Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
9. sep 2010

tohtoročná jesen je nejaká daždivá a studená a ja som sa tešila na teplú a slnečnú - asi by som chcela veľa ☹

mirka7582
9. sep 2010

😀 @sofik je smutna 🙂 ale som aj tak 😀

sofik
autor
9. sep 2010

mne je zima a nič sa mi nechce, do ničoho pustiť 😒

@mirka7582 ty sa budeš usmievať do 40tt 🙂

mirka7582
9. sep 2010

@sofik to ano som stastna

sofik
autor
9. sep 2010

@mirka7582 ty si už na PNke? 😕

mirka7582
9. sep 2010

ano uz 2mesiac

sofik
autor
9. sep 2010

tak len ťahaj do konca tehu 😉 ja som pracovala do 5 mesiaca a už by som to nespravila, hned ako zistím že som tehu pojdem na PN 😉

mirka7582
9. sep 2010

@sofik ano lebo mas klud ziadne stresy a je mo dobre doma ja odychujem a tesim sa na maleho alebo malu 😅

sofik
autor
9. sep 2010

určite, pripravíš sa na príchod bábetka, pomaly si všetko pozariaduješ a pokúpiš 🙂 ja som nič nestihla lebo malá sa mi narodila predčasne v 32tt ☹ ale chvalabohu je všetko v poriadku aj ked to hned na začiatku tak nevyzeralo 😉 🙂

lucia19
9. sep 2010

Ahojte ako sa tu mate dako sa to tu pekne rozrasta uz som tu daaaavno nebola 😒
GERGI Lenka sa ma ako ?? pocula som ze caka babatko 🙂

helka101
9. sep 2010

@sofik jani mala je bojovnička, to nanej vidno aj teraz 😉

petulka_1
9. sep 2010

a ozaj co je s danabel? Uz porodila?

gergi7
9. sep 2010

@lucia19 , Lenka sa ma super. Babatko cakaju v decembri 🙂

sofik
autor
9. sep 2010

@helka101 to máš pravdu, od začiatku bola bojovníčka 🙂 ale tebe už svieti 39tt, nechystáš sa ešte rodit? 😕 alebo sa bábu ešte zdá skoro? 😀

helka101
9. sep 2010

@sofik jani tak veci mam už zbalene, všetko dokupene, už len niečo poprať a zabaliť, tak hadam by som aj cez víkend šla.. 😀 😀 😀 teda v nedelu.... alebo na sobotu mame paarty a tam sa chcem ešte zúúúčastniť 😅

ajkalc
9. sep 2010

@helka101 no tak si daj vareneho vina.pozeniete trosku.a potom si zatancujte a ....taka dobra party nie je zla. 😝

helka101
9. sep 2010

@ajkalc aji, no dufam, že sa mala rozbehne rovno po polnoci vonku 😉 😉 😉 😉 😉 držať ju tam nebudem nasilu 😀

mel23
9. sep 2010

Caute nerobi niekto vas znami v masokombinate v LC?

marcaradko
10. sep 2010

ahojte 😎
vidim,ze su tu same nove tvare 😉
maly drobcok sa nam rozhodol,ze on bude z tych deti co nepotrebuju spinkat a jedine miesto kde chce byt celych "25" hodin je mamin cicik,takze net je to posledne co stiham 😅 😖
a ked hovorim ze nespi,tak to doslova,od narodenia sa jeho spanie pohybuje od 7-do9 hodin za celych 24...cize s prestavkami,den,noc...obcas ani neviem kde je sever,heh...ale rastie,pribera a lubkame ho.
slubila som vam podrobnejsi opis toho mojho "uzasneho"porodu,ale to asi len niekedy na stretku,bo je toho na vela,a ako som uz spomynala,nieje casu.aj na facebook sa prihlasim,tri dni tam svietim a pritom tam vobec niesom,takze ak niektorej neodpisujem,nieje to narocky,len sa neodhlasujem a pc mame zapnuty takmer vkuse.
pa a drzkajte sa,...tehulkam drzim palcoke na porod 😉

petulka_1
10. sep 2010

@marcaradko ahoj, ja som ta minule stretla u Kriza a potom v Tescu aj s drobcom ste boli.

sofik
autor
10. sep 2010

@marcaradko neboj on si spraví postupne svoj časový harmonogram ale mal by viac spinkať 😉 ale aspon ti ukáže kto je doma pán 🙂

marcaradko
10. sep 2010

@petulka_1
aaaanoo?co si ma nestuchla,ze aha to som ja z MK... 😀 to som bola vtedy asi na kontrolu po sestonedeli...ty predpokladam tiez...ale ja som isla supom dnu,bo maleho kojim a dost nepravidelne,tak som volala sestricke ci mozem dojst tak ze ma hned zoberie...isto ma zeny v cakarni prebodli pohladom 😅 ...ja taketo veci nerobim,no tento x som bola nutena...maleho som kojila na parkovisku pred tescom....samozrejme v aute 😀

marcaradko
10. sep 2010

@sofik nooo,neviem...bo co maju zeny taketo doslova nespiace deti,vravia,ze to kludne mozem ratat s tym aj do 3-och rokov. 😖
ale aj tak sa trosku bojim,ci bude ok....neviem sice kolko by uz teraz mal spinkavat....no uplne od zaciatku ked mal prespat 20hodin tak uz takto spal,...a kazdemu ked poviem,ze malo spi,tak vraj to niektore deti tak,no ked poviem kolko presne a s prestavkami,tak ze 20min. a dost do dalsieho kojenia,tak potom kazdy ze to je malo,ale nik mi nepovie ze to nevadi... 😕

petulka_1
11. sep 2010

@marcaradko No ja som bola na kontrolu s prsnikom po zapale a aj som si myslela, ze si na kontrole. Ja som sa musela tiez objednat na cas koli kojeniu. Ak by som tam mala cakat 2 hodiny kym dojdem na rad tak neviem.

ives77
11. sep 2010

Ahojte tak ja som tu teda dobre dávno nebola 😉
@marcaradko pozerám,že už si po 😉 tak ti gratulujem a samozrejme aj Radkovi 🙂 no čo ako to ide,malý je dobrý?

sofik
autor
11. sep 2010

@marcaradko neboj nevadí to aj Sofia takto zle spinkala asi do 4 mesiacov a potom sa to pomaly ustálilo a teraz je z nej spachtoška. Cez den len najviac po pol hodine a to som bola tiež niekedy zúfalá lebo som bola na nu sama a taká som bola unavená že som zaspávala po sediačky. A nakoniec som zistila že sa jej super spí v kočíku tak som ju kočíkovala 3 hodiny doobedu a 3 hodiny poobede za každého počasia, iba ak veľmi liato alebo mrzlo tak som nešla, malo to aj pozitíva lebo som zhodila hned kilá dolu 😀

ajkalc
11. sep 2010

Boze,nech uz je januar!!!!!

marcaradko
11. sep 2010

@petulka_1 ...vcera som ta videla v teme "dakujeme anag"...velmi dobra tema,zienky s ochotou poradia,no najsamlepsia stranka je ta dojcenie wordpress,fakt som po precitani niektoryvh clankov zmenila pohlad na situacie,akymi je zaspavanie miminka na prsniku,v spolocnej posteli,...kukni si tu stranku nema chybu 😉

marcaradko
11. sep 2010

@ives77 ahoj dakujeme za gratulaciu 😉 nooo,drobec je zlaty,ale dava patricne najavo kto je teraz panom domu 😀

ives77
11. sep 2010

@marcaradko tak to je jasné,zvykaj si hehe....ja musím poklopať Tomáško je velmi dobré bábo od narodenia od 3mesiacou spí celú noc takže super,neboj bude dobre,len treba vydržať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre