Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

danabel
22. aug 2010

Dobré ránko 🙂
My sme dakedy chodili do "havany" - je to akože kubánsky klub aj sa tam dalo dobre tancovať, ale len v jednom rohu v prvej miestnosti pri bare a mali tam dobré miešané drinky, ale potom tam začali vyberať vstupné - akože za diskotéku a to malo ďaleko od niečoho takého - a zomlelo sa tam pár bitiek, keď sme tam boli, tak sme tam prestali chodiť. Neviem ako je to tam teraz. Sestra niekedy chodí aj do Pelikánu, tam by nemali byť deti.
No, ale mimo LC si veľmi chvália "nový" Ministri v BB v Európe, no ale vekové zloženie neviem - známi tam chodia na oldies...

danabel
22. aug 2010

@mtsl ja som si naposledy tak riadne zatancovala pred rokom aj niečo na vlastnej svadbe 😀 😀 😀

monika0123
22. aug 2010

@danabel ano v noci som rodila

ajkalc
22. aug 2010

Ahojte. Ja som bola donedavna casta navstevnicka Havany. Je to tam fajn,ale straaaasne vela ludi. Pelikan je uz chvalabohu zruseny. V Havane sa vstupne neplati. Len ti daju cipovu kartu a na tu si kupujes napoje a pri vychode platis.

pascalka
23. aug 2010

@mirka7582 gratulujeeeem 😀 a držim palce nech sa všetko ubera spravnym smerom 😉
@petulka_1 Peti ako malinky s bruškom?
som tu davno nebola ,boli sme s Katkou na vylete u mojich sestier,tak som si oddychla,lebo sa jej stale niekto venoval to bola pohoda 😀
ako zvyšok osadenstva?

pascalka
23. aug 2010

@ajkalc tak ty si dotancovala momentalne 😀 vitaj stara znama 😀 a gratulujem k tehulkovaniu 😵

ajkalc
23. aug 2010

@pascalka ahoj.bola som pozriet v piatok aj ja v Havane.ale mna tancovanie nikdy nebavilo.ja tancujem len vtedy,ked trosku "nakupim".takze,teraz jasne netancujem.ale zdrzali sme sa tam 5 min.vela ludi bolo.takze teraz akcie tohto typu vypustame na cca jeden rok 🙂. este si na starom mieste,za cirkevnou skolou?a my-no nevieme este,co to bude.ale chceli by sme Zuzanku.ale aj taky Maximilianko nas urcite potesi.a vy druhe babo planujete kedy?

petulka_1
23. aug 2010

@pascalka No myslim, ze to este nic nebolo, lebo len teraz to tak riadne zacina, ale dufam, ze aj rychlo skonci. Predvcerom preplakal skoro cely den a vobec nechcel ani spat, takze uz bol zly aj z toho bruska aj z toho ze nespal. Zaspal iba ked sme sli von v kociku na 3 hodinky.Ani napapat sa nevedel kludne, zacal sa krutit a mrvit, potom plakat. Vcera poobede tiez plac asi hodinu vkuse, v noci sa len mrvil co sa mu nedalo poriadne spinkat. Dnes je to trosku lepsie, sa mu ulavilo tak nech mu to vydrzi. Ten espumisan mu nepomaha, lebo mu to davam a aj tak. Rozmyslam ze vyskusam tie baby calm alebo biogaiu kvapky, ale este sa spytam dr. Nepoznate ich niektora?

ajkalc
23. aug 2010

@petulka_1 ahoj.moj Jakubko ked maval bolesti bruska,tak stale pomohol termofor s teplou vodou na brusko,alebo elektricky vyhrievaci vankusik.len pozor pri nom,aby nebol velmi teply.a este pomohlo,ked som ho dala lezat na LAVY bok s pokrcenymi nozkami.a suchat chrbatik.tieto dve veci pomohli stale.len ked uz bude velmi vyzlosteny,tak uz lezkat na boku asi nebude chciet.my sme na boku lezali niekolko krat za den na chvilku.a potom spustil prdiaci koncert....

petulka_1
23. aug 2010

@ajkalc Dakujem, vyskusam. No mne sa zda, ze mu aj dost vadia plienky, lebo ho musim balit nasiroko a nevie si tak kopkat.

petulka_1
23. aug 2010

@ajkalc Uz som to aj vyskusala a naozaj to fungovalo, maly sa vyprdkal aj vykakal a teraz uz spokojne buvka. Taka som rada, hned sa aj usmievkal... Budem praktizovat aj viackrat za den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petulka_1
23. aug 2010

A predstavte si, ze mi vymazali fotku co som mala v profile, a ked som sa pytala, ze preco tak ze asi nesplnala pravidla, lenze od zaciatku som ju tam mala.A bolo mi normalne aj tvar vidno tak neviem preco ... No chapete to?

gergi7
23. aug 2010

petulka_1 - skoda komentovat, aj tak si spravia po svojom 😅 . A iste ti aj tuto foto zrusia v priebehu niekolkych dni. Ani ta nesplna podmienky.

U nas to vyzera, ze sa nam tlacia zubky 😅 .

mtsl
24. aug 2010

@petulka_1 daj si tam pôvodnú fotku, možno s ňou budú na 2 raz spokojní 😀

mtsl
24. aug 2010

syna máš veľmi pekného, pozerala som foto 🙂

mirka7582
24. aug 2010

dobre rannko

ajkalc
24. aug 2010

@petulka_1 tak som rada.niekedy. aj jednoduche veci pomozu viac,ako pomoc liekov a lekarov. pekny den....

petulka_1
24. aug 2010

@gergi No mozno uz nebudu len moje foto sledovat.. 😒
@mtsl dakujem, je zlaty, len teraz ako ho trapi to brusko tak je uplakany az az.
Tuto noc sa mu daako nechcelo spat, bol hore zo 3 hodiny. A rano o 5 uz zas bol hore. Uz nech mame za sebou tie 3 mesiace a ze to po nich aj prejde.

mtsl
24. aug 2010

@petulka_1 určite to prejde, aj my sme sa trápili, zaberala masáž bruška, espumisan a bonus, ktorý zaberal na 100% bolo točenie sa na kancelárskej stoličke 😀

mirka7582
25. aug 2010

ahojte je tu niekto 🙂

ajkalc
25. aug 2010

ja som tu

helka101
25. aug 2010

aj ja nakukááám 🙂

ajkalc
25. aug 2010

ked som sem pred par dnami nakukla,tak tu bolo strasne živo.....teraz je tu tichucko.co mate nove?

helka101
25. aug 2010

ajka nič.. ťažke dni už.. ťažšie noci 😠 a čo ty?

mirka7582
25. aug 2010

tak super lebo tu mrtvo 🙂

henikav
25. aug 2010

ahojte, aj ja sa tu nudim, mam barly a neviem chodit ☹

mirka7582
25. aug 2010

@henikav a co sa ti stalo

helka101
25. aug 2010

@henikav čo sa stalo? 😅

henikav
25. aug 2010

no babulky, v pondelok vecer som bola vencit toto nase steniatko, vbehol mi nejako popod nohy a ani neviem ako uz som sa rozplastila ako zaba na zem 😀 no a na jednej nohe mam vyvrtnuty clenok a porusene tkanivo a na druhej narazene koleno. To je dovolenka, co???
a to som sla von s tym ze ho naucim chodit na voditku a pritom som zistila ze ani ja neviem chodit

mirka7582
25. aug 2010

@henikav mno super 😀 steniatka su take neposedne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre