Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

fomarik
27. júl 2011

@zdenka1234 No ja fakt neviem, ktorá si to b ola. Ale moj mm hovorí, že vás zaregistroval, že tvoj mm je taký vysoký a že mal pruzkovaný pulover. A teba presne tak opísal, ako si písalla.No neviem, kde som ja mala oči. A vo vnutri si kde sedela?
Som zvedavá ako v stredu dopadneš. O chviločku už budeš mat uzlíček šťastia pri sebe 😵 😵 😵 😵

zdenka1234
27. júl 2011

@fomarik tak to presne opísal tvoj manžel 😀 😀 😀 dobrý je 😉 😉 sedela som pri tých druhých dverách čo sa ide k výťahom 😉 však ani Ja som si nevšimla poriadne až potom som zaregistrovala že to môžeš byť Ti ale podľa fotky manžela tvojho čo máš tu sme si už potom aj s manželom boli istý keď sme došli domov 😀 😀 Tak na stredu som aj Ja zvedavá ale dúfam,že bude všetko OK a že to budeme mať čo najskôr za sebou 🙂 😉 😀

zdenka1234
27. júl 2011

@fomarik však som zvedavá ako aj Ti dopadneš...a kedy ideš najbližšie a na koľkú???????

fomarik
27. júl 2011

@zdenka1234 ja idem tiež v tsredu. Ževraj mám prisť tak isto ako dnes. Ale ak tam mám zase čučať do tretej..... asi prídem radšej o čosi skor.

zdenka1234
27. júl 2011

@fomarik tak sa hádam aj stretneme..mi ideme na 9hod ale už keď som prišla tak tam boli 4baby ale polka z nich už ide v pondelok vraj tak hádam nás tam bude menej 😉 no uvidíme 😉

fomarik
27. júl 2011

@zdenka1234 ja ti dám ešte vedieť, dobre? no ak to tam pojde tak pomaly ako dnes, tak sa stretneme...len musíš na mna kričať, aby som ťa zaregistrovala.

zdenka1234
28. júl 2011

@fomarik OK však sa ozvi. Dúfam,že to pôjde rýchlejšie ako včera 🙂

zuro
28. júl 2011

@zdenka1234
@fomarik baby, vy ste boli objednane na urcity cas? A aj tak ste tak dlho cakali? Ja idem v pondelok a som objednana 10.30, tak aby som vedela co ma caka.... 😠

fomarik
28. júl 2011

@zuro áno, ja som bola tiež objednaná na 10.30 a boli sme do tretej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mojho mm už skoro vymrvilo!!!! a to bol po 24 hodinovej šichte. Ja som tam aj povedalla, že neberu ohlad na tehotné vo vysokom štádiu tehotenstva..ved to nie ej možné, aby si tam aj napriek objednaniu čakala medzi cigánkami 4 hodiny, kde vobec ani vzduch neprudi 😀 😀 😀 . My s mm sme sa už na buducu stredu začali psychicky pripravovať od včera. Manžel povedal,že včera tým čakaním absolvoval psychofyzickú prípravu na pôrod 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuro
28. júl 2011

@fomarik no tak ja tam idem volat a spytat sa ci sa da objednat na cas, ze si to aj zaplatim, ale pojdem v tu hodinu v ktoru som objednana.... som zvedava co mi povedia, ved to nie je normalne... 😠

fomarik
28. júl 2011

@zuro ja som sa na to pýtala, či si nabuduce možem zaplatiť prednostné vyšetrenie....sestrička iba pokrutila hlavou. No ale skus, za to nič nedáš 😉

zuro
28. júl 2011

@fomarik to kde sme..? vsade sa da objednat na cas za poplatok... uz teraz ma chytaju nervy, lebo som tam bola pred vcerom sa pozriet a hroza, este sa sestricka chcela vyburit na mojom muzovi, tak jej s kludom dana nieco povedal a odisla urazena... 😠 ked im tam bude vystrajat dvojrocne dieta som zvedava co urobia....

fomarik
28. júl 2011

@zuro Ved práve. Všade, kde si zaplatíš, možeš byť vyšetrená prednostne. A berieš aj malú? No, myslím, že nebudeš sama s malým prckom aj včera ich tam bolo dosť 😉 Ale aj tie detičky su potom nervozne ☹ A prečo sa sestrička pustila do tvojho mm?

fomarik
28. júl 2011

@zuro Inak včera tam bola taká situácia, že niektoré tehule posielali na záznam aj na porodnicu...jednoducho by počas pracovnej doby na tej ambulancii nestihli. Tak aspon tak sa to trošku redukovalo. na sono a na vyšetrenie som nečakal dlho, ale len na ten záznam. Mne sestrička povedala, že jednoducho nestíhaju, že maju veľa tehotných a len jeden monitor. A keby aj chceli viac monitorov, tak nemaju viac personalu na jeho obsluhu a ani priestory.

zuro
28. júl 2011

@fomarik nebudem ju tam brat, vsak by ma trafil slak a ju tiez... a oborila sa na neho, ze ma odist, ze to je len pre pacientky... ja som zatial bola na WC... tak jej povedal, ze caka na mna a ze neodide... tak urazena odisla. dobre chapem, maju vela tehotnych, ale vsak preto davaju cas, aby vedeli kolko im tam pride tych tehotnych... kamoska mi hovorila, ze minule nemali kde davat zeny po porode,ze tiez ich tolko rodilo... tak sa fakt uz tesim....

fomarik
28. júl 2011

@zuro moj mm tam sedel somnou, ale je pravda, že až po obede od tej 13.00. O 12.00 nám povedala, že máme prísť až o hodinu, že máme isť niekam na kávu. tak sme prišli o 13.00 a ešte sme stále čakali 2hodiny. Ked tam sedel somnou, tak si mysleli, že čakáme na poučenie pred porodom....že prečo ich metieme a sedíme tam spolu??? ja som povedala, že moj mm všade chodí somnou, lebo chce !!!! Takže to je nejaký baby-bum, alebo čo? Ale je možné, že v pondelok taká situácia nebude. Lebo ja som napr. minulý piatok bola objednaná na 8.30 a brali ma 8.40. Na zázname som síce bola hodinu a ale vždy lepšie ako 4 hodiyn sedieť niekde ako cicina 😠 Sestrička ale povedala, že to bola iba náhoda. Vtedy som nebola ani na sone ani na vyšetrení.

zdenka1234
28. júl 2011

@fomarik
@zuro no však aj mi sme dlho čakali, ale ono to naozaj záleží aj na tom že koľko je tam žien a hlavne kedy príde aj doktor lebo Križo mal včera aj s oddelenia nejakú ženu a musel jej robiť nejaké soná a vyšetrenia, inak by sme tam neboli tak dlho a ten monitor no škoda že ich nemajú aj viac lebo to dosť zdržuje a aj na pôrodnici bol stále obsadení lebo vraj tam majú veľa pred pôrodom a nestíha sa 😉 😉 dúfam,že v stredu nás toľko nebude 😀 😀 inak tu prednosť nedávajú tehotným lebo sú všetky tehotné a ani nezaručia že Ti spravia vyšetrenie na čas lebo to záleží na lekárovi kedy príde 😉 😠 Ja som raz čakala na sono hodinu lebo Varga mal súrny prípad a potom ďalšiu hodinu na primára lebo musel pozrieť aj on bábo, takže sme sa načakali ale tak čo už vydržíme, aj tak s tým nič nespravíme 😒 😀 mňa teší aspoň to že keď idem k nejakému inému lekárovi tak ma hneď zoberú dopredu aspoň nemusím čakať 😀 😀 😀

zuro
28. júl 2011

@zdenka1234 vsak hej, nic ine mi nezostava len vydrzat.. keby som nemala 2 rocnu dceru, tak mi to tak nevadi... tak dufam, ze v pondelok to bude lepsie...
@fomarik ako nechapem, co ich trapi, ci je tam so mnou muz, alebo nie je...

zdenka1234
28. júl 2011

@zuro tak chápem, že ju musíš potom niekam dať a to nie je bohvie čo, ale zobrať ju zo sebou to by bolo pre ňu naozaj dlho čakať. ☹ ono tam muž môže byť ale len keď si už na rade na sono alebo k lekárovi ale keď je tam málo žien tak nič proti tomu nemajú , aj môj tam bol so mnou celý čas predtým ale ak je veľa tak radšej nechcú aby tam boli muži lebo niekedy sa stane že vyjdu zo sona a majú holé brušká a tak. Ja som sa pýtala už 3sestričiek a vždy mi to takto vysvetlili 😉 😒 aj teraz keď sme boli tak sestrička hovorí aby som ho zavolala ale povedal že nejde že je tam veľa žien že nebude rušiť 😀 😀

zuro
28. júl 2011

@zdenka1234 ja nechcem aby isiel so mnou do ordinacie... nechapem, ale preco by nemohol cakat v cakarni... je mi jasne,ze ked je v ordinacii viac zien, tak to nie je prijemne, ked tam vojde cudzi muz... 😉

zdenka1234
3. aug 2011

@fomarik Ahoj...tak ako si dnes dopadla???? Ani som sa Ti nestačila prihovoriť lebo som musela ísť druhý krát na ozvy a potom rýchlo k doktorovi a potom som už išla preč ☹ 🙂 v piatok už idem ležať do nemocky ☹ a pondelok alebo utorok robí cisarák 😉 ale aspoň dnes sme tam neboli tak dlho 😀

dankamat
5. aug 2011

@zdenka1234 držím palce nech všetko dobre dopadne 🙂

fomarik
8. aug 2011

@zdenka1234 jaaj, moja zlatá, ja som nebola dlho na MK, bola som pri rodičoch a tam nemaju internet.. Ty už teraz si v porodnici určite ak už nemáš uzlíček šťastia pri sebe 😀 😀 😀 A ked náhodou ešte nie, tak držím palce, aby ti všetko dobre dopadlo!!!!!!!!
Ja nemám nič nové, v stredu opäť záznam. Všetko po starom. Tak sa držkaj. Inak ja fakt doteraz neviem, ktorá si....bud som dementko alebo ...no, neviem, ale to je jedno. Ale nemala si náhodou ružové tričko a čierne trištvrťové nohavice minulý týžden?

danabel
9. aug 2011

@zuro ozvi sa, keď sa ti už bude dať, že ako sa vám darilo v pôrodke 🙂

zdenka1234
14. aug 2011

@fomarik Ahoj...tak Ja som už doma a Ti v nemocke..ale aspoň sme sa stretli aj keď sme nepokecali...ale držím palce aby bolo všetko OK. Však pokecamé aspoň tu neskôr 😉 😉

zdenka1234
14. aug 2011

@dankamat Ďakujem pekne a je všetko OK

lesonok
25. aug 2011

Ahojte zeny!!! ako znášate tieto horúčavy, no mne to uz strašne vadi 😒

ajkalc
2. sep 2011

@danabel tak tu som.....

danabel
2. sep 2011

@ajkalc aj ja som tu 😀

gergi7
9. sep 2011

fuuuuuuuuuuuuha , tak ja som tu uz asi fakt davno nebola 😕 😕 😕 . ja tu uz tusim nepoznam nikoho 😅
ale pochvalim sa aj vam 😀 . MY UZ KONECNE BYVAME VO SVOOOOJOOOM. 😵 😵 😵 😵

@danabel ,booze, mala ma uz rocik!!!! strasne to bezi

@ajkalc , aj z maxika uz je riadny chlap!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre