Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
18. dec 2009

Marus, teraz som si to vsetko precitala spatne. Pisala som ti, ze su to aj priznaky pri tehu a ty si ma odbila, ze si po mrche 😠

sofik
autor
18. dec 2009

Ahojte 🙂

Maruš a Gergi gratulujem k tehulkovaniuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 velmi sa s vami teším. Máte skoro aj približné termíny 😀 vy ste sa snád dohodli 😉

Nika to máme asi každá vela roboty okolo Vianoc ale už sa tak teším na ne 😉 A hlavne že je sneh a malá sa chce len vonku hrat odkedy je sneh ale sane nám donesie až tatino ked dojde 😉

gergi7
18. dec 2009

Sofik, ja som cakala, pokial sa Marus prizna 😀 😀 😀 😀 😀

Nika, vo stvrtok sme mali aj brzdu so sebou 😝 . Bolo mi sice lepsie, ze isiel s nami, apon som sa nemusela trepat autobusom. V tejto rezervacii ziju uchvatni ludia. Nie raz som si musela sama trepat kocik do autobusu a aj von ho davat. nikto sa neunuval mi pomoct 😠

sofik
autor
18. dec 2009

gergi to si čakala na Marušku 😀 😀 😀

a ako sa cítiš? nevolnosti nemáš? Karinka bude mat bračeka? 😉

s tými ústretovými ludmi máš pravdu, to poznám ked som bola v lc 😠 ale ja som bola drzá a povedala som vždy niekomu na drzovku či mi pomože s kočíkom 😀

Inak na vlaku je to lepšie tam mi pomohol vždy výpravca bez opýtania 🙂

gergi7
18. dec 2009

sofik, presne! Ja som tajne dufala, ze sa este niekto prida!

Nevolnosti nemam vobec a ani pri Kaji som ich nemala. No mavam len zachvaty zravosti 😝 😅

sofik
autor
18. dec 2009

ja sa zatial nepridávam ale už by som aj druhé prijala 🙂 ale najprv vlastné bývanie 😉

sarica
18. dec 2009

Baby, to tu ožíva novými prírastkami 😵 Gratulujeme!!! A držíme palce,aby ste úspešne došli do finále.. 😉 ....k tým neprespatým nociam 😝

marcaradko
18. dec 2009

dakujeme velmej pekne 😵
gergiii... 😲 😲 😲 ...wow...tak mi sme si tu dole u nas kecali...a mysleli si:no,co poviem jej to nepoviem...a ty betarka...si o mesiac popredu...ved si ani nespominala,ze planujete...ci ste tomu nechali volny priebeh?...no som soknutaaa...
super,a mam s kym kecat o tehulkovani...a to dokonca so skuseou 😉
ozaj ty ku komu chodis?a v kolkom ti robili geneticke?bo mne sa zda skoro 14tt+3d 😕 ...,no zas pozde sa mi zda najbyzsia poradna.doteraz som chodila kazde 3 tyzdne a sa mi zda pozde az o 6tyzdnov.vlastne cely 4mesiac nic ☹
ozaj chcete vediet co to bude?...mi sme este nie rozhodnuti 😅
...a ked sme to tu tak rozsoupli s gergi...takze kto bude dalsiii??? 😀 😝 ...sofik,aspom by sa popohnalo vsetko ohladom byvania 😉 😅
sarica,ja som si za posledne 3 mesiace nadspala hadam aj na 3-och potomkov 😀 😖 ...ja doslova pol dna prespiiim...ano samozrejme,keby som bola nutena tak je to inak,mno v krcme ozaj robit nebudem...a ktoze by uz tehulku zamestnal..heh 😅

gergi7
19. dec 2009

Nebud soknuta 😀 .
chodim k tomasovicovi a aj ty chodis tusim do zlatej ulicky.
Ja som bola teraz v poradni po 5 tyzdnoch. Pri malej som chodila po 4 tyzdnoch.
Budu mat dovolenky, tak hadam aj podla toho ti dali takto termin na odber. stale lepsie ako ist v 20tt
No ja chcem vediet co to bude 🙂 .

sofik
autor
19. dec 2009

baby tak len pekne odpočívajte a šetrite sa a hlavne ty Maruš 🙂 Gergi nedovolí Karinka čo? 😉

gergi7
19. dec 2009

sofik, veru nie 😔 .

henikav1
19. dec 2009

marus, gergy, to je ale prekvapko, blahozelam, tak sa tesim 😉

lubu
19. dec 2009

kočandy gratulujeeeem 😵 tfuj tfuj nech dobre všetko dopande 😵 sa tešim strašne s vami 😉

juja
20. dec 2009

Ahojte kočky, ja sem k Vám oficiálne síce nepatrím (aj keď som sa v LC narodila), ale chcem s celého srdiečka zablahoželať tehuľkám a zaželať im krásne a najmä už bezproblémové tehotenstvo a v máji a júni nech sa Vám narodia krásne a zdravunké bábätká 😵 😵 😵 😵
Marika, moooc sa tešíme a veľmi Vám to prajeme posielame aspoň virtuálne veeeeľké objatie a od Romanka božtek 😵 😵

marcaradko
20. dec 2009

jeeej juditka 🙂 ...dakujeme veeelmej pekne...a samozrejme aj ostatnym maminam 😵 😵 😵
gergi ,ale aj tak 6t sa mi zda dost...cely 4 mesiac nic... 😕

gergi7
20. dec 2009

kočky, dakujeme 😵

Marus, ja mam termin presne o mesiac skor ako ty. 19.5 😉

A moja sestra ma na to o 10 dni svadbu. Tazke bude veselo, si to neviem ani predstavit 😅

Marci som ti pisala, ze ja chodim teraz po tych 5 tyzdnoch. Zanedlho budes chodit kazde 3 tyzdne a potom od 35tt budes kazdy tyzden v nemocnici na sone 😉

marcaradko
20. dec 2009

super...teoreticky,ak by som ja o dva tyzdne pozdejsie a ty o dva skor..... 😀 ....radsej nech je vsetko ako ma byt 😝 😅
heh...tak to budete mat naozaj veselo,hlavne ak potiahnes do svadby.... 😀 😅 😖
no to viem ze ku koncu sa chodi kazdy tyzden,ale odkedy zhruba opat kazde 3t?

helka101
22. dec 2009

Ahojte kočky, aj tehulky 😵
Ste sa teda stym tehulkovaním rozbehli.. od teba Marči som to aj očakavala, ale Gergi ma total prekvapila 😎 😉 super, teším sa s vami a držím palce nech všetko dopadne ako maa 😎

Čo mate kto noveeho, nemala som čas vas ani číítať, lebo som bola stale v praci, a dnes konečne som bola po dlhom čase s malym za kus vonku 😎 bolo super, a teraz ideme robiť kolačiky a poupratovať, lebo teraz ked som pracujuca, tak fakt viem čo je to zhon a stres pred Sviatkami, darčeky mam len z časti, tak zajtr amusím posledne dokupiť 😅

Maly je zas chory, nebol v škôlke už zo 3tyždne a dnes bol s ockom u p. dr. a dostal antibiotika.. 🙄 našli mu dva bacily, ktore ho draždia v hrdle a tak na preliečenie, vraj by to malo byť už fajn, tak uvidíme.. či sa nam to zase nevrati ako naposledy 😠

Kočky, tak vam prajeme Šťastné a Vesele Vianoce... (ak by som sem nestihla nakuknúúť..)
Papaaa 😵

sofik
autor
22. dec 2009

ahojte 🙂

Celý den sneží, aspon keby vydržal na celé sviatky sneh a nie ked sa oteplí tak bude len člaapavica ☹

Helka tak momentálne prežívaš stresové obdobie 😒

gergi tak si sestra naplánovala pekne svadbu 🙂

Aj ja prajem spokojné vianočné sviatky plné pohody, štastia a hlavne detom vela darčekov 😉

pa paaa

gergi7
22. dec 2009

helka, to aj ja samu seba 😀

sofik, ani mi nehovor 🙄 . No nemohli dat termin o mesiac pozdejsie.

marcaradko
23. dec 2009

heli,ty len pekne krasne vypni na sviatky,vykasli sa na upratovanie,napec u molnarov,aj tak ta to o nic lacnejsie nevyjde a balkaj si pekne s minkom ku vianocnym rozpravockam 😉
zacina vonku prsat a mrznut 😖 😝
...gergi ja si myslim,ze vy ste to mali dat o mesiac pozdejsie...to by sme viaceri prijali 😀 😀 😀
ja som bola dnes na triple testy,mam si volat o tyzden 😕
dobru nocku a tiez vam pre istou uz teraz prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkom...a detickom,nach si najdu pod vianocnym stromcekom to po com ich ocka najsamviac tuzili 😉 😵 🤐

gergi7
23. dec 2009

marus, nemozes spavat???? 😀
hej a mali by sme aj izbu spolu v nemocnici, ni?? 😀

pascalka
24. dec 2009

Ahojte kočky, tak v prvom rade gratulujem k tehulkovaniu 😵 😵 😵 a tešim sa s Vami 😉
a chceme Vam zaželat krasne vianoce plne lasky a pohody a detičkam štedreho ježiška 😵 😵 posielame cmuk cela rodinka 😉

henikav1
24. dec 2009

babulky, prajem Vam nadherne sviatky, plne lasky a pokoja

helka101
24. dec 2009

Aj my Vám želáme krasne Vianoce.. plno darčekov a vianočnej pohody.. 😵

sofik
autor
25. dec 2009

Pekný sviatočný podvečer 🙂

Ako sa potešili detičky darčekom? Sofia nevedela ktorú hračku skor chytit a hrat sa s nou 😀 V nedelu ideme asi na 4 dni do Lc, projekt je už skoro hotový tak už len povolenie a možeme rekonštruovat. 🙂

gergi7
25. dec 2009

Sofik, aj u nas to bolo podobne. No Karin skor zaujimali teplaky 😀 . Bola hore do polnoci 🙄
A zaver dna bol katastrofalny. Svokra zabuchla malej prsteky do dveri. Na mieste by som ju prerazila 😠

sofik
autor
26. dec 2009

gergi tak to ste mali fakt pekné zakončenie 😠

Karinka je ešte maličká aby ju velmi hračky zaujímali 😀 tepláčky sú asi lepšie 😉

monika0123
26. dec 2009

ahojte babule
blahoželám k tehulkovaniu kočky, veľmi sa s vami teším, maruš, iste sa po 3 kráľoch stavíme 😉

mtsl
26. dec 2009

😀 samé úžasné správy😀
blahoželám Maruška aj gergi a prajem veľa zdravia vám aj detičkám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre