Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

zuro
22. júl 2011

@fomarik no mam pocit,ze sa uz rozkotulam kazdu chvilu... neverim, ze vydrzim do 15. augusta... inak vy mate fakt peknu vahu, ze 3040 g 😵 riadna kocka to bude... kamoske sa nedavno tiez narodila dcera 3500 a 56 cm... tiez ju dali na cisarsky o 2 tyzdne skor ako mala termin... drzim Vam baby palceky nech vsetko dobre dopadne... a drobci nech su hlavne zdravi... 😵

fomarik
22. júl 2011

@zuro dakujem veľmi pekne 😉 , si zlatá.No ale ty pojdeš skor, tak sa držkaj 😉 😉 .Veru, s tým kotúľaním je to des...ja začínam byť zufalá. Celé tehu v pohodičke, pribrala som len 6kg ale teraz,..... teraz sa to rozšuplo a už neviem sama urobiť nič 😖. A ty máš k tomu ešte 2ročnu princeznu...no, klobuk dolu 😵

zdenka1234
22. júl 2011

@zuro mne sa to zdá pozde ale isto máš všetko ok...neboj nič... 🙂 ozaj a ak chceš tortu skúsiť od mojej susedky tak Ja Ti dám jej číslo a môžeš jej brnknúť 😉

zdenka1234
22. júl 2011

@fomarik Tak nám sa nepodarilo na IUI otehotnieť a preto sme išli na IVF a to nám vyšlo...1.12.2010 nám vkladali embryá a Ti si tam museli tiež chodiť približne v tom čase, aspoň podľa toho v koľkom týždni si teraz 😉 😀 možno sme sa niekedy aj stretli 😀 inak na stredu som objednaná na 9:00hod a myslím že dr.Križo, Ti ideš ku komu??? Ja som zvedavá čo nám povedia ,či náhodou aj mi nepôjdeme na cisársky lebo aj mi sme už od 30týž dva týždne dopredu...už vtedy naša malá mala 2070g a to vraj detičky mávajú od 1300 - do 1800g 🙂 tak uvidíme, som už zvedavá. Ozaj a taška už z balená??

zdenka1234
22. júl 2011

@zuro
@fomarik možno sa nakoniec všetky stretneme v pôrodnici 😀 😀 😉

fomarik
22. júl 2011

@zdenka1234 Tak my sme 1.12 boli na folikulometrii a 3.12 bola IUI. Takže? Stretnuť sme sa mohli 😉 Vidíš, aký je svet malý? Ja neviem, ktorý dr, bude mať mna. netuším. Dnes tam bol dr. Varga. Jasné, taška zbalená, už asi dva mesiace 😉 ...a je toho straaaašne veeeľa. Ale balila som podľa zoznamu, ktorý som dostala v prenatálnom balíčku 😉 . Aj tak si myslím, že veľa z toho nebudem potrebovať.
Inak, potom aj tvoja babulka musi byť veľká, ked v 30tt mala taku váhu. Budu riadne baby 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No, žeby sme sa nakoniec spolu stretli na sekcii?? 😅 😅 😅

zdenka1234
23. júl 2011

@fomarik Tak to sme sa tam určite niekedy stretli či už v decembri alebo aj skôr...mi sme tam chodili od januára a fakt je svet malý 😉 Ja som bola pri Vargovi v 20týž a teraz som kukla sestričke do notesa a tam bolo napísané ,že Križo ale tak uvidíme kto tam nakoniec bude 🙂 Aj Ja už mám pobalené ale tak uvidíme čo budeme v skutočnosti potrebovať ale však mužík donesie čo bude chýbať 😀 Veru je veľká a už patrične dáva najavo svoju veľkosť tak som zvedavá čo povedia nakoniec v stredu,že ako čo ďalej. No možno sa tam fakt stretneme 😉 😀 však uvidíme ako bude a čo pre nás vymyslia 🙂 🙂

zuro
23. júl 2011

@zdenka1234 skusim napisat tej co si mi dala kontakt na pokeci a uvidim... este je to aj tak vsetko otazne, lebo torta by mala byt na 6. augusta, a to mozno budem v porodnici.... 🙂

danabel
23. júl 2011

@zuro ahojki 🙂 a komu dávaš piecť tortičku? Drahému? Ja budem tiež potrebovať, tak ešte dobre,že vás čítam 😉

danabel
23. júl 2011

@zdenka1234 ahoj, poslala by si mi prosím kontakty do IPčka na tie dve tortárky . Ďaujeeem

zuro
24. júl 2011

@danabel ahoj moja... drahemu nie, to by som uz nestihla, ten ma v utorok narodky... dostal kavovar , musi mu to stacit... 😉 teta bude mat 60-tku, tak jej som chcela, aj ked neviem, ci nahodou uz nebudem rodit... 😀

zuro
24. júl 2011

@zdenka1234 no nejak mam smolu, ani dorotka nepecie august, september... ☹

zdenka1234
24. júl 2011

@zuro no mne už tiež takto odmietla,že nepečie ale čo už stáva sa 😉

zdenka1234
24. júl 2011

@danabel poslala som Ti 😉

danabel
24. júl 2011

@zuro nepečie? a tá druhá? Ja tiež asi budem potrebovať na august a aj september ☹

danabel
24. júl 2011
danabel
24. júl 2011

@zuro Plánujete ešte teraz niekedy s Mirkou Strehovú?

zuro
24. júl 2011

@danabel no vzhladom na pocasie zatial nie... buduci tyzden ma byt ako teraz, takze neviem, ale keby nahodou, tak ti dam vediet... myslim,ze mam aj tvoje cislo, ked Alicka mala vtedy rozlucku, volala z mojho telefonu...

zuro
24. júl 2011

@zdenka1234 dakujem...

danabel
24. júl 2011

@zuro ok,... jááj, veď ja už neviem, že čo je toto za leto zase...asi nová móda 😠

zdenka1234
24. júl 2011

@danabel
@zuro nemáte za čo...dôfam,že budete spokojné...však ak niečo tak sa ozvite 😀

zdenka1234
26. júl 2011

@fomarik ahoj. Kedy máš tú sekciu? či ešte presne nevieš?

fomarik
26. júl 2011

@zdenka1234 joj, ešte neviem. To sa o nej len primár raz zmienil, že to bude určite sekciou a hodne skor pred termínom. Zajtra sa na to opýtam. Dufam, že niečo poriešim.

zdenka1234
26. júl 2011

@fomarik však aj Ja sa chcem zajtra popýtať, že čo a ako...uvidím čo nám doktor povie 😉 lebo mne moja doktorka povedala ,že to vypadá na skôr a aj podľa sona sme 2týždne dopredu z mierami 😀 tak uvidíme zajtra v LC čo vymyslia 🙂

fomarik
26. júl 2011

@zdenka1234 no práve, s mierami a váhou sme aj my o dva týždne popredu. Ale min. týžden ( v piatok) mi v LC zmenili termín až na 28.8....ževraj podla prvého uzv v 12tt. Podla ms mám termín 25.8, podla IUI 26.8. apodla toho uzv 28.8... no a sme teda väčší...tak kedy??? som z toho zmätená, a už chcem všetko vedieť! teším sa na zajtra. neviem ale či sa vychytáme, lebo ty ideš zrána na ctg a ja až pred obedom, ale každopádne ti potom v priebehu dna napíšem, čo sme zistili 😉

zdenka1234
26. júl 2011

@fomarik nám zatiaľ termín ani raz neposunuli...len povedali že je mierami dopredu o 2 týždne, tak uvidíme že čo bude zajtra...však potom popíšeme... 😉

fomarik
27. júl 2011

@zdenka1234 tak ahojky. Konečne sme domka. Boli sme tam od 10.30 do 15.00 😠 😠 😠 😠 😠 ...skoro ma tam šľak trafil 😠 😠 😠 😠 . Babula má 3400g. Akosi mi posunuli týždne tehotenstva - teda nie 36 ( akoby som mala byť) ale ževraj som 37+4 😕 😕 😕 😕 .No ja som z toho debi.l O porode nepadla ani zmienka.Len som sa pýtala na tu sekciu a ževraj do termínu babula bude mať viac ako 4kg, tak ževraj asi sekcia bude...to je všetko. NIe som o nič mudrejšia ako včera 😠 😠
A ty si ako dopadla?

zdenka1234
27. júl 2011

@fomarik Ahoj..no mi sme tam boli od 9hod do 13 hod a tuším sme sa aj videli len som si nebola istá či si to Ti 😀 😀 mala si také modré tričko a čierne kraťasky??? 😉 😉 a máte červenú fábiu???naša malá má 3610g a máme 37+0 tak ako má byť a všetko bolo OK, tak sme radi 😉 😀 ale budúci týždeň už v stredu ideme znova na sono ako dnes ale mám si doniesť aj veci a ostávam v nemocnici lebo ideme cisársky robiť, predoperačné idem vybaviť v pondelok a potom dohodneme kedy bude sekcia 😒 ☹

fomarik
27. júl 2011

@zdenka1234 ano, to som bola ja 😉 A ty si bola ktorá? A ešte aj auto vieš aké máme.Bolo tam veľa žien. Tak ty už ideš na sekciu? Juuuj.... ty to už budeš mať za sebou. Inak tvoja malá je poriadne veľká. My sme teraz oficiálne 35+4 ale zmenili mi to na 37+4. Keby aj mne bud. týžden povedali, že tam už mám ostať.

zdenka1234
27. júl 2011

@fomarik Dobrá som 😀 😀 😀 mi sme odchádzali z nemocnice, išli sme k autu a Vy ste prichádzali ako z mesta k svojmu autu a reku asi ste to Vy 😉 😉 Ja som mala také ružové triko zo zlatým písaním a svetlé dlhé gate 😉 😀 presný dátum sekcie neviem ale doktor povedal že uvidíme podľa výsledkov čo donesiem a čo ešte urobí v stredu, tak sme zvedavý 🙂 Veru naša je poriadne veľká ale tak dobre chovaná 😀 a vlastne má byť po kom aj tato je veľký 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre