Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
30. apr 2009

aha tak škoda ☹ ale máte domček a to je prednejšie 🙂

helka101
30. apr 2009

Luci aky si chcela? 😕

sofik
autor
30. apr 2009

Heli moja spí aj 3 hodiny poobede ale plienku máme furt, nechce sediet na nočníku 😠

gergi7
30. apr 2009

presne Jani!!! to je podstatnejsie 😉

Helka, ja neviem 😀 😀 😀 😀 ale bol krasny 😵

ukmima
30. apr 2009

..Velmi Vas nepoznam, ale mozno casomm spoznam...

helka101
30. apr 2009

Jani nechaj ju tak, nenuť ju, mne sa maly chytil až na tretí pokus 😉 ona nato dozreje... no my stale kakame do plienky si ju donesie a viem že chce naložiť... a ešte... cikame do velkeho zachoda, do "kačičky" už nechce 🙄 😀

sarica
30. apr 2009

z ktorej časti mesta si? 😕

sofik
autor
30. apr 2009

heli to je moja reč - musí na to príst sama, ked ju dám na nočník tak sedí a šaškuje

helka101
30. apr 2009

Ukmima.. nevieš chodiť nejake foto aby sme vas okukali 😵

ukmima
30. apr 2009

Sarica-ak myslis mna, niesom z mesta, ak ked som tam byvala, teraz byvam v rodicovskom dome v Divine

sofik
autor
30. apr 2009

aj ja som zvedavá odkial si ukmima 🙂

helka101
30. apr 2009

Jani my sme ho mali od Vianoc na hranie a začali sme ho používať od jula.. ako sme sa odsťahovali s toho domu tak sme začali odvykanie..neboj ona do toho dospejee 😵

Mala som spolužiačky z Divína..

sofik
autor
30. apr 2009

ukmima tak to si dost daleko 😉

sofik
autor
30. apr 2009

ale máte tam priehradu Ružinú blízko 🙂

ukmima
30. apr 2009

musim upravit fotky a pridam album, zatial som nestihla, som rada, ze mam par minut vecer na net, rano rychlo pozriem postu, mrknem volnu diskusiu..a tak...ale urcite pridam

helka101
30. apr 2009

Maly ti už chodí do škôlky? či ste doma..?

sofik
autor
30. apr 2009

heli len dúfam že dospeje do leta 😀 lebo mi je až trápne ked počúvam že ročné deti už nemajú cez den plienku a tá moja pohodlná modelka len by sa parádila ale s plienkou na riti 😀

ukmima
30. apr 2009

priehrada blizko...ale mesto je mesto...byvali sme tam a zvykla som si,teraz my chyba

helka101
30. apr 2009

Jani! a čo mam j apovedať, ved maly mi ma 2,5roka, maly Matejko je aky šikovný, ved on je už rok bez plienky cez den a my? 😕 sa hambím sama pred sebou.. že ho to proste neviem odnaučiť 🙄 ale proste, aj mesiac rozdielu v narodení robí strašne vela v napredovaní..

ked porovnam detičky, tak naš maly ked je rozdiel medz inimi 2-3 mesiace, dokaže to čo oni o take 4-5mesiacou pozdejšie.. ale zas švagrova mala je od nas staršia o 4mesiace a nevie spolovice čo vieme my 😵 😒

sofik
autor
30. apr 2009

ukmima tak to máš pravdu, ak si zvykneš na mesto tažké je si zvyknút na dedinu s kopou ohovárajúcich báb 😒

ukmima
30. apr 2009

sofik- mne mal Tomas plienky do 2 a pol roka, a na noc sme mali do troch, takze tak, Samko ma 15 mesiacov, a jedine co dokaze, je nocnik odhodit a povedat, ze tam treba "eeee"
helka101-Tomko je skolkar...

sofik
autor
30. apr 2009

heli ale sú zdravý tak musíme byt radi a je jedno kedy sa zbavia plienky 😉

sofik
autor
30. apr 2009

heli vidíš nie sme samé čo si deti dali načas z odúčaním od plienky 😉

gergi7
30. apr 2009

aj my mame este plienku 😀 😀 😀 😀

sofik
autor
30. apr 2009

ja som len zvedavá kto mladší nás predbehne - možno Katuška 😀

ukmima
30. apr 2009

Mas pravdu, neviem si nejako zvyknut, ale lepsie byvat u maminy ako ist k svokre(Filakovo), inac u nas tiez byvaju take sikovne maminky, chvalia sa, ze deti im uz nenosia plienky...vsak ano, ale zabudaju povedat, kolko krat za den ich prezlecu, lebo sa pocikaju a okakaju, ja radsej hodim plienku pekne do kosa...vsak aj tak dost periem 😀

helka101
30. apr 2009

Llucíí 😀

Jani ja to an inerieišm.. kašlem na pohlady inych, nefrologička ma upozornila, že mame oslabeny močovy zvierač a tak nam to dlhšie potrva.. on sa pyta cikať pekne ale ak mu velmi treba, tak proste nevydrží,neudrží ten moč.. nevie to ešte ovladať... a v noci strašne vela precika, dva krat ho balím a aj tak precika plienku 🙄

sofik
autor
30. apr 2009

luci a už dávaš sadat malú na nočník? lebo nechápem matky ktoré tak deti ničia 😠 ked čítam príspevok že 5 mesačné dávajú na nočník tam mi je do plaču ☹

sofik
autor
30. apr 2009

ukmima tak to máš pravdu - k svokre nikdy, najhoršie rozhodnutie v mojom živote a to som tam bola tak 5 mesiace všetkého 😠

gergi7
30. apr 2009

Sofik, my ho este nemame 😀 . este ma cas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre