Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sarica
22. júl 2009

Tak na stretku bolo bombovo 😉

teraz sme sa vrátili z kupka,tak sme všetky tri KO 🙂
Lučenčanky ako sa mate?

marcaradko
22. júl 2009

ahojte 🙂
velmej sa tu neukazujem bo mame take vacsie predpripravy na dofcu....zaucanie kamossa do krcmi,povyplacanie sekov a podobnych somariniek,zabezpecit tovar,..... 😝 a tak...
....ak sa cudujete ze som nespmynala dovolenku,tak to len pre to,ze mi to nikdy nemame iste,a vacsinou sa to rozhodne tyzden predtym.ideme na autach do grecka -chalkidiki-sarti...boli sme tam minuly rok a velmej sa nam tam lubilo,tak sa tam idem pokukat po tych nebeskych plazach aj autickom 😅 😵 ...a tak....inac nic novo...

helka101
23. júl 2009

Ahojte 🙂

ako zvladate teplo? Ja sa vnou vyžíívam 😵 dufam , že taketo počasie bude čo najdlhšie, aby som prežila tu dlhuu a strašnúú zimu 😔 nabila sa energiou..

Maleho mam u našich, tak si kus vegetíím, dufam že nebude plakať a hľadať ma, lebo nejaky je teraz umrnčany, a stale ked sa vzdialim kde je moja maminka.. sa mi zda, že v škôlke nam nastanú uplakane dni.. 😅
Zajtra mame u svokrovcov zabííjačku, tak zato je u našich.. ale už mi teraz chýba môj chrustik 😵

Čo mate všetky novéého?
Veronika? 😀 ohurovala si na kupku? 😎 😝
Eli? Dnes som ti videla Gabču nastupovať do autobusu na hlavnej.. ale teba som nikde nezazrela 😕
Katušky?
Jani so Sofkou čím sa pochváálite, idete dakde na dovču?
Lucky? Kde ste? aj jedna aj druha? 😕
Moonika, sa venuje drahemu, romanticke prechadzky v meste funguju, však? 😝
A Maximiliana, ma tiež doma mladehooo.. 😎
Marči ty si tu dovču uži, a nabi sa energiou a snažilkujte už! 😀

Noo tak sa majkajte pekne, prajeme vam príjemne leto a dohodneme nejake stretko, kde sa stretneme už všetky? 😕 😉

monika0123
24. júl 2009

ahojte

ano heli.maly spal taksme sa s drahym venovali sebe.a ty si kam sla taka vyparadena.riadna kocica si bola

sofik
autor
24. júl 2009

Ahojte 🙂

tieto horúčavy sú strašné 😒 my sme boli včera celý den na kúpalisku s malou a bolo fajn, ale doma je pekelné teplo ☹

heli ideme na Liptov tohto roku, k moru nejdeme lebo šporíme peniažky na domček 😉

helka101
24. júl 2009

Monika,že vyparáádená 😀 len sukna a tielko. a kočík pred sebou 😀 😀 😀 😀

Jani aj Liptov je pekna dovolenka 😎

Idem ja do hajan, dneskajšok mi dal maximalne zabrať.. som hore už od 3tej.. 😅 🙄 papaa

marcaradko
26. júl 2009

wawwww ta ja sa tu neukazem takmer tyzden a vy ste nepresli ani jednu stranuuu 😕 😲
...ja som cely vikennd precuvala plus oslavovala,MM mal narodky a dosiel mu uz aj brat z irska,....tak mame domka perno...som ja ale tvedava na tu cestu autom ...do grecka 😝 😖 ....
heli tento mesiac to asi nestihneme... 😀 😀 😀 😝

marcaradko
27. júl 2009

halooo...de steeee 😲 😕

sofik
autor
28. júl 2009

Ahojte 🙂

Idem sa vám pochválit - kúpili sme už domček v Tomášovciach 😉 takže zanedlho budem už aj ja Lučenčanka 😀

Teraz ešte pomaly pošporit peniažky na rekonštrukciu aby sme už na budúci rok mohli bývat 🙂

helka101
28. júl 2009

ahooj 😉 tak to je super, gratulujeeeeme 😉 😵 určite si velmi rada, sa tešíme stebou 😉

pascalka
28. júl 2009

Cauko kočky 😉
Janka gratulujeme super tam Vam bude super ste blizko mesta a predsa na dedine 😵
Ako sa mate všetci?
My nejak rychlo Katka všetko opakuje čo počuje a mame o zabavu postarane mala som prazdninarky a teraz mam ešte druhu prazdninarku a zavarala som a väčšinou sme u svokrovcov,tak sem ani nestihnem napisat len sem tam prečitam 😅
Tak Maruška krasnu dovolenku prajem aj elenke
Monika inak okna krasne na dome
a kedy dame stretko? my sme sa minule stretli akurat 3 😀
Tak všetky pozdravujeme a pekny dnik prajeme 😉

sarica
28. júl 2009

Sofik,to je super!!!!! A kde budete bývať kým si ho porobíte??? 😕
Aj my chceme stretko!!!!!!!!!!Minule sme boli síce len 3,ale mleli sme za vás všetky 😀 Jedna druhú sme k slovu nepustili 😅

sofik
autor
28. júl 2009

Nika zatial u našich lebo drahý je aj tak stále vo Fínsku tak ked sa vráti možno si vezmeme aj podnájom na chvílku.

monika0123
28. júl 2009

katus dakujem

sofi blahozelam 😉

inak vravela som ze uz mam certifikat financnika?nam uz stierkuju izby,teda zatial len oskrabavaju,ale tento tyzden uz asi vymalujem aspon spalnu

mtsl
30. júl 2009

čaute baby,
akurát sme sa vrátili z dovolenky. malý je čiperný ako keby ani necestoval a od 7mej nás týra, zato my sme K.O.

gergi7
31. júl 2009

ahojte 🙂
Vy ste mali stretko? 😕 . dva tyzdne som bola bez netu 😠 .

Sofik, to je super s tym domcekom 😵 🙂 . stara uz vie o nom???

gergi7
31. júl 2009

nika, vcera si mi zo skypu usla 😠

pascalka
31. júl 2009

Gergi keby viem,že nemaš net,tak ti cinknem.. ☹
tak kedy sa uvidime??
Mima ako bolo? a kde ste boli?
Monika pracuješ?
Heli Nika s Vami som 😀
Maruška sa slni pri mori..a čo zvyšok osadenstva?
Heni ešte ste tu?
Sofik ako sa mate?
Lubu????
My pohoda a mame už 17 zubov 😀

sofik
autor
31. júl 2009

Ahojte 🙂

My sa máme fajn, máme návštevu z Nemecka - sestra došla s rodinkou a zajtra ráno vyrážame na Liptov na chalupu na týžden tak sa tešíme 😅

mtsl malý sa vybláznil v mori? a kde ste boli?

Monika gratulujem k certifikátu 😉 aj nás to škrabanie čaká, ako v každom staršom dome 🙂

Katuš tak už ste pekne zubatý 😀

Maruške krásnu dovču v Grécku 🙂

A ostatné? 😕

sarica
31. júl 2009

Gergi,dáké sa tu míňame.. ☹
Už mi tie nočné debaty chybaju 😔

gergi7
31. júl 2009

sarica, zas tam nie si 😠 !!!
za tie 2 tyzdne, ci kolko to bolo, som chodila spavat po 21:30 😀 . ani Tv som nemohla pozerat, od 21.00 totiz chidia polovacky 🙄 .

pascalka, nevadi 😉 . no dovno som Vas uz nevidela 😒

my sa mame s robotou 😀 . teraz zhaname niekoho, kto by nam za rozumnu cenu spravil strechu.
Skridlu nam vylozili fantasticky. je hned za branou. ani bordel nemozme vyvazat von z dvora 🙄 .
Karin ma 9 zubkov a 10 sa nam nejak nevie pretlacit. ma tam velku hrcu.

sarica
1. aug 2009

Gergi,tak my sme vás konečne dobehli so zubami!!!! 😀

mtsl
1. aug 2009

katka, tak to je super, s tými zubami. ja šimonovi neviem zuby porátať, nenechá si pozrieť do úst ale zbežne som ich videla 14.
dovolenka bola super, chorvátsko - Zadar + Plitvické jazerá
sofik, v dobrom závidím domček, keby bola možnosť, hneď by som menila eLBé za niečo bližšie mestu

sofik
autor
2. aug 2009

ahojte 🙂

Mtsl my sme chceli bud priamo lc alebo tak maximálne Tomášovce alevo Vidiná 😉

Gergi keby to bolo ked bude drahý doma tak by ste sa možno na niečom dohodli - robil s partiou strechy v čechách 🙂

My sme už na Liptove a je tu krásne 😎

gergi7
2. aug 2009

Nika, to vazne? 😕 uz bolo aj na case 😀

Inac moje dieta je postrachom vsetkych malych deti 😀 😀 😀 . ziadnemu neda pokoj 😀 😀 😀

Sofik, to je super. pomocnikov mame kopu, no chyba nam ten najhlavnejsi 🙂 .

vcera sme zacali rozoberat palety so skridlami. kamion nam ich zlozil hned za branu. no a my sa s autom nevieme dostat do dvora, aby sme popratali bordel na vlecku.
to je len otrocina. jedna skridla ma cez 4 kg a je ich tam okolo 3000 zakladnych a o druhych ani nevravim 😔

sofik
autor
3. aug 2009

Gergi a akú škridlu dávate? 😕

sarica
3. aug 2009

Haló!Kedy dáme stretko? 😕

sarica
3. aug 2009

Janke vsetko najlepsie narodeninám prajem JA s mojimi babami 😵 😉

maximiliana
3. aug 2009

Aaaahojcek, no dufam, ze az ked budem zdrava xixi... chripka v lete je najvacsia svina

gergi7
3. aug 2009

ahojte

Sofik, zobrali sme Bramac - zoborska skridla. je prirodna.
Aj my sa pripajame ku gratulacii 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre