko, aj svadobnú aj tehotenskú, ale je dosť ďaleko...

lesonok
5. jan 2011

@danabel a inak ako sa mate?

sofik
autor
13. jan 2011

ahojte baby 🙂

nejako to tu uviazlo v konverzácii ☹

marcaradko
26. jan 2011

uuuha a totoka co?de su tie casy ked sme sa tu 😕 aj vsetky vtedajsie zienky stretli naraz a pisali do noci?...hmm

janik26
29. jan 2011

no ako sem nechodím to tu riadne zanedbávate babenky 😀

gergi7
29. jan 2011

@janik26 , no musis to tu roztocit 😀

janik26
30. jan 2011

@gergi7 potom ked budem na materskej 😀

petulka_1
1. feb 2011

Ahojte. Tak som sem na chvilu zaskocila. Ako sa mate a deticky? Nas maly ma uz pol rocika a 2 zubky. 🙂 Tak zas niekedy dobehnem. Drzte sa! 😀

danabel
1. feb 2011

Ahojte, tak konečne sem niekto po Novom roku zaskočil 😀
Naša Lesinka má o chvíľku 5 mesiacov a zatiaľ kojím, ale už papá aj iné, celkom jej chutí ( zjedla by aj za vedro 😀)
Reflux sa ešte stále nejako neumúdril, ale už ju tak nepáli záha. Začína sa pretáčať 🙂 Zuby zatiaľ nikde na obzore 😀
@marcaradko som o tebe dávno nepočula ...ako sa máte s maličkým? Už lepšie spinká? Ešte kojíš?

petulka_1
2. feb 2011

@danabel Ahoj. Aj nas maly je taky, ze by spapal kolko mu dam, velmi sa mu paci papat z lyzicky a este sa kojime, ale uz iba 3x za den. Nastastie sa nam uz aj nocne spanie upravilo, ako sme skratili denny spanok... 🙂, tak sa aj mamina moze trochu vyspat 😀

danabel
2. feb 2011

@petulka_1 No tak t s nočným spánkom je super... my sme nemali až také problémy s budením, skôr so zaspávaním...ale to už bolo dávno 🙂 ....teraz už zaspáva sama v postielke...nejako po Novom roku sme prešli na tento systém...môzem len odporúčať...aspoň stihnem toho večer viacej...aj žehlenie 😉

petulka_1
2. feb 2011

@danabel My zaspavame sami v postielke od malicka aj cez den, len od 4 mesiaca si daako zmenil rezim a v noci sa budil aj 8 krat a niekedy bol aj 1-2 hodiny hore(a to uz dovtedy sa budil len 2x na papanie). Tak teraz ho uz nenecham cez den vela spat, ma presny rezim a uz prespi od 7 do pol 7 s tym ze sa tak 1-2 krat zobudi, ked si nevie najst cumlik. 😉 , ale to je uz nic oproti tomu ako sa budil predtym 🙂 🙂 🙂 zehlenie, alebo postihame vecer popozerat co nove na nete 😉 😉

lucia19
6. feb 2011

Ahojte zienky nema niekto zaujem o kocik predavam lebo ho uz nepotrebujem a je vo vybornom stave 😀

rebeka25
10. feb 2011

Maminky nepredavate niektora hopsadlo, alebo bežku (choditko)?

lucia19
11. feb 2011

@rebeka25 ja mam taketo ak by si mala zaujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre