Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sarica
25. jún 2009

No v sobotu má Lea rok a M má meniny,ale oslavujeme až v nedeľu nakoľko M robí skušky z poľoníctva 😝
Som veľmi zvedavá aká bue v nedeľu oslava,ak M neurobí skusky 🤐

elri
25. jún 2009

Nika, coby tvoj M skusky neurobil, vsak je sikovny ved ho stale chvalis 😉 😀 😀

sarica
25. jún 2009

Elenka zas šršíš vtipom?! 😝 😀

helka101
25. jún 2009

eli to maš pravdu.. VEronika sneho robí stale toho naj a teraz ho tak zhodíí..keby to čítal 😝

sarica
25. jún 2009

Vy ste opice 😝 Čo si už pomožem,ked som ešte slepo a bláznivo zalubena?? 😲 😀

gergi7
25. jún 2009

ahojte 😉

Nika, tak to bude velikaaaa oslava 😀 .

Helka, hodim tie foto na stechu. zatila su tam len hole steny 🙂 Helka a ta plavacka sa lame??? 😕

Sofik, chcem aby sme to co najskor porobili a vypadli do svojho. Uz teraz sa tesim na tie pokojne rana a aj dni. konecne mi nik nezelany nebude behat po kuchyni 😠

Vcera, som ho zamkla do kumbala 😀 . Som mu ukazala paiere, kde boli popisane rozmery a samozrejme, ze som si to ja o.s.a.a, lebo som papier nezobrala som sebou. Nakoniec on bol na chybe, lebo 40 metrov2 maju spolu obyvacka a spalne.

dnes sme sa rozhodli, ze schody obkladat plavackou nebudeme. a tak dokonca mame viac o 5 metrov 😀 😀 😀 😀

helka101
25. jún 2009

Lucka nie že sa lame, ona sa proste akoby prelomí na spojoch kde su dve spojene... 😠 ale to je vysledok krivej podlahy pod nou.. a ten tutmas, čo nam ju kladol, to nič neurob podlahe, to vyrovna ta podložka a blaab blaa blaaa...

gergi7
25. jún 2009

heli, tak super!!!! my ideme podlahu aj tak ppvyrovnanavat a az potom poklast. vsak ta podlozka to tazko vyrovna, to je len pena 😀 . mali ste odbornika od fachu ,vsak, 😀 😀 😀 😀

helka101
26. jún 2009

No čo ja viem Luci, on bol stolar a chodí takto klasť podlahu ako fušky.. no čo už.. O par rokov ju môžeme tak meniť 😔 ale zas možno bude dačo krajšie a modernejšie..

Inač dobre ranko všetkym.. 😉
sme hore od pol7, takže som happy... Ideme do mesta a potom hor sa ku svokrovcom.. 😎
Inač včera som dostala mrchu tak sa ciíítim "skvelo", ale hlavne že došla.. 🙂

monika0123
26. jún 2009

caute babenky ani nemam cas sem dojist a citat vas.v pondelok som bola na tom pohovore a zobrali ma 😵 .v utorok a stvrtok som mala skolenia a este nejake budem mat aby som dostala buduci mesiac certifikat financnika.v stredu sme boli na koncerte a bolo bombovo. 😵 slovami sa to neda ani opisat.perfektne sme sa zabavili.mm si vel,mi pochvaloval a vcera bol na mna dobrucky ako keby sa neviem co stalo a dnes mame zase velku kolaudacnu party tak od vcera vypekame.nastastie varenie ide mimo nas.jeden erikov kamarat robi super gulas(marek nika poznas 😀 ) a dalsi perfektne griluje.musime dat vsetko pod pristresok lebo pocasie nam nepraje ale nastastie tu nie je problem vymysliet nahradne riesenie.prajem vam pekny vikend 😉

sofik
autor
26. jún 2009

Ahojte 🙂

Super Monika že máš prácu 😉 A na akom koncerte ste boli? 😕

Heli tak to nie je bohviečo ked vám profík spraví podlahu a láme sa, to by nemalo 😠

Gergi a čo všetko máte v pláne prerábat 🙂 ale rýchlo si to porobit a preč od svokry 😀

Nika v nedelu robí velkú oslavu tak je určite už teraz zaneprázdnená 😝 a čo si kúpila malej k narodeninám? 😕 a drahému určite ak spraví skúšky 😉

Eli a vy ako dovča? Vybrali ste už niečo?

Tu je dnes ako v pekle, horúco a dusno a konečne nám otvoria aj sezonu na kúpalisku tak máme kam chodit. Je to takých 500 metrov od nás 😎

Katušky a vy ako?

monika0123
26. jún 2009

na tu tarju co su vsade plagaty.inak v skutocnosti je to nenormalna kocka.cakala som ze tam bude v nejakych satoch len tak stat a spievat ale behala hadzala hlavou ako poriadny rocker.bolo to uzastne 😉

elri
26. jún 2009

Nika, ak by sa my nepodarilo zajtra nakuknut, tak zelam Leuske vsetko najlepsie ku zajtrajsim 1 narodeninkam a M ku meninam. Nech su zdraví a strastný 😵

elri
26. jún 2009

strastný - šťastný 😅

sarica
26. jún 2009

eli dakujem...pochopila som 😉

gergi7
26. jún 2009

Prisla som sa pochvalit 😎 . dnes vecer sme si boli pre psika. ma 6 tyzdnov.teda uz teraz nie je najmensi 😀 , no a o pol roka 😨

Sofik, velke prerabky sa ani nechystaju. do obyvacky a spalne polozime dlazkovicu. na chodbu, jedalen a kuchynu pojde plavajuca podlaha. povodne sme ju chceli davat aj na schody, ale skoncili sme pri tom, ze ze farbu zbrusime a nechame len surove drevo a to nalakujeme. Zajtra pride kamarat a dohodneme sa za strechu.uz porobil ceny, tak som zvedava 😉 . ideme zvacsit kupelnu. bude sa mi tam aj bezan pratat 😀

Nika, a teba som nestihla 😠

sofik
autor
27. jún 2009

ahojte 🙂

Gergi super, treba porobit najnutnejšie a rýchlo sa stahovat 🙂

Všetko najlepšie našej malej Leuške k prvému ročku 😵 😵 😵 aby dostala kopu darčekov a rodičia ju poslúchali a ona aby robila rodičom len samú radost a rozne vylomeniny. Posielame so Sofiou pusinky 🙂

janik26
27. jún 2009

Dakujem Vám za blahoželania,patrične som to oslavil 😎 boli sme v Blave traja Jánovia takže tak.. Leuške všetko naj k prvému rôčiku aby bola zdravá a nech sa jej v živote darí želaju Katušky a Ja 😉

gergi7
27. jún 2009

fuuu, zije to tu 😕

Leuske k prvemu rocku prajeme vela zdravicka, stasticka. a velaaaaaaaaaaa darcekov 😉 A tak isto gratulujeme aj k Laciho skuske 😉 .

pascalka
27. jún 2009

Lacimu všetko naj k meninam prajeme 😉

sarica
27. jún 2009

Dievčatá a Janik-dakujeme pekne 😉

sarica
28. jún 2009

Ahojte!!! Tak máme už po oslave(chvala Bohu) 😅 😉
Môžete si kuk nové fotky 😉

pascalka
28. jún 2009

My sme už nakukli 😀
krasna torta 😉 a super fotky 😵

gergi7
28. jún 2009

Nika. krasne fotky a samozrejme aj oslavenkyna 😉

monika0123
28. jún 2009

ahojte

heni to mi je velmi luto 😔 😔 😔 snad bude coskoro druhe

leuske vsetko naj idem kuknut foto

janik vsetko naj

u nas bola oslava bombova.nicolas bol s nami do desiatej vecera a posledny hostia odchadzali rano o 10:30 😅 😀 .bola riadna sranda.drahy prespal celu sobotu 😀 😀 😀 .drahy asi ako odmenu za koncert siel sam s malym do mesta. 😲 doteraz sa bal 🙄 dnes uz odisiel do roboty ☹

dufam ze inak u kazdeho ok.gergi ako dopadol sud?bola si na policii

sofik
autor
29. jún 2009

Dobré ránko 😎

Nika pekná torta a musela byt aj dobrá 🙂

My sme včera boli celý den vonku, malá v bazéne a ja som chytala bronz, bolo tak horúco že sa to nedalo vydržat 😉

Monika tak a máte po kolaudácii a už len rekonštruovat a zdokonalovat hniezdočko 😅

lucia19
29. jún 2009

ahojte kocandy ako sa mate?? 🙂

mtsl
29. jún 2009

šimon chytil kliešť, odtrhli sme mu hlavu - asi sa zbláznim. máte s tým skúsenosti???

sarica
29. jún 2009

Juj,laura mala kliešťa,ale dali sme ho pre istotu vybrať doktorke 😉

sarica
29. jún 2009

Baby,tak kedy dame stretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre