Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

helka101
4. máj 2009

Marči 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gergi7
4. máj 2009

Dnes som ostala vytocena na 360 stupnov. obyvatelka "NASHO" domu nas zavola na obhliadku. usadila si nas a vyrukovala na nas, ze jej mame vyplatit setko, co poprerabala v domo a ze nam aj blocky da. P... jedna moze byt rada, ze som ju tam nechala do konca mesiaca a nevyprasila ju hned do .... 😠

helka101
4. máj 2009

Luci by som jeh povedala, že nech okamžite opustí VAS dom.. 😒 vy ste to kupovali už stmy čo tam ona vrazila anie že vy jej mate preplacať bločky

henikav1
4. máj 2009

gergy, podnajomnicka?

gergi7
4. máj 2009

presne tak, P.... jedna. to je uz fakt drzost. Som radsej drzala hubu. musim to ist tam este nejak pofotit. v pripade, ak by to vsetko vo vnutri zdevastovala, budem to od nej vymahat sudnou cestou. ja jej dam 😀

gergi7
4. máj 2009

Henika, my sme si ju vydrazili 😀 😀 😀

henikav1
4. máj 2009

no tak to je jasne, ze nema na nic narok
vydrazili ste to v tom stave, ako to je, tak si to siovne pofot
aj ja mam s podnajomnikmi dohodu, ak chcu nieco zmenit, musia poziadat mna a az s povolenim robit a na vlastne trovy s tym, ze to tam zostane, nie ze si vykachlickuj bielu stenu a potom mi to oplieskaju
zachovaj si chladnu hlavu, vobec sa nedaj vytocit

helka101
4. máj 2009

Luci Henka ma pravdu.. nestresuj, pofoť a kus jej to povedz, že ak dačo urobí, tak ju daš na sud, že vam zdevastovala už vaš dom..

ozaj svokra už vie?

gergi7
4. máj 2009

Henika, presne ako si napisala. narok si jedine moze upltanovat v banke a nie u mna 😎
Ona si uver totiz to brala na prerabku. a este chce aj odomna. pojdem za nou, ze si chcem pofotit miestnosti kvoli buducej prerabke.
Uz som si s nou 2x skocila do vlasou a teraz ked to uz mam na papieri, kaslem na nu

dnes bola fasa den 😠 . aj policajti nas stihli zastavit a stalo nas to 30 eur 😠 😠 😠

sofik
autor
4. máj 2009

Ahojte 🙂

sofik
autor
4. máj 2009

gergi tak to by som ju aj s tými bločkami vykopla hned 😠 ona už od vás nemá čo vymáhat, všetko bolo v cene ked sa dom dražil. 😉

henikav1
4. máj 2009

ani mi nehovor o lucenskych policajtoch, ked sme vybavovali svadbu, tak nam dali za dve hodiny, dve pokuty 😀
ozaj a kde je ten domcek?

gergi7
4. máj 2009

Svokra o nicom nevie 😀 😀
Jujjjj, fantasticky pocit to je 😀 😀

Ahoj Sofik 😉

sofik
autor
4. máj 2009

gergi tak svokra bude očami gúlat 😀 😀 😀 ked sa to dozvie a ani nestihne nič povedat od prekvapenia 😀

gergi7
4. máj 2009

Henika, toto boli len takí pochôdzkari z dolnej strehovej. jeden od druheho v aute len odpisovali 😀

helka101
4. máj 2009

Ahoooj Jani 😉

henikav1
4. máj 2009

zial na pokutu to stacilo

sofik
autor
4. máj 2009

heli tebe malý spinká a mojá malá ešte pobehuje, a Minko už poobede nespí? 😕

marcaradko
4. máj 2009

ahojte aj ostatne zienky,ja som tu tak polooblacno bo robim a ako naschval teraz ked ste tu tolke tak mi lidi prichaaadzaju 🙄

sofik
autor
4. máj 2009

heni tak máš oddych teraz a hlavne sa v tých prvých mesiacoch šetri 🙂 😉

helka101
4. máj 2009

Jani no nespí 🙄 zato o 18tej zalomí a mam pokoj do rana 😀 klop klop

marcaradko
4. máj 2009

veru nohy here a slofiika a slofiiika 😉

sofik
autor
4. máj 2009

tak to moja by nevydržala už okolo 13 sa pýta spinkat 🙂 ale ked bude staršia tak to tiež určite bude vynechávat 😒 mne to poobedné spinkanie vyhovuje lebo mám čas na seba 🙂

sofik
autor
4. máj 2009

maruš ja by som si dala malé pivo čierne 😀

henikav1
4. máj 2009

marcaradko, ty nam pises z prace?
sofik, neboj, ja sa uz setrim stale, nielen v prvych mesiacch, ja som si uz svoje odmakala, tak uz len pekne pomalicky, ako na stare kolena 😀 😀 😀

sofik
autor
4. máj 2009

heni ale pekný dátum narodenia bude mat 🙂

henikav1
4. máj 2009

poviem vam dobry vtip, jedna pani mi minuly rok zahlasila, ked som bola s Mikom, vraj mam pekne vnuca 😀 😀 😀

henikav1
4. máj 2009

uz som rozmyslala aj nad tym, ze sa mozno narodi aj na novy rok, ak ho vyplasia ohnostroje 😀 😀 😀

helka101
4. máj 2009

Jani ja tiež potrebujem čas pre seba a vidím že som viacej unavena, že som nonstop sním.. večer ked zaspí, tak dohanam čo neviem pri nom ked je hore, väčšinou riadim, umyjem riad, pozbieram pradlo a tak..

no uvidím ako ho dajú do pucu v tej škôlke 😎

padam kočky, bolia ma kríže a prsia, prvykrat tak riadne odkedy mavam kramy..

Henika ty sa drž a davaj na seba pozor
Luci ty si nacvič pompezny odchod od svokry
Jani na teba sa tešíííme..🙂
Marči ja len kofolu 😀 😀 😀

Páááááááááááá

sofik
autor
4. máj 2009

niektorý ludia vedia povedat 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre