Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

monika0123
6. máj 2009

neboj.vsetko bude ok 😉 manzela mas uz doma v belgicku?

henikav1
6. máj 2009

ahoj monika, nie, este je v cechach, musi tam vsetko uzavriet, ale mozno o nejake 2 tyzdne by tu uz mohol byt
Len sa strasne bojim, lebo mu ponukli dobre miesto v Prahe, tak aby ho nevzal

monika0123
6. máj 2009

neskusal si najist nieco blizsie?na jednej strane je dobre ze mu ponukli robotu a ze ma nejaku rezervu ale teraz ho potrebujes pri sebe.akokolvek sa rozhodne bude to mat pozitiva aj negativa a urcite sa mu rozhoduje tazko.
a ako sa citis ako tehulka.mas klasicke tehotenske priznaky alebo to zvladas v pohode?

ten moj vagabun vytiahol z krabici detsky fusak.zapacila sa mu ta kozusinka len je nestastny ze sa donho nezmesti.rozprestrel si ho pred tv a prikril sa dekou ze vraj ide buvat 😲 uz vidim ze vydrzi lezat 10 sekund 🙄

henikav1
6. máj 2009

zlaty drobcek viem si ho predstavit
no ja som dnes chora, je mi zle cely den, esteze som sa vynasla v praci, pretoze vsetci poznamkovali, ze som nejaka zelena, tak som im povedala, ze som to asi prehnala na tej zurke vcera vecer.
no a zajtra idem akoze k ocnej 😀 😀 😀, tak dufam, ze bude vsetko ok
co sa toho miesta tyka, uz ho odmietol, tak dufam, ze si to nerozmysli, chcem aby sme uz boli spolu navzdy, toto odlucenie je hrozne

sofik
autor
6. máj 2009

Ahojte 🙂

Heni tak zajtra držím palce 😉

sofik
autor
6. máj 2009

heni a ak dlho ste už tak daleko od seba? 😕

monika0123
6. máj 2009

heni s tym odlucenim ti uplne rozumiem 😔 ja som povedala ze druhe nebude kym nebude drahy doma

sofik
autor
6. máj 2009

to je aj moj názor monika 🙂

henikav1
6. máj 2009

dakujem pekne sofik, dufam, ze bude vsetko v poriadku zajtra
No a zijeme takto asi tri roky, neviem si to predstavit takto aj s babatkom, niezeby som to nezvladla, ale je to tazke na psychiku

sarica
7. máj 2009

Všetko najlepšie k meninám šéfke MONOlógov 😉

henikav1
7. máj 2009

dobre ranko vsetkym maminam
Monika vsetko najlepsie k meninam

monika0123
7. máj 2009

dakujem kocandy 😉 😵

vsetkym dobre ranko

elri
7. máj 2009

Monike vsetko najlepsie k meninam 🙂 🙂 🙂

elri
7. máj 2009

Ahojte,

nemame nic nove, dlhsie som sa neozvala, boli sme na predlzeny vikend u mojich rodicov a v pondelok ma skolila nejaka viroza, bolel ma cely clovek, tak som sa to v ramci moznosti, snazila vylezat. Dnes my je uz konecne lepsie, ale zase to chytil moj drahy, tak uz len dufam, ze neochoreju aj deti.

Henika, drzim ti palce, aby u bolo vsetko v poriadku. Daj nam vediet, co povedal lekar 😉
...a ozaj vitaj ukmima 🙂

helka101
7. máj 2009

čauko čauko 🙂

Monika všetko najlelpšie k meninám 😵 😉

My nemame nič nove.. Ideme akurat na nakup do Biily, aby sme malli čo na predlženy víkend baštiť, zajtra ma čaka bašááável , však Veronika 😀 😀 😀 a v cez víkend liečenie, lebo si to mienim riadne užiť, kedže idem na žúúrku po dlhych 4rokoch.. 🙄 😎 Ideme sa stretnúť stara dobra partia za mladych čias a tak si viem predstaviť ako asi dopadnem 😀 😀 😀

pekny den.

elri
7. máj 2009

Heli tak si to uzi a dobre sa zabav a neprezen to s alkoholom 😉 😀 😀

helka101
7. máj 2009

Eli určite to nepreženiem 😀 😀 😀 😀 😀

helka101
7. máj 2009

Už ti je lepšie? 😕

elri
7. máj 2009

Hej uz je my celkom fajn 😵

elri
7. máj 2009

A kde mate to stretnutie? Pojdete aj niekde trsat na didzinu? 😀

helka101
7. máj 2009

Tak super 😉 bežíím, pozdravuj deťúúrence 😀
a na budúci tyžden to dúfam platí!!!! 😎 😀 😵

elri
7. máj 2009

jasne, 😎 a ked nie nabuduci tak aj potom bude nejaky tyzden 😀 😀

monika0123
7. máj 2009

dakujem este raz 😵

heli prijemnu zabavu 😉

elri
7. máj 2009

Monika a uz si dostala nejaky darcek?

monika0123
7. máj 2009

kvety a cokolady nech mam co po nociach vyjedat 🙄 😀 a samozrejme sms-ky.drahy nie je doma tak len tak.ale u nas nie su vo zvyku nejake velke dary na meniny.dolezite je spomenut si 😉

marcaradko
7. máj 2009

monika seeecko naj k meninkam 😉
ja som v smutku nas havko je chorkany a pravdepodobne zomrie-viem ze zvierata zdochynaju no nanho sa mi to nehodi 😔 konecne sme si nasli taky mensi zmysel zivota,ktory na to ze mal par mesiacov vedel dos veci,sadnut na povel do tyzdna ako sme ho doniesli.krasny,cierny, hravy labrador,ktory nam bol vzdy za ritou pretoze nas mal asi rovnako rad.prvy majitel ho dal len raz preockovat na parvovirozu-psinku,mal ho dat 3x preockovat.nam ho dali v neakom 3 mesiaci a teraz ma pol roka a zomiera mi tu pred dverami na psinku,rozkladaju sa mu creva,4 dni nic nejedol nepil,len na mna hladi tymi smutnymi ocami a ja mu neviem nijak pomoct.chodime kazdy den na infuzie,uz nas to stalo majland,no zlepsenie nevidime ziadne.a aby toho nebolo dost,vcera som ochorela aj ja,tiez asi neaka vyroza ako u elri.boli ma cely clovek,mam horucku a v noci sa mi nedalo spat,tlacilo ma neak blbo na hrudi 🙄
.....ked sa dary tak sa dary,....a to keby len toto,ale neak sa s tym nasim nestastim vrece roztrhlo.niekedy mam chut zvrtnut sa tu na pate,zobrat radka,nechat tu vsetko,aj choroby a zacat novy zivot niekde na druhom konci sveta,na samote s dvomi kozami,kravou a styrmi sliepkami 🙄 😅
...mimochodom dalsia kamoska potratila,.....ja neviem co sa to deje,predvcerom som si zaspomynala bol rok odkedy ma cistili.... 😔

henikav1
7. máj 2009

marcaradko, chudacik psik, aj on je clen rodiny, viem ze je to tazke, my sme dali utratit psika asi pred 2 mesiacmi, tiez na psinku. Pritom mal vsetky ockovania, starostlivost ako male dieta, pokusali sa ho liecit viacery veterinari ale nedalo sa s tym nic robit.
Co sa mna tyka, nemam ziadne spravy, pretoze na sono som sa nedostala, musim cakat do buduceho piatku, iba mi vystavili kartu a vypisali tehotensku knizku.
Takze mozem potichu nervacit dalsi tyzden, ci je vsetko v poriadku 😖

monika0123
7. máj 2009

marus ked som bola mala tiez mi zdochol psik na psinku.nechcela som uverit ze nie je pri mne.este zdochnuteho som ho hladkala a cakala ci neotvori oci 😔 postihuje to len steniatka.psik po roku zivota ju uz nedostane aj ked nebol ockovany.nasmu psikovy tiez nepomohlo ockovanie.problem bol mozno v tom ze tesne pred vianocami nam ho ukradli.spoluziak mi vrave ako videl ciganov hadzat takeho psika do potoka.tak kruto sa s nim hrali.po par dnoch sa vratil este mal motuz okolom krku.bolo evidentne ze sa odtrhol a usiel im spat do bezpecia.stastie trvalo kratko.do 3 dni zdochol 😔

heni neboj.vsetko bude dobre.snaz sa byt v klude.stres nepomaha babu.urobte si s mikom pekny vikend.u vas sa oslavuje vitaztvo nad fasizmom?lebo na zapade sa neviem preco neoslavuje 😀 😀 😀

henikav1
7. máj 2009

monika, u nas sa oslavuje pracou, takze aj zajtra makam
Nas pes chytil psinku a mal uz desat rokov, takze to moze postihnut aj starsich psikov
A to ja som ho ani nepohladkala ked som bola naposledy na slovensku, pretoze som bola vtedy tehotna a ako sa na mna hneval chudacik, ze sa s nim nehram ako zvycajne, ale musela som si davat pozor na toxoplazmozu

monika0123
7. máj 2009

som si myslela ze sa to tyka len stenietok.aspon tak nam to pred par rokmi vravel zverolekar ale bola som mala asi si to zle pamatam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre