Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sarica
3. aug 2009

No tak baby hodte nejaky termin na stretko 😉

gergi7
3. aug 2009

Co keby sme zbehli k Prockovi do Halice??? deticky maju kde behat. aspon raz by som to mala blizsie 😀

henikav1
3. aug 2009

ahojte babenky, odkedy sme na dovolenke, sme tak rozlietany, ze nestiham vobec nic a do postele leziem takmer stvornozky 😀 😀 😀
Vcera sme boli v Bojniciach a dnes na Strehovej, vecer sa uz len doplazim do postele, ale maly je este stale vo forme.
Aj ja dufam, ze este bude nejake stretko podla moznosti tento tyzden a nie zajtra, aby som vas este videla.
Monika, minule sme dosli neskoro domov a odvtedy sme sa nezastavili. Aj o tom je dovolenka, uplne sa vycerpat a potom zas zbierat cely rok silu na novu dovolenku v praci 😀 😀 😀 alebo naopak? 😀

sofik
autor
3. aug 2009

Dakujeeeemmmmm.

My sme dnes boli celý den v aquaparku Tatralandia a bolo bombovo 😎 Počasie super a aj atrakcie stáli za to. Obehali sme všetky tobogány a bazény 😉

sarica
3. aug 2009

Tak čo tak v stredu okolo pol stvrtej?Bud priparku,alebo u pročka-mne je jedno
😉

sarica
4. aug 2009

No tak vidím ,že to tu žije 🙄
tak sa vám aspon pochválim-----------chodime---------sláva----------------!!!!! 😉

gergi7
4. aug 2009

naozaj to tu zije 😲 .

mtsl
4. aug 2009

dajte vedieť kde bude stretko, možno sa nám podarí prísť

sarica
5. aug 2009

Tak o pol stvrtej u Pročka 😉

sarica
5. aug 2009

Alebo ak stretko chcete v parku, dajte vediet.Zatial Pročko 😉

henikav1
5. aug 2009

dobre ranko
Kde je Procko?? Ak by sa nam postastilo, tak by sme sa mozno zastavili, len neviem kde to je

sarica
5. aug 2009

No v stredeHaliče je Zbrojnica...pizzeria....super,ak dojdes -konečne sa zoznámime 😉

mtsl
5. aug 2009

fajn, ja beriem halič 🙂

henikav1
5. aug 2009

tak som vas zas zmeskala 😖 kym som dala dokopy moju "dokonalu rodinku" bolo pol siedmej
teraz by uz sli

helka101
6. aug 2009

Ahojte kočky, tak už sme aj my dorazili domou, boli sme na par dni za svokrovcami na Strehovej... a bolo suprovo 😵 slniečko nam síce svietlilo len do utorka, ale dalo sa... V stredu večer sme došli domou, lebo maly začal teplotovať, zase 🙄

Nooo tak dohodnite stretko, ale len na buduci tyžden už, pridame sa aj my určite... 😎 sme vas davno všetky nevideli.. 😅

Pekny den prajeme.. 😵

mtsl
6. aug 2009

henika z toho si nič nerob, môj malinký macík vyspával do 17.00 a o 17,30 som v pizzerke nikoho nevidela ☹

pascalka
6. aug 2009

tak sme sa stretli my dve s Veronikou...hmm sme sa mohli aj pred činžiakom 😕

sarica
7. aug 2009

Dnes som sem prispela,aby sme mali diskusiu aspon na prvej strane 🤐

pascalka
7. aug 2009

tak aj ja nech je ešte na prvej strane 😀

sofik
autor
7. aug 2009

Ahojte 🙂

Tak aj ja prispejem aby sme sa pohli 😉

Dnes sme boli na Chopku a viezli sme sa tam lanovkou 🙂 super to bolo a aj malej sa páčilo. Nízke Tatry sú krásne 😎 Len škoda že dovča nám už zajtra končí ☹ Na Liptove je toho na obzeranie dost 😉

monika0123
7. aug 2009

ahojte,oneskorene sa pripajam k blahozelaniam 😉

monika0123
8. aug 2009

tak sa vam idem pochvalit.uz mam vymalovanu spalnu.strop a tri steny su slabozelene a stvrta kuk http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

v skutocnosti je to krajsie

sarica
8. aug 2009

Monika,dobre to vypada 😉

helka101
8. aug 2009

Moonika len pekne preraabajte, a potom nas čakaj na kolaudáácií 😎

monika0123
8. aug 2009

vdaka kocky.jasne ze bude kolaudacia aj pre maminky z modreho konika len neviem kedy 😖 ale dakedy urcite 😵

sofik
autor
8. aug 2009

Ahojte. Tak my už sme doma z dovolenky - bolo fasa a aj počasie bolo suprové a len 2 dni sme mali daždivé 😉

Dnes ked sme sa vracali tak sme boli kuknút Vysoké Tatry, lanovkou na Skalnaté pleso a ten výhlad bol na nezaplatenie. 🙂

Monika pomaličky sa to mení a spálna bude krásna 😉

mirka099
8. aug 2009

Ahojte, mozem sa k Vam Lucencankam pridat?

helka101
9. aug 2009

Ahoj Mirka 😵 jasne, že môžeš, vitaj 😉
napíš nam dačo o sebe a malom Jakubkovi? Ste z Lc? 😅

mirka099
9. aug 2009

Dakujem Helka
Ano som z Rubaniska 2... co take.. zijeme si tu z muzom, s Jakubkom a este jednym psom.... 🙂
Ty kde v LC byvas? Mozno sme aj susedky...
Ja som na koniku v jednej volnej diskusii a vcera som si dala hladat Lucenec, a nasla som Vas... Sranda, netusila som ze nas je tu tolko...

helka101
9. aug 2009

Nooo my sme tu už dlho.. toto je už tretia tema lučenčaniek, čo sme mali už tolko príspevkov 😀

No my sme byvali jedno obdobie na Rubanisku I, ale v januári sme si kupili bytík na Vajanskeho a od marca byvame už tu 😉

Noo toho muža a synčeka mame podobne, my len psa nemaame 😀 ale to by som si už asi nevedela ani predstaviť, že by teraz prišiel do rodiny ešte aj hafino.. rozmyslali sme malemu nad zajačikom ale nakoniec sme aj tuto alternatívu na teraz zavrhli 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre