Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
8. jún 2009

a externe? ja som nad tým premýšlala pred rokom ale vzdala som to

helka101
8. jún 2009

no ekonomicke zameranie.. a chcela som ísť rovno aj na mgr.. ale vzdala som to, možno na rok budem nadtym premyšlať.. manžel ma pravdu, asi by som to ani nestíhala aj praca, aj škôlka, aj domacnosť, maly a tak..

čo mate nove?

sofik
autor
8. jún 2009

ved preto som to ja vzdala 😖

nové skoro nič, malá už je zdravá ale mala z tých liekov zápchu tak som jej dnes dala kvapky Hylak a už to z nej šlo a bola plná plienka 😀

A vy?

sofik
autor
8. jún 2009

heli a ty máš akú školu?

helka101
8. jún 2009

SOU stavebne - ekonomicke a administratívne zameranie ..

maly je plany ako čert nespí cez den.. tak večer melem o život čo nevladzem... a ktomu cez den sa prinom neda nič robiť.. v celom byte steny doničil.. no na nervy

kedy prídete do lc?

sofik
autor
8. jún 2009

to deti zvyknú, ja som u nás malovala behom roka 2krát v izbe kde spí mala lebo počmárala steny červenou fixou 😠

vobec netuším kedy dojdeme najbližšie lebo v auguste ideme na chalupu na Liptov na týžden ked drahý dojde 😉

helka101
8. jún 2009

no nam stačí bicykel nato 😠 a na malovenie gel alebo šampon 🙄

a čo planujete dačo kupiť?

sofik
autor
8. jún 2009

planujeme ked dojde kúpit dom v Tomášovciach, len dúfam že ho nik nekúpi a nepredbehne nás 😠

helka101
8. jún 2009

je dakde na nete?

sofik
autor
8. jún 2009

už nie je lebo ho stiahli 😉

čo mužíka máš v nočnej 🙂

sofik
autor
8. jún 2009

no idem ja off lebo som utahaná ako pes, dnes som upretovala u babky a bola som aj okopávat zemiaky s našimi 😉

sofik
autor
8. jún 2009

dobrú noc 😔 😔 😔

helka101
8. jún 2009

fíííha si aktívna 🙂

mužík v nočnej a maly buva.. zajtra idem skúsiť na noc bez pleinky tak som zvedava.. sa mi do tho nejako nechce 😀

paaaa 😵

sofik
autor
9. jún 2009

Dobré ránko 🙂

Dnes máme krásne a slnečno už od rána - konečne neprší 😎

Co plánujete na dnes? Stretko? 😕

sarica
9. jún 2009

Jééééééé,tu to žije 😲 😠 🙄

sarica
10. jún 2009

Vidno,že do LC došlo leto 😀
No aspon vám niečo popišem...
Malá ešte nechodí ale štvornožkuje ako malý ďábel 😉 ...ale strašne,ale naozaj strašne vrieska ked jej chcem umývať vlásky-sa vždy zapotím... 😠 ..neviem prečo...ved každy den sme si ich umyvali bez problemov ateraz toto ☹ ..normalne ju potom neviem ukludnita skoro to isté máme pri prebaľovaní 🤐

ale aspon máme krásne počasie 😎

Laura chodí celý týžden na plavecký,tak sa ukazuje aká je hviezda vo vode 😉 ,tak teraz máme take volnejsie aj poobedia,nemusime sa učit 🙂

Tak to by som využila aj na nejaké stretko,ale to už nechám na vás..

a o chvíľu oslavuje prvý rôčik!!! 😵
No teraz aspon mate čo čítat

😉

sofik
autor
10. jún 2009

Nika tak to asi všetky deti nemajú radi v tom veku umývanie vláskov 😖

no o 3 týždne bude oslava a možno ako darček dostaneš prvý samostatný kročik 🙂

ale všetci sa flákajú alebo niekde slnia na slniečku 😎

prečítala som to rýchlo lebo nie je čo ☹

sarica
10. jún 2009

Dufam,že to obdobie ju rychlo prejde-najlepšie zajtra 😀

helka101
10. jún 2009

No čaute baby.. čo je s vami? 🙄 😠

Elri, Monika, Katka???????????????? 😕 😕 😕 😕

Noo nemame sa čím novym chvaliť.. azda novym učesom 😀 😝 😀
Maly plany ako čert, to teplo ho vyčerpava ale ani za svet spať na obed, tak bojujeme do večera 18tej a potom odpadne a spí do rana... Ja som rada že teplo, už vyberam nejake tie plavky aby sme mohli vyraziť na kupko 😎

No kedy dame stretko? Azda len na budúci tyžden??????? No hodte nejaky termín.. 😎
Paaaa

sarica
11. jún 2009

Krásne dobré ráno 😎

sofik
autor
11. jún 2009

Dobré ránko 🙂

monika0123
11. jún 2009

na buduci tyzden by to nam vyhovovalo.najlepsie niekedy stredom.este kuknem pocasie ze kedy ma prsat 😀 😀 😀 ale asi by sme mali zrusit stretko lebo by sa zislo aj slniecka trochu 😀 😀 😀

gergi7
11. jún 2009

Ahojte kocky 😉

Aj my by sme dosli 😉 . len uvidime, ci nam ocino necha auto 😅 .
Helka, aj Kaja je ako 100 certov 😔

Ani my nic nove 🙂 . teraz sa drbkame so zarubnami a oknami 😅 . Pomaly vypratavame bordel z garaze. KATASTROFA 😔 My tam iste aj partizana najdeme 😀 .
Vcera sme boloi este elektriku prepisat. Samozrejme aj v elektrarni ma stara peknu sekeru 🙄. prepisali nam to bez problemov a prachy budu vymahat od nej.
Vo vodarnach nam to neprepisali. ani to nema vyplatene. je to sice len 14 eur. pri prepise vody musi byt pritomny aj byvaly odberatel. seru sa tam za par eur. 🙄

helka101
11. jún 2009

Gergi vodarne robili problemy aj nam ked sme prepisovali veci 😠

gergi7
11. jún 2009

Helka, boli tam ako vysinute 🙄 . vo dvore mame studnu, ak chcu nech nas odpoja. ten ich privod vody je aj tak ako mocka. v kuse ju treba nechat odpustat 😔

monika0123
11. jún 2009

aj nam robila ceska vo vodarnach problemy.vsade nam to v pohode prepisali aj ked boli dlzoby ale vodu sme museli vyplatit.nastastie len 8 eur.ale aspon to mame v poriadku a nepotrebovali sme tam ani toho paka dotiahnut

helka101
11. jún 2009

no nam monika ani nie ta češka ale taka mlada..ja som už nato nemala potom nervy a tak som posielala muža sameho 😀

monika0123
11. jún 2009

tak ta je este vacsia krasavica.my sme tam boli len raz ale este tam bude musiet ist lebo tu nie je namontovany vodomer voda sa plati pausalne.mesacne zaplatis nejaku sumu a je jedno kolko spotrebujes vzdy je nulove vyuctovanie.nechali by sme to tak ale mesacny poplatok na jednu osobu je velmi vysoky a viac sa nam oplati mat vodomer.oplatilo by sa nam to keby sme tu byvali max 2 oficialne ale ostatny by si sem nemohli dat trvaly pobyt.lentze na vodomer musime pripravit miesto.ach tie urady.ale uz je to prijemnejsie ako ked sme behali ze LV.idem buvat.dobru noc kocky

marcaradko
12. jún 2009

aaahojte dievcence...xi 😎
...mno viete mi mame dneskaj prvyyy volny den... 😵 ....ha...,maaame zamesnanca 😲 😉 ...a tak z tolkej rostopasnosti marienocka dneskaj vstala o pol osmej a nevie co sa taky cas ma robet...tak si tu sedim pri pc 😅
...ale inac mam seckych pokope 😅 😅 😅 😝
prajem vam aspom taky prijemny dnik ako mam ja 😉 😎

helka101
12. jún 2009

Maruš to je super... tak si to len pekne užííívaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre