Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

zuzkafuny
22. máj 2009

...mne tiež kým kábliky pozopína 🙄 😅

marcaradko
22. máj 2009

monika......sak ved tu bude zo 3OO-5OO motorkaarov...myslimze si ze sa ani cez namestie nedostanes 😀 😀 😀 😝 .....nebojsa rucim ti za to,ze to neprehliadnes...v takej malej dedine.... 😀
zuzi....to bude tyyym teplom..... 😀 😀 😀 😉 ...nu ,ale vidis nic ine ti nezostava,bo som jedina co ti ponukla tipa 😀 😝 😅

sarica
23. máj 2009

Dievčatá,idem sa vyspovedať zo svojich hriechov 😲 ,ked budete počuť rachot,tak sa kostol zrútil pod ťarchov mojich hriechov 😀
Zajtra má už Laura Prve sväté príjimanie 😵

pupi78
23. máj 2009

Sarica, tak pozor, aby fakt nespadol 😀 😝
Leu ste už krstili? 😕

sarica
23. máj 2009

jasné kristili 😉

pupi78
23. máj 2009

Kto je krstný, M 😅 aťo?

marcaradko
23. máj 2009

...nu a preto sa ja nemchodiim vyspoveduuuvuvat,bo nestem,aby sme v halici prisli o ten jediny kostol co tu mame 😀
jaaaj,nedaju mi spat,hadam od siestej tu motorky vrrrkaju,....ich oblejem ked pridu na pivo 🙄 😠

zuzkafuny
23. máj 2009

Marcaradko... presné údaje poprosím 😉 🙂 ĎĎĎĎ 😀

marcaradko
23. máj 2009

ceho motozrazu....ci kostola...aj mne dneskaj velmej zapiiina 😀 😀 😀 😝 ......,no halic je blyyyzko lucenca,7 km smer VK.a tam ako som uz piiisala dnes najdes viac motoriek ako ludi...mimochodom bude aj zrebovanie o čopra(-nemam ani v pate ako sa to piise),nu ale podstatne je ze listok do tomboli stoji len euro 😕 ....dojdite babenky

maximiliana
23. máj 2009

Ahojte, Marus a bude na tom motozraze aj nejaky program, ci nevies... mne maly za motorkou dobreze z kocika neskace, tak by sme sli kuknut

zuzkafuny
23. máj 2009

Marca a to je len dnes...???
Myslela som polohu toho gaštana 😀 😀 😀
a očúúúvaj... ti písmenká nejak že inak skáču... to pivko??? robí??? 😀 😀 😀

marcaradko
23. máj 2009

no ten zraz je len dneskaj,a ano je tam aj program,ale aky a kedy presne neviem...no fakt sa oplati,bo aj deticky niektory prevezu,potom su tam aj take detske stvorkolky aj velke,a tak....proste deturence vo svojom zivlke...hlavne chlapci 😉 ...a oteckovia duplom 😅
gastan,je na konci halici,vidno ho z hlavnej cesty,no ak sa opytas domacich...nieje tu nik kto to tu u nas nepozna...a stratit sa tu nestratis neboj...xi....sice krciem-podnikov kde lievaju alkoholicke napoje tu je 9 😲 .....no nasa ja najstarsia,akurat ked sme ju kupili mi tak trochen porobeli 😅
.....keby pivko vcera som tu bola do druhej-v praaaci myslim 😀 😝 ....a od siestej tu uz motorkary behaju,o siedmej zacal otes s MM kanadsky sindel byt na strechu,a co ma uz nacisto zdvyhlo z postele bol volajuci kamos 🙄 ......takze uuuunava zuzi uuunava 😀 😝

sofik
autor
23. máj 2009

Ahojte 🙂

Tak kde sa vsetci flakate? 😕 je teplo tak doma nikoho niet 😎

Moja mala dostala dnes horucky tak uvidime co to je, ale vsimla som si ze jej vychadzaju dolne stolicky 😒

Co mate nove 😕 🙂

marus sla by som na ten motozraz a hlavne koli tej hlavnej vyhre - super motorka 🙂

Zuzka a vy v Rimavskej nemate nic na den deti? 😕

zuzkafuny
23. máj 2009

Marca 😉 🙂 😀 aj u mňa bude únava... zajtra... dnes sa ide na výbeh 😝 😀
Sofik... máme, niečo je na Skorušine... ale v LC som bola so Zuzkou 2 razy a bolo super a teraz by som chcela ísť s Mišiačikom až mi to vyjde...
A Soboťanky mi niekam pomizli 😢

monika0123
23. máj 2009

marus sorry ale prisiel drahy necakane skor domov tak sme nedosli 😉 mali sme inu zabavu 😀

henikav1
24. máj 2009

ahojte, pekne nedelne ranko vam prajem

Tak mi uz mame v albume nasu prvu fotocku, sice tam este vela nevidiet, ale pre mna je to ta najkrajsia machulka na svete 😵

helka101
24. máj 2009

Ahojte kočky 🙂

Henika, krasna fotečka 😵 držím palce nech to všetko pokračuje tak ako ma..a cez leto ťa uvidíme bruchatúú 😎
Veronika,no ake sú šaty?Dobre? 😕 Už sa isto vo velkom chystate čo? Dnes maš o zábavu postaranéé 😀
Maruš myslela som na teba, lebo cestou ku svokrovcom sme na každom kroku stretáávali motorkáárou 😎
Katky, a vy ako? Vajííčka mali skoro uraz, ale naštastie sme to zvladli do chladničky 😀
Jani ako je malej? Bola to len nejaka vyróza?
Elenka, s vami je čo? Kedy už konečne prídete dole? Môžeme to dohodnúť na tento týžden ak chcete? 😉
Monika, tak si zas užívaš drahééého? Určite si rada... 😉 😉
Janulka a s vami je čo? Dufam že ked bude nejake stretko tak sa pripojííte?
Lubu???????????????????????????????????????? 🙄 ani sa neozveš!

Nooo my sme dnes doma,ocko je nam v robote,poobede ma futbal a príde domou len okolo 22tej,tak sme s dubáákom sami 😢 ideme čo to porobiť a poobede si vymyslíme nejaky program, aby maly vydržal a šup o 18.30h spať 😀 😎

Dúfajme, že nebude pršať.. Papáááá 🙄 🙂

zuzkafuny
24. máj 2009

Aj u nás to vyzerá na dážď 😠 😠 😠 čo s mojím besným psom? keď bude pršať...??? 🙄

pascalka
24. máj 2009

Caute ženy my sa mame fajn a uživame si ocinka 😉
Heni krasne foto a kočik 😉
Nika ako bolo?
Heli 😀
tak pekny dnik všetkym 😉

marcaradko
24. máj 2009

ahojte zienky ja som k.o.,tak pracuvala som v piatok,vcera do vecera a dnes znovu 😝 ...a aby sa mi vcera neplietlo tak sme trsali do stvrtej rana....tak som tak trochen unavieta dneskaj 😖

lubu
24. máj 2009

Ahojte babulky.....po 1OO rokoch mam ča napiat ako sa mam a čo mame nove...
Tento týžden ubehol rýchlo peto tie štatnice , potom ešte v robote nejake vybavovačky apotom tyžden prejde ako voda ahup už je piatoka my ideme vždy niekde preč... 🙂

Máme sa oki...Emmi je zlata ma 6 zubov nejake asi na ceste lebo občas zurime 😅 , už je smelšia aj vonku aj ked stale musi mat nejaky zachytný bod po blizku 😀 ...
O týžden takto už budem pomaly balit.... stale mám pocit že polku veci mi chýba do kelu.... 😅
snad emmi zvladne cestu do BA a potom lietadlom dobre...toho sa asi bojim najviac nikede 2 hodiny koro ráno nou čakat v letišnej hale toho sa fakt bojim...Ešte tsale nemame pokyny k odletu snad už zajtra nam budu volat z cetovky 🙄

čítat vas čitam..takže ake tako info o vas mam
😀 ....ak bude nejake stretko dajre mi určite vediet tento týžden je peto v čechach na utaži takže budem volná 😀

posielam všetkým bo aj malym aj velkym aj maruške aj fazulke 😉 paaaaaaaaaaaa

elri
24. máj 2009

Caute kocky 😎

Ani ja som nemala tento tyzden cas vam napisat, najprv sme boli sme chori, deti kaslali a soplili a ako napotvoru to v strede tyzdna chytilo aj mna 😠
Okrem toho sme robili nejake upravy v byte, deti uz maju spolocnu izbu. Matejko uz spinka na velkej posteli 🙂
Som sa bala ako to zvladne, ale v pohode....Ked ide vecer buvat povie, z on uz nejde do postielky ale do velkej postele 😀
A este mam novinku ale tu vam napisem cez skype 😀

elri
24. máj 2009

Zuzkafuny, den deti byva v parku, vola sa to putovanie rozpravkovym lesom...su tam rozne stanovistia a deti tam plnia vselijake ulohy...je to v podstate nieco podobne co byvalo v lese a potom na priehrade. Uz roky sa opakuju, mohli by to uz zmenit 😅 Ale zase vzdy lepsie ako nic, detom sa to rata 😀

elri
24. máj 2009

Henika, krasnu fotku mas v albumceku. Veruze ta prva foto zo sona je najkrajsia 😵 😵
Lucka, tak vy zachvilku letite sa mate. Neboj Emmka to urcite dobre zvladne, deti vedia prekvapit. Kolko krat sa zbytocne obavame...
Jani, ty uz si u sestry? ako sa mate?
Nika, ako dopadlo Laurine prve sväte primanie? Kostol este stoji? 😅 😀
Katka, ako bolo?

mtsl
24. máj 2009

ahoj lubu,
napíš alebo zavolaj do cestovky a sprdni ich lebo ti tie pokyny k odletu ani nepošlú. to isté sme mali aj mi a musela som spraviť cirkus a do hodiny som ich mala v maily

elri
24. máj 2009

Cau Mima, no v cestovke si davaju nacas 😠 A vy idete niekam toh roku na dovolenku? Zachvilku uz mas prazdniny 😉 😀

sarica
25. máj 2009

Baby,dobré ráno 😉
Včera to dopadlo skvele....len som z celého víkendu zmorená 😒 ....takže prišiel prac,tyžden a ja si možem konečne oddychnut 😉

Neskôr vložím fotky 😉
Inak u nás všetko po starom 😵

roasha
25. máj 2009

aj u nas po starom,tak ani nepisem 🙂
lubu,TM gratujujeme ,prajeme vam stastnu cestu/v cestovke by som tiez narobila humbug,su povinni vam pokyny poslat najpozdejsie 2tyzdne pred odchodom/!
jejky,aj nam uz pridu 😅
vsetkym co nieco oslavovali,prajeme dodatocne vsetko naj 🤐 😵
henika,krasna fotka 😉 😵

zuzkafuny
25. máj 2009

Mamkýýý
Malého mi do pasu napíšu na počkanie???

roasha
25. máj 2009

zuzi,hej na pockanie. 😉
neviem ale od kolko rokov uz musi mat vlastny pas/asi od 5r/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre