Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

sofik
autor
19. sep 2010

čo sem už nik nechodí? 😕 a tak sa to tu rozbiehalo 😒

danabel
20. sep 2010

Ahojte, nejak nemám čas sem chodiť 🙂
Maličká mi nevládze sať, tak sa trochu trápime s kojením - s váhou. Keď nekojím, tak odsávam a prebaľujem 🙂
Helka, dúfam, že tvoja neprítomnosť znamená, že si už v pôrodke 😉
Takto máme maličkú najradšej 😉

ajkalc
20. sep 2010

@danabel ahoj.Helka je este v celku.nejak sa to nehybe....a malicka je kraaaasna.anjelik.
nech uz je januar.uz aj ja chcem prebalovat,dojcit,nespat v noci.

lesonok
20. sep 2010

@danabel ahojte !!!!! Lesia je proste nadhernatko !!!! velmi sa vam podarila!!! a dufam ze si dostala sms s gratuláciami,pretože majo málokedy odpovedá na sms,no ved tie chlapi 😀

sofik
autor
20. sep 2010

@danabel maličká je krásna na foto 🙂

danabel
20. sep 2010

@ajkalc , @sofik ďakujem 🙂 anjelik je presne vtedy,keď takto buvká 😉
@ajkalc nebojsa január tu bude ani sa nenazdáme... a budeš mať možnosť sa kvalitne nevyspať 😉
...ja sa teším na Vianoce 😵
@lesonok tak konečne si sa tu ukázala 🙂 Dostala som sms, čítal mi ich tomo, keďže som niekedy nestihala 🙂
...ďakujeme, som rada, že sa ti páči (nie len meno), tak potom by ste mohli dobehnúť...

lesonok
20. sep 2010

@danabel no jasne hneď ako majo bude na sk,tak sa zahlásime na návštevu,už ohromne sa teším,a ty uz budeš fit po 6 nedelí 😉

lesonok
20. sep 2010

@marcaradko ahoj ako sa vám dari? už vám lepšie spinka?

mtsl
20. sep 2010

wowky wowky človek tu týždeň nie je a ako sa nám to tu množí delením 🙂

sofik
autor
21. sep 2010

ahojte 🙂

Ja som dnes bola s malou na očkovaní proti žltačke pretože sa rozšírila na škole a kedže je školka s nou prepojená tak povinne všetci musia byť zaočkovaní 😉 malá trocha poplačkala ale zvládla to na výbornú 🙂

mtsl
21. sep 2010

aj my sme sa tento mesiac očkovali. u mňa na škole je tiež žltačka, dosť sa toto leto rozšírila

sofik
autor
21. sep 2010

@mtsl to je vo veľa školkach a školách čo som počula 😉

lesonok
21. sep 2010

ahojte tiez by som chcela dát zaočkovať skoro ročného synčeka proti žltačke,len mame taku doktorku co nerada robi očkovanie navyše ☹ tak isto bude nas odhovarat,no zajtra idem s ným na ročnú prehliadku tak uvidíme čo nám povie 🙂

sofik
autor
22. sep 2010

@lesonok ja som tiež chcela malú zaočkovať pred školkou a tiež ma odhovárala doktorka a teraz sme sa už museli dať, ale ked zaočkuješ dieťa druhou dávkou očkovacej látky do roka od prveho očkovania tak dostane už celoživotnú ochranu a to je určite super pretože v kolektívoch je žltačka dosť rozšírená 😉

mirka7582
22. sep 2010

je tu niekto ci nie

gergi7
22. sep 2010

ja som tuuu 🙂

sofik
autor
22. sep 2010

A sme nakoniec na ATB, bojovali sme týžden ale nezabralo to, prešlo nám to na ušká ☹ tá školka dáva malej zabrať 😒 Od začiatku školského roka bola v školke len 6krát 😒 ale nevadí, kým som doma tak može 😉

lesonok
22. sep 2010

@sofik my sme zo staršim synom tiež mali toho dost ten prvy rok v skolke,pravidelne kazdy mesiac bral antibiotika a kaslal v jednom kuse,ale teraz je uz predskolak a fakt sa to vyrazne zmenilo,tak ze len vam vydrzat a v skole bude pohodicka 🙂

zuzulask
23. sep 2010

@danabel ...pripájam sa ku gratulácii, nebola som tu...boli sme na dovolenke.....

danabel
24. sep 2010

@zuzulask Ďakujeme... ešte je to stále aktuálne 😀

mel23
24. sep 2010

Ahojte,nema niektora z vas skusenosti ako sicka topanok v Krivani alebo Detve?Zaujimalo by ma ako dlho trva kym sa pri zalozeni novej dielne to rozbehne.

helka101
27. sep 2010

ešte stale 2v1 🙄

sofik
autor
27. sep 2010

Heli malej sa veľmi nechce 😀

helka101
27. sep 2010

Jani aby to nakoniec nebol maly.. 🙄

sofik
autor
27. sep 2010

dúfajme že nie 🙂

helka101
27. sep 2010

noo ja začínam silne pochybovať, ked poväčšine sa dievčatka pytaju na svet skorej ako by sa mali... a tej moojej neviem či sa nechce, alebo..... ale mna to už nebavi 🙄

maximiliana
28. sep 2010

Heli nestresuj, mna mama dva tyzdne prenasala a teda mam pocit, ze som zenskeho pohlavia 😀

helka101
28. sep 2010

@maximiliana ty si teda 😀 😀 😀 tak ale dikes za povzbudenie 😎 😝

sofik
autor
28. sep 2010

@helka101 a ty už bež rodiť 😀 😀 😀 to mne sa asi nestane aby som bola tak dlho tehotná ☹

mirka7582
30. sep 2010

halooooooo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre