Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
15. jún 2009

Ahojte 😉

my na stretko nedojdeme. Kaja je mi chora. Od soboty soplila, od vcera vecera kasle 😔 . laringitida ako das 😝 . sme na ATB.

Nika

gergi7
15. jún 2009

😀 😀 😀 Nika, uz ste sa stihlo vozit???

sofik
autor
16. jún 2009

gergi pekná fotka v pase 🙂 Chúdatko Kajka 😒 to je tými zmenami počasia 😠 ale dnes to vyzerá na dobrú horúčavu 😎 včera to bolo tiež hrozné, ja sa už teším na piatok - otvoria nám tu sezonu na kúpalisku 🙂

Roasha malá je ako vždy chorá pred dovčou čo? 😖 Len nech jej to prejde do vtedy 😉

helka101
16. jún 2009

Noo Jani u nas to vypada na nejake zamračene počasie, ale dosť dusne.. tak uvidíme čo z toho bude 🙄 aj ja sa chcem už chodiť kupať...

Gergi, chuda malinka... prvykrat ste takto chore? Sa mi zda , že ATB ste ešte nebrali..
Roashi, to je asi zákon s chvalnosti ked dakto chorie pred dovčou, aj KOrimky stym mali problem 🙄 ☹

My sme včera spadli na dvore ,na kamenoch tak mame krasne kolienka aj ručičky odrvene, si viete predstaviť aky to bol narek, akoby nam nohy odpadli,maznoš jeden... 😀 ale ho aj lutujem, lebo ho to iste bolí. 😢

sofik
autor
16. jún 2009

Heli to aj moja ked spadne tak spustí rev ako keby ju z kože drali 😀 jedináčikovia sú takí 🙂

monika0123
16. jún 2009

ahojte

nicolas spadol pred 4 dnami.kym nevidi osuchane kolena tak mu nic nie je ale ked to zbada tak sa tvari ako totalny invalid 🙄 😀 .vcera som sa rozpravala s chlapcom co nam bude montovat okna tak vravel ze dnes alebo zajtra pridu pomerat rozmery taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tesim ze hoci pomaly ale predsa napredujeme 😵

pascalka
16. jún 2009

No čaute tak aj my vieme niekoho zobrat do haliče ak sa dohodneme či bude stretko 😉
Gergi joooj chuda Karinka prajeme rychle uzdravenie 😔
Monika každy kusok napred v prerabke poteši 😀
aj my mame laket odrveny ☹ ,ale napodiv bez plaču 😅 teraz mame šmykačkove obdobie Katka ma pocit,že to zvlada sama 😠 tak striehnem na nu stale 🙄 a stale soplime,lebo nam rast zubov pokračuje idu nam dolne očne 🙄 ..už nech su všetky vonku..
Roasha to poteši.. ☹ ako ste dopadli dostala AtB?
Nika?
Janka Sofinka je ako aj ostatne deturence 😀

monika0123
16. jún 2009

mne sa nechcelo dat malemu vecer plienku tak som mu pekne vystvetlila ze mu ju nedam tak nech sa nepocika a on sa nepocika 😲 😀 mala som trochu obavi lebo sa v noci ani raz nezobudil a nechcela som ho budit nasilu aby sa siel vycikat.dufam ze aj dalsie n oci budu uspesne lebo mam posledne 4 plienky a nechcem kupovat novy balik ked viem ze by sme ho uz neminuli 😖

roasha
16. jún 2009

mame sumamed od vcera,kasel je uz taky celkom normalny,tak dufam to bude ok. 🤐
hlavne aby cesta prebehla hladko. 😒
tak vam prajem pekne stretko. 🙂

marcaradko
16. jún 2009

ahojte 😎
tak co divcence dobehnete do toho gaacu?...ja zajtra mozem...hmmm??

monika0123
16. jún 2009

nejak nam viazne komunikacia na to stretko.mne maximiliana vravela ze by sla a ja by som ju zobrala.kto by este siel? 😕

mtsl
16. jún 2009

šimík má zas soplík, asi sa ho nikdy nezbavíme.
pokúšam sa malého odstaviť. kojenie v noci bolo pre mňa už veľmi únavné. zatiaľ sa nám to 3 dni darí ale mne je strašne ľúto.

sofik
autor
16. jún 2009

mtsl viem že ti to je lúto ale už je velký a dost si ho kojila, takže si pre neho spravila maximum 😉

roasha a kedy cestujete? 😕 určite jej prospeje morský vzduch a hlavne more 🙂

mtsl
16. jún 2009

sofi dík

sofik
autor
16. jún 2009

ja som kojila malú do 13 mesiacov a nič som si nevyčítala ked som ju odstavila, musíš mysliet aj na seba 😉

tohto roku nikam nejdete k moru? 😕

mtsl
16. jún 2009

je taký zlatučký keď si pýta dudu ale je mi jasné že ju nepotrebuje, iba sa pohrá a je koniec a to sa v noci nedá. čakám či začne spať celú noc.

gergi7
16. jún 2009

ahojte 😉

sofik, dakujem 😉 . konecne mame aj my 😀 😀 😀 😀
Helka, mne mala klop,klop,klop este od narodenia chora nebola. toto je prvykrat a dopadlo to takto 🙄 .
pascalka, dakujeme . v piatok ideme na kontorlu a uvidime.

Kocky, aj ja by som isla s vami na stretko 😔

marcaradko
16. jún 2009

ta cvo ste dohodli...ako vidiin nic...xi 😅 🙄
....mam herpes 😝
....a bola som dnes u licitelky v detve-dubravach 😕
bruu nocku a detickam skore uzdravenie 😵

helka101
17. jún 2009

Ahojte 😉
no dnes to vypada na hezke počasie, tak sa chystam pustiť do mojich okien 🙄 od tej hlupej cesty su otrasne, a môj maly im tiež pomaha, cele su zapackane... tak uvidím aky bude maly a možno umyjem všetky.. 😎

Gergi ako je malej?
Marči mne to dnes velmi nevyhovuje, takže nas neuvidíš ak kočky pôjdu..inokedy 😵 u akej liečitelky si bola?
Monika tak to je uspech, ja sa tiež chystam s tou plienkou dačo robiť, ale nejako sa stale neviem odhodlať... ked mi to opisovala Veronika ako to prebiehalo u nich, nejako sa mi do toho nechce pustiť.. 😔

DAkedy ked bude teplo by sme mohli dohodnúť stretko aj na kupku,čo vy nato? 😕 😀

pekny slnečny den..

sofik
autor
17. jún 2009

Dobré ránko 🙂

heli len si poumývaj okná lebo ktovie kedy bude zas pekne 😎 včera v počasí to na víkend velmi ružovo nevyzerá 😠

heli a vy ste už cez den úplne bez plienky? 😕

Moja sa raz vycikala do nočníka a tým to pre nu skončilo 😒 pýtam sa jej: Takto budeš cikat stále. a ona na to: Ne, stačilo 😠 skoro ma porazilo ako ma odstavila 😀 taká je prešpekulovaná a neviem po kom 😉

helka101
17. jún 2009

No Jani, cely den už..aj na obednajší spanok mi spí bez plienky, zatial bez nehody... ale ak mu nahodou dam plienku tak sa pohodlne do nej vyciká... do mesta zatial chodíme s plienkou, raz sme to skusili a v Priore sa mi pocikal... tak som to vzdala...

Jani musíš skušať viacej, nam trvalo skoro polroka dokym pochopil čo ma robiť... a vlastne to prišlo z jedneho dna na druhy.. neboj ona sa naučí.. 😉

sofik
autor
17. jún 2009

tak do dúfam lebo teraz v lete by som chcela aby sa to odučila, po záhrade a dvore bude behat len tak v gatkách a ked sa pociká možno už pochopí že to tam nemá robit 🙂

a už nesnažilkujete? 😕

helka101
17. jún 2009

noo skus to aj tak.. my sme to teiž tak robili ked sme byvali v dome, že cikal a kukal ako tečie potôčik...
nie Jani už nesnažilkujeme... 🙄 vzdali sme to... premna to už bolo dlho čo sa nedarilo, a každa mrcha bola sklamanie a tak som sa rozhodla že pôjdem do roboty 🙄 😕

sofik
autor
17. jún 2009

ved uvidíte možno to príde a ani to nebudete čakat 😉

a už aj po niečom pozeráš? 😕

dnes som sa dočítala že od januára 2010 majú zvýšit rodičovský príspevok na životné minimum a to je 8900 sk čiže okolo 259 eur. To by sa ani do roboty neoplatilo íst. Ale šance tomu velké nedávam lebo znova by len podporili velký nárast cigánskej populácie 😠

helka101
17. jún 2009

No tak zatial sa len tak obzeram,a rozmyslam ked si poslať žiadosti dakde,lebo maly ide od septembra do škôlky, a ten september som chcela ešte zostať doma, ak by bol nahodou chory.... tak zatial budem kukať noviny a tak, a ked najdem dačo zaujímave tak zareagujem a vidíme...

no stym príspevkom to by bolo fajn.. ale už asi aj stačilo byť 3roky doma... 😀

monika0123
17. jún 2009

tak babenky ja mam v pondelok pohovor do roboty 😵 😵 😵 sestra sla dnes a normalne som bola tri dni deprimovana ze ju hned zavolali a mne sa z nikade neozvali.vcera mi pisali z amslico ze im prisiel mail bez priloh(zivotopis,motivacny list) tak som im to hned poslala a dnes mi volali a v pondelok mam rande.ked mi zenska volala tak bola hotova ze som jazdila na kamione ze vraj som odvazna.mozno sa im prave to pacilo.myslela som si ze ta robota mi nepomoze v hladani si novej 😝 jaaaaaaaaaaaaaaaaj ale som rada 😉

dnes asi stretko nebude 😒 nam pridu merat okna 😠

helka101
17. jún 2009

Monika a čo tam budeš robiť? Mna to tiež čaka.. len nemam ani ponatie, kde mam posielať žiadosti.

sarica
18. jún 2009

Dobré ránko baby 😎
Ako sa máte? 😕
Kedy dáme to stretko? My sa asi dnes chystáme skryť pred slnkom do parku 😉 Kto sa pridá?? 😕

Inak u nás všetko po starom-štvornožkujeme všade 🙄

sofik
autor
18. jún 2009

Dobré ránko 🙂

Nika dnes bude poriadne horúco tak park bude ideálne miesto 😎 Ja sa dnes budem slnit na záhrade 😉

sarica
18. jún 2009

Jaj-ty sa máš kde-záhrada by aj mne bodla.. 😉 ale kedže som vyhádzaná zo slnka,tak sa skryvam,aby to nebolo ešte horšie 😒
čo nove mate? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre