Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

monika0123
9. mar 2010

sofinke všetko najlepšie 😉

marcaradko
9. mar 2010

ahojte dnes idem na to 3D sono o tretej,.... 😵
monika,to ma mrziii...museli ta aj cistit? 😕

sofik
autor
9. mar 2010

Baby velmi pekne dakujeme 🙂

Katka len dúfam že mi ju od septembra vezmú 😉

mtsl Šimonko pojde do školky v Lovinobani?

marcaradko
9. mar 2010

no kocky,kedze tu bola doteraz prevaha dievcatiek,tak je nacase neaky "chlap"!!! 😀 😵 😵 😵

mtsl
9. mar 2010

sofik, to nie. viac mi vyhovuje škôlka vo Vidinej

gergi7
9. mar 2010

marus, takze to bude chlapcek ? 😵 Super!!!!

marcaradko
10. mar 2010

gergi ANO 😉 😵 ...mozno budu kamosi... 😉

sofik
autor
10. mar 2010

maruška tak to je super, budete mat aspon s Gergi spolu o čom debatovat 😉

žeby teraz boli na rade chlapci? 😀

mtsl ty vo Vidinej máš prácu tak určite by to bolo lepšie 😉

helka101
10. mar 2010

Kočky, ale mne doprajte babu.. 😅 ja už jedneho chalana mááám 😀 😀 😀 a dalšieho loptoša ako je MIno neviem ako zvladneme... 😀 😀 😀 😀

Maruš teším sa stebou, takže ake meno bude? Či po tatovi, ako to bolo unas.. 😅 aj ked nie s velkym nadšenííím 😠 😠
Ozaj Luci aj vy už mate meno vybrate??? 😕 sa vam to blíííži...

helka101
10. mar 2010

Ozaj ešte sa vam pochvalime, že už tretiu noc vstavame so suchou plienkou 😎 takže ideme vyskušať na ostro ako nam to vynde.. ale pre istotu davam igelit zo spodu 😀 😀 no horšie bude učiť ho spavať do detskej, kedže už bol naučený, ale ocko nam to kusok pokazil, tak sme zase na začiatku, len stym , že drobec ma viacej rozumu ako to bolo pred polrokom 😖

sofik
autor
10. mar 2010

heli to máme aj my, pár dní je suchá a potom zas plienka plná ako keby vypila flašu vody 😒 ale už tiež ked sa oteplí trocha viac začneme spat bez plienky 🙂

Sofia takisto spí so mnou v izbe na svojej posteli ale Minko je už starší tak možno to pochopí a bude rád vo svojeje izbičke 😉

helka101
10. mar 2010

Sofik on aj bol raad, ved mi tam pekne sam zaspaval a ja som si ho v spanku prenašala do spalne, ale teraz ide o to, že do izby nehcce ani za svet spať, bojí sa vraj su tam duchovia 😠

sofik
autor
10. mar 2010

duchovia? 😕 a to vie odkial?

heli malý ti chodí do školky na celý den? Spia tam deti? Kolko sa platí za školku? 😕

helka101
10. mar 2010

Noo pozerava rozpravky na Minimaxe o indianoch, tak možno stadial, alebo mi ho dakto nimi straší 😠

Noo ano chodí na cely den, už od začiatku, deti tam maju spací režím od pol12 do takej 14tej... ale ktore nechcu spať, tak musia aspon ležať na lehatku, a ak ani to, tak ich asi pustia hrať, aspon tak mi to minule povedala učitelka, že nechcel ani spať, ani ležať, tak ho dala do hracej miestnosti 🙄 ja aj viem kedy mi spí,a kedy nie, lebo ked pridem ponho a je umrčany, a je sním na nevydržanie, tak vtedy viem že bud nespal, alebo nejedol.. stym je tam najväčší problem, zo začiatku im uplne odmietal jesť!! 😢 😢 no oplatíme 10eur školne a strava podla dní ale zhruba do tych 27euro.. 😉

pascalka
10. mar 2010

Maruuuš super a ja som si bola ista,že bude dievka 😀 😝 😅
Tak nechcem sa chvalit ,ale Katka buva sama už skoro 2 mesiace 😉 ,len plienky sa nevieme zbavit 😠
Sofik tak hadam zoberu 🙂

marcaradko
11. mar 2010

sofik,ano chlapci...takze co mate baby mate poslednu moznost na tento rok 😉 ...buduci uz budu len same baby 😀 😝 😀
helka,ja som chcela strasne "radka",no MM nechcel nie koli tomu,ze by sa mu meno nepacilo,to sa mu paci,ale koli poste a tak do buducna,...bo maju napr. v rodine tri generacie frantiskov v jednom dome,no a potom si vyplacaju omylom elektriku,pozeraju ucty,telefony a tak...no a toho sa obaval.takze sme sa nakoniec zhodli,ze ak sa bude dat,tak chceme obaja toho radka,ale aj uradne,bo MM je radoslav a nasla som,no len v jednej knizke,ze "radko" by mal mat meniny v ten isty den ako radoslav.dufam to tak je,bo vraj ak nieje meno v kalendary-ziadnom,tak ti ho nezapisu na matrike 😒
pascalka,a to ti poviem,ze si nebola jedina s tou istotou,co sa dievky tyka.povedala by som ze 99% okolia mi tvrdilo,ze bude dievca,len ja som mala pocit,dokonca este pred tehu 😀 ,ze bude chalan a aj si myslim,ze ja len chalanov budem rodit 😅 ...a sak to je jedno,nach je hlavne zdravo 😉 ...inac vyvraciam vsetky povery,bo brusko mi ide zatial do sirky,zvacsila sa mi chut na sladke,a plet sa mi sice odvyraskovela,no od zaciatku mam okolo celych ust exem....takze to bude "kraaasavec"... 😀 ...ani cinsky mi nevysiel 😝 .jedine co sedi na pohlavie,je to ze ma bolievaju zuby,ale aj to len cca posledne 2-3 tyzdne.mala by som ist k zubarovy,no ale co mu poviem...,viete pan doktor mna raz bolia tieto zuby,potom tieto,inokedy zas vsetky 😀 😝 😖
no a co sa plienky na spanie tyka,...ja by som si to mala aspom do porodu obnovit 😀 od zaciatku tehu som nemala,ani jednu jedinku noc,ze by som si vecer lahla a rano vyspata vstala 😠 minimum je 3x cikat.optimalne je to 5-7x za noc 😝 🙄 ...hej isto vas napadlo,"to aby si si zvykla",... 😠 😝 😅

helka101
11. mar 2010

Marči to ja nespavam poriadne od začiatku tehu už teraz.. 😔 tak čo bude do toho 40tt 🙄 bud sa zobudím na neskutočny smäd, ktory ked uhasím tak o hodinu sa zobudím nato, že sa idem počuuuurať... ale už to pomalinky ustupuje, že dakedy fakt spím celu noc, dakedy sa aj 5x zobudím a prehodím paplon vankuš, drgnem do muža, aby som sama hore nebola, že zase som sa zobudila 😀 a spím dalej..

Zajtra ideme na Sono, tak dufam, že dobre dopadne, tak ako maaa 😵 😵 😵 a chcem sa opytať dr. či je možne aby som citila niečo podobne ako su pohyby, lebo to čo sa deje v mojom bruchu je neskutočne.. 😕 a niesu to čreva.. je to na spodku, lebo som bola upozornena, že som dosť tenučka, takže teoreticky pri druhom babu ta maternica bude už viacej všetko citiť, tak je možne, že to budem aj skorej citiť 😀

gergi7
11. mar 2010

Marci, tak super. Kamosi budu isto a neboj aj skolu im dobru vybavime 😀 .
Helka, tu babu ti doprajemeeeeeee 😉 . nech masj doma 😵 parik .

A co sa tyka spanku, tak o tom skoda reci. Ja som sa nevyspala ani nepamatam ☹ . z jednej strany ma kope jedno dieta a z druhej druhe 😅 . Nasa Karinka totiz odmieta spat v postielke. Nedostanem ju tam ani za svet 😔 Na tu plienku v noci by som pristala aj ja 😀 . Kym sa rozhybem z postele, potom cesta po schodoch a spat. Uffff 🙄

Marci, ja som v tomto tehu tiez biedne so zubami. mne do 20 tt zubar tahal nervy so 4 zubov ☹ . Pri Karinke som nemala ziadnu problem. No a teraz 🙄

Helka, drzim palce, nech sono dopadna na 1 😵

sofik
autor
12. mar 2010

Ahojte 🙂

heli tak ja malú plánujem dat do školky zo začiatku len doobedu a potom uvidím ako si zvykne 😉
a určite ti prajeme dievku ked tak dlho po nej túžiš 🙂
maruš zisti si to na matrike a uvidíš či meno Radek sa dá zapísat 😉
gergi to mi ani nevrav že pri druhom tehu máš také problémy so zubami ☹ ja som takisto pri Sofine nemala žiadny problem 😉
baby nezávidím vám tu nespavost, ja teraz dospávam všetko čo som prvé 3 roky nestihla 😀 okolo 21 už spím, dlhšie ani nevydržím 😀

prajem vám príjemné tehulkovanie 🙂

sofik
autor
12. mar 2010

Katka všetko najlepšieeeeeeee 🙂 🙂 🙂

gergi7
12. mar 2010

Sofik, tak s tymi mojimi zubami je to teraz tak 😔 . Pri Karinke ma nezabolel ani jeden .
A to popritom chodim pravidelne na prehliadky !

sofik
autor
13. mar 2010

gergi a meno už máte vybrané? Kedy sa stahujete? 😕

gergi7
13. mar 2010

Sofik, my sme si meno pre chlapceka vybrali uz ked som bola tehu s Karinkou. A teraz som o inom ani nerozmyslala!! Bude to Adrián 😵
Prerabka sa konecne pohla a som tu strassne rada. vymurovane mame, elektrika je porobena. ostavaju uz len babracky ako kladenie dlazby, obkladaciek a este chceme davat dlazkovicu do obyvacky a do spalne

sofik
autor
13. mar 2010

gergi pekné meno, v poslednej dobe ho ani nepočut 🙂 a to v našom detsve ho mal skoro každý chlapec 😉

To je super že sa prerábka pohla ved už za chvílku rodíš 🙂 stihnete to do porodu? 😕

katyd
14. mar 2010

sofik, ak chceš nechať malú neskôr na celý deň v škôlke, tak nerob to, že najskôr ju dáš na pol dňa...nezvykne si už potom na celý deň, bude to iba horšie, radšej urob tak, že pôjdeš pre ňu už o nejakej druhej, viem o čom hovorím 🙂, môj malý chodí na pol dňa 🙂

gergi7
14. mar 2010

sofik, my to je jednoducho musime stihmut!!! nechcem aby to dopadlo ako pri Karinke. Nechcem zazit opat tie nervyyyyyyyyy, maleho si chcem uzivat v klude !!! pri Karinke som tu moznost nemala, kedze sa mi niekto neustale kafral do zivota!!!! 🙄

sofik
autor
15. mar 2010

dobré ránko 🙂

katyd to bude potom také hrozné odvyknút od polovičného režimu? 😕 no uvidím v septembri 🙂

gergi presne tak, najdoležitejší je klud a pohoda a nie počúvanie svokry a jej večné rušenie súkromia 😉

helka101
15. mar 2010

Gergi, ked su to len male upravy, tak to isto stihnete 😵 a zase myslím, že aj muž ti chce byť už vo svojom a nemať za zadkom svoju mááámičku 😎

Ty kokso, už som 13tt.. takyto čas pred tromi rokmi som oznamovala , že čakame MInuša 😵

sofik
autor
15. mar 2010

heli vidíš ako to letíííííííííííí 🙂

helka101
15. mar 2010

Noo Jani , už by som si želala byť tak nejako ako je Gergi 😀 ale to mam ešte hodny kus cesty pred sebou 😵

Ozaj za tu škôlka, aj ja by som ti radila, radšej dať malu hned na cely den, ako na poldna... ak ti bude chcieť plakavať tak ti bude aj na poldna , tak je to asi jedno 😔 a mne hovorila učitelka, že daktore deti si nato tak zvyknu, že je potom problem, ich tam nechať dlhšie, lebo čakaju kedy pride maminka 😒 a ked ju tam nechaš hned od začiatku, tak sa stym lepšie vyrovna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre